0 542 799 13 13
0 212 631 23 45
0 216 330 41 27

Pireler Nereden Gelir

En iyi Böcek İlaçlama Firması 0 542 799 13 13

Apartmanlar ve iş yerlerinin baş belası, Pireler Nereden Gelir? Isınan havaların etkisi ile aniden ortaya çıkıp her tarafa yayılan çok rahatsız edici haşeredir. İlaçlama yaptırılmadığı zaman çok çabuk yayılır pireler. Evler insanların zamanının büyük bölümünü geçirdiği ferah mekanlardır. Böcek ve haşerelerden arındırılmaları şarttır. Ortada böcek falan yok iken birden ortaya çıkan pire ve böcek şikayetleri insanları inanılmaz rahatsız etmektedir.

Hayvan piresi eve nereden gelir? oysa evimde böcek oluşmasına sebep olacak durum yok diyen insanların aslında çeşitli dış sebepler yüzünden evlere pire istilası başladığını fark etmeleri hayli geç olur. Pireler evlere bahçe, kömürlük, çatı, dışarıdan getirilen eşyalar ve gelen misafirler üzerinde bile kolayca girerek mekanı istila ederler.

Pireleri önlemenin yolları arasında en etkili çözüm hiç şüphesiz pire ilaçlama yaptırmaktır. Ancak pirelere maruz kalmamak için her sene yaz başlangıcında bina içi ve etraflarında önleyici ilaçlama yaptırılması çok önemlidir. Ayrıca binaların bodrum, çatı, sığınak, otopark gibi kısımlarına kedi ve köpek girişleri engellenmeli zayıf noktalar gerekli tedbirler alınarak sağlamlaştırılmalıdır.

Pirelerin üremesine en fazla sebep olan kedilerin yavrulama zamanı olduğu için en çok şikayette yavrulayan kedilerden kaynaklanmaktadır. Elbette gerekli bakımı yapılan evcil kediler bunun dışında olup, sokak kedileri ve diğer sokak hayvanları pirelerin istilasına neden olur. Pireler Nereden Gelir? diyenler genelde ev ve binalara pirelerin giriş yolları hakkında hiç bir bilgiye sahip değildir.

Isıran Hayvan Piresi Nereden Gelir?

Yaz mevsiminde insanlar çok daha sosyal birliktelikler ile bir birlerine daha çok ziyaret amaçlı gider. Gerek piknik alanları, gerek ısınan havalar ile serinlemek için bahçe ve çardak altı gibi bölgeler sıkça kullanılır. Buralarda dolaşan kedi ve köpek gibi hayvanlar üzerinden toprağa karışan pireler insanlara sıçrayarak fark edilmeden evlere kadar gelir. Pirelerin bulaşma şekli çok değişik sebepler ile olmasına karşın en fazla insanların paçasına yada bacaklarına zıplayıp tutunarak evlere girmesidir.

Isıran hayvan pireleri nereden gelir diye yaşadıkları ciddi rahatsızlık sonucu bizi arayıp pire ilaçlaması yaptırmak için bilgi talep eden insanlar pirelerin bulaşma şekli karşısında şaşkınlık yaşamaktadır. Pire eve nereden gelir sorusuna aslında verilebilecek pek çok yanıt olmasına karşın en kolay ve geçerli olanı elbette kan kokusuna duyarlı olduğu için insanların üzerine sıçrayıp beslenmek için gelmektedir.

Kedi piresi, köpek piresi, toz piresi gibi pire çeşitleri insanların mekanlarında çok sık görüldüğü için en fazla pire mücadelesi bu zararlı türleri üzerinde yoğunlaşır. Ayrıca hem ısırıp vücutta yara oluşmasına hemde hastalık bulaştırma riskleri olmasından pirelerden korunmak için mutlaka pire ilaçlama servisi alınmalıdır.

Astek ilaçlama olarak Pireler Nereden Gelir? diye çözüm arayan müşterilerin yaşadıkları sorunların kaynağı hakkında gerekli bilgileri verip ne gibi çözümler alınmalı ayrıca ev ve iş yerlerinde hangi pire ilaçlama şekilleri uygulanmalı anlatıp güvenilir pire ilaçlama çözümleri sunuyoruz. Böcek Isırmasının Zararları hakkında ne biliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir