0 542 799 13 13
0 212 631 23 45
0 216 330 41 27

Periyodik Tahta Kurusu İlaçlama

En iyi Böcek İlaçlama Firması 0 542 799 13 13

Periyodik Tahta Kurusu İlaçlama mekanların tahta kuruları tarafından istila edilip her tarafa dağılması ve aşırı tahtakurusu şikayetlerinin yaşanması ile yapılması gerekir. Belirli aralıklar ile tahta kurularını düzenli ilaçlama şeklidir. Buharlı tahtakurusu ilaçlama her ne kadar etkili bir uygulama şekli olsa da çok dip alanlara girip yuvalanan ve buralara yumurta bırakıp üreyen tahta kurularına yeterli olmayabilir. Bu zararlıların tek ilaçlama ile yok edilmeleri mümkün olmaz.

İşte bu gibi durumlarda periyodik tahtakurusu ilaçlama hizmeti zorunludur. Tahta kurularının gizlendiği bölgeler öylesine çoktur ki insanların tahmin etmediği kadar iç bölgelere yayılar. Kolayca yüzeysel ilaçlamadan korunarak hayatta kalmayı başarabilir kısa sürede çoğalıp insanları ısırıp huzur ederler. Periyodik Tahta Kurusu İlaçlama baş edilemeyen tahta kurusu sorunları için tek çare olarak öne çıkar. Özellikle kronik hale gelmiş aşırı şikayetlerde ve sürekli insanların gelip gittiği otellerde sıklıkla uygulanmaktadır.

Belirli periyotlar halinde yaptırılan tahta kurusu mücadele hizmeti zamanla yüzeye çıkan böceklerin ilaçla teması sonucu ölmelerine neden olur. Yatak tahta kurusu hem yuvalarında hemde çıktıkları bölgelerde kontrol altına alınarak tahta kurularından kurtulmayı mümkün kılmaktadır. Pek çok böcek ilaçlama için kokusuz ilaçlar uygulanır. Burada önemli olan haşerelerin direnç yapısına göre ilaç ve yöntem kullanılmasını zorunlu kılar.

Tahtakuruları Kaç İlaçlama İle Biter?

Bilindiği gibi zor ölen haşere türleri arasında tahta kuruları başta gelir. Ayrıca akrep, pire, toz böceği, kertenkele gibi zararlılardan kurtulmak sanıldığı kadar kolay değildir. En fazla sorun kaynağı ve baş edilmeleri zor bir böcek türü olduğu için bireysel olarak baş edemeyen insanlar tahtakuruları kaç ilaçlama ile biter? diye merak etmektedir. Yaşadıkları tahta kurusu şikayetlerine çözüm bulmaya çalışır ve ilaçlama şirketlerine müracaat ederek ilaçlama hizmeti alırlar.

Piyasada hizmet veren tahtakurusu ilaçlama firmaları farklı görüşler ileri sürüp bazıları tek ilaçlama ile yok edilir diyerek ilaçlama yapar. Bazıları ise periyodik tahtakurusu ilaçlama yaptırılmasını hatta tahta kurularının engellenemeyeceğini söylemektedir. Tahtakurusu mücadelesinde mekanın özelliği ve böceklerin yoğunluğu dikkate alınarak kimi zaman tek ilaçlama ile tahta kurularını yok etmek mümkün olur. Bazen ikinci bir ilaçlama zorunlu hale gelir. Burada bulaşmanın boyutu belirleyicidir.

Periyodik Tahta Kurusu İlaçlama dışarıdan böcek girişi yaşanan otel, yurt, öğrenci evleri ve sürekli insan girişi yaşanan yerlerde alınması gereken bir uygulama türüdür. Dairelerde bu tür sürekli ilaçlama şekillerine gerek duyulmaz. Astek ilaçlama olarak mekanlarınız da tahta kurularına karşı etkili yöntemler ile Böcek ilaçlama hizmetleri veriyoruz. Amacımız en iyi böcek ilaçlarını kullanarak en kalıcı çözümleri sağlamaktır. Tahta kuruları ile mücadele bilinçli olarak çözüme ulaşır. Tahta Kurusu İlaçları yazımızı okumalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir