0 542 799 13 13
0 212 631 23 45
0 216 330 41 27

Tahta Kurdu İlacı

En iyi Böcek İlaçlama Firması 0 542 799 13 13

Evdeki mobilya ve ahşap döşemelere ciddi zarar verir tahta kurtları. Tahta Kurdu İlacı yüzeysel şikayetlere göre belirlenmekten çok mobilya ve döşemelerin arasına işleme özelliğine sahip böcek ilaçlama için etkili ağaç kurdu ilaçları olmak zorundadır. Tahta kurdu ilaçlama yüzeysel olmaktan çok ahşap malzeme ve döşemelerin arasına nüfuz etme özelliği olan bir uygulamayı zorunlu kılar. Sırt pompası ile yüzeye ilaç sıkmak çokta fazla bir işe yaramamaktadır.

Böcek ilaçlama firmaları ucuz ve kolay yöntemlere kaçmak yerine sorunu tam olarak çözecek tespitlerde bulunarak kökten haşere imhasına yönelik uygulama ve ilaçlar kullanmalıdır. Bazı ilaçlama teknikleri maliyetli ve uygulanması profesyonel ve eğitimli eleman gerektirir. İlaçlama şekli yasak gibi hiçte etik olmayan söylemler ile insanları yanlış yönlendirmek çokta doğru bir yaklaşım değildir.

Tahta kurdu ilacı kokusuz özellikte değil, kokulu ve yakıcı özelliğe sahip haşere ilaçları içerisinden yüksek kalitede ilaçlar şeklinde belirlenir. Tahta kurtları erişkin hale geldiği zaman ahşap malzemenin içerisinden yüzeye doğru tünel açarak ağacı aşındırıp çıkar. Dışarı çıkan ağaç kurdu ile mücadele daha kolaydır. Ancak ahşap malzemelerin gövde kısmında olan ağaç kurtları ile mücadeledir asıl zor olanı.

Bu nedenle ağaç kurdu ilacı mutlaka iç bölgelere sızacak özellikte olmalı ve açılan kanallardan ahşap malzemenin içine sızan ilaçlar ile ağaç kurtları öldürülmelidir. Tahta Kurdu İlacı sisleme makinesi ile buharlama şeklinde, şırınga yardımı ile açılan oyuklara ilaç zerk ederek uygulanabilir. Ayrıca sıvı püskürtme yöntemi ile direkt yüzeylere uygulanarak yapılır. Ancak en etkili yöntem sisleme ağaç kurdu ilaçlama şeklidir ve en etkin sonuç bu yöntemle alınır.

Ağaç Kurdu İlaçları Bireysel Uygulanır Mı?

Bireysel ağaç kurdu mücadelesi etkisiz ve yetersiz olduğu için ağaç kurtları ile bireysel mücadele mümkün olmaz. Ağaç kurdu ilacı değişik özellikli etkili böcek ilaçları bir araya getirilerek hazırlanır. Şırınga yardımı ile kanallara sıkılan ilaç bir noktaya kadar etki etse bile genel olarak tüm kanalları etkilemesi asla mümkün olmaz. Ağaç kurtlarının en fazla görüldüğü bölgeler, masa, sandalye, kapı ve pencere kasaları, parkeler, ahşap döşeme ve tavanlar, mobilya imalathaneleri gibi alanlardır.

Bu bölgelerde görülen tahta kurtları her türlü tahta ve ahşap malzemelere bulaşarak bütün mekanda ciddi bir maddi kayıp yaşanmasına yol açar. Ağaç Kurdu İlacı kokusuz içerikli ilaçlar ile etkisiz olur. Bu nedenle kokulu tahta kurdu ilaçları çok daha etkilidir. Atlas Türk ilaçlama olarak tüm zararlıların yok edilmesi için birinci sınıf böcek ilaçları ile ilaçlama yapıyoruz.

Hamam böceği, akrep, pire, güve, kene, tahta kurusu, ağaç kurdu, kertenkele, karınca, mite, gümüş böceği ve daha pek çok böcek çeşidinde olduğu gibi tahta kurdu ve ağaç kutları içinde birinci sınıf haşere ilaçları kullanarak ev ilaçlama ve iş yeri ilaçlama hizmetleri veriyoruz. Ucuz haşere ilaçları insan sağlığına zararlı olduğu kadar böcek öldürücü etkisi zayıf olmaları nedeni ile beklenen performansı gösteremez.

Bu nedenle alanında en etkili markaların birinci kalite ilaçları ile apartman ve daireler başta olmak üzere  tüm açık ve kapalı mekanlarda profesyonel ilaçlama çözümleri sunuyoruz. Ucuz Tahta kurdu İlacı hem evdeki eşyaların zarar görmesine, hem de yapılan ilaçlama ile böceklerin ve ağaç içinde yuvalanan tahta kurtlarının kontrol edilemediği için insanlara maddi kayıp ve zaman kaybı yaşatmaya yol açar. Bu nedenle etkili ilaçlama yaptırmak önemlidir. Pire İlaçlama yazımızı okumalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir