0 542 799 13 13
0 212 631 23 45
0 216 330 41 27

Kuş Biti İle Mücadele

En iyi Böcek İlaçlama Firması 0 542 799 13 13

Kuş Biti İle Mücadele son dönemlerde sıkça yapılmakta olan bir ilaçlama türüdür. İnsanların hayvanlara karşı olan yakınlığı ve hayvan sevgisi zaman, zaman istenmeyen haşere sorunlarını da beraberinde getirmektedir. Bunların başında ise pireler ve kuş bitleri gelmektedir. Güvercin biti ilaçlama ve kumru biti ilaçlama en fazla şikayet nedeni olan sorunların başında yer almaktadır. Pencere, balkon ve bina havalandırma boşluklarındaki banyo, tuvalet camlarının hemen önünde kuş yuvası yapan güvercin ve kumrular buralarda yuva yaparak yumurtlamakta ve yavru kuşların çıkmasından sonra bu bölgede üremektedir.

Elbette hayvan sevgisi olan insanların kuş yuvasını bozmasını beklemek söz konusu değildir. Görüştüğümüz pek çok müşteri, kuş yuvasında yumurta ve yavru kuş olduğu için kuş yuvasını dağıtmayı istemediği için kuş biti şikayeti yaşadığını belirtmektedir. Hayatında ilk defa kuş biti istilası yaşayan insanlar ciddi rahatsızlık yaşamaktadır. Kuş Biti İle Mücadele için bilinçli bir ekip hizmet vermeli ve en etkili ilaçlama tekniği tercih edilmelidir.

Kuş bitleri ile mücadele etmek için yaşanan sorunlardan sonra pek çok yol denemesine karşın bir türlü bu haşereden kurtulamayan insanlar çaresiz kalmaktadır. Kuş biti nasıl yok edilir? Kuş Biti İlaçlama Nasıl Yapılır? diye arama yapan insanlar aslında bu böceklerin bireysel çaba ile önlenemediğini anlamaktadır. Kuş Biti İlaçlama bireysel olarak başarılı olamaz. Bunun en önemli nedeni kuş bitlerinin üreme alanları bina camları ve balkon gibi bölgeler olmasına karşın buralarda üreyen kuş ve güvercin bitleri hızla çoğalıp duvardan hareketle evin içine girmektedir.

Ayrıca bu bölgelerde insanların üzerine bulaşıp evin içinde kolayca çoğalırlar. Kuş bitlerinden kurtulmak için mutlaka kuş biti ilaçlama servisi almak şarttır. Kuş biti neden olur? merak eden insanların bilmesi gereken, kuş biti dışkısı kuruduktan sonra fazlaca asitli bir yapıda olması nedeni ile kuş biti üremesine yol açar. Asalak bu haşereler kuş ve güvercinlerin vücudunda kolayca beslenip ürer.

Kuş Biti İlaçlama Nasıl Yapılır?

Güvercin Biti İlaçlama, kumru biti ilaçlama ve Kuş Biti İlaçlama diye aratan insanlar aslında bu üç bit çeşidinin aynı tür olduğunu kolayca anlayacaktır. Kuş bitlerinin yapısı hayli küçük olduğu için ilk aşamada hemen fark edilmezler. Çoğu insan telefon ekranında hareket eden minik böcekleri fark edince kendilerini ısırıp kaşındıran bu böceğin varlığından haberdar olur. Kuş biti ve kumru biti ilaçlama nasıl yapılır? hangi ilaçlama yöntemi kullanılmalı elbette çok önemlidir.

Bazı ilaçlama şirketleri güvercin biti ilaçlama için kokusuz ve spreyli ilaçlama tekniği kullandığı için bir türlü bu böceklerin ortadan kaldırılmasında başarı olamamaktadır. Kuş bitleri ile mücadele evin kenarlarına ilaç püskürterek asla başarılı olamaz. Evin duvarları, tavan, yatak, koltuk ve diğer eşyaların arasında oluşan kuş biti sorunları ile başa çıkmanın en kesin yolu sisleme yöntemle yapılan kuş biti ilaçlama şeklidir. Evin her bölgesine yayılan minik böceklerin fark edilmesi de oldukça güç bir durumdur.

Kuş bitlerinin yapısı nokta kadar boyları, açık kahverengi görünümü olmasına karşın alında şeffaf bir vücut yapısına sahip oldukları yakından incelendiği zaman fark edilir. İnsanların üzerinde çok fazla yaşama şansı olmamasına karşın insanların teninde ısırma nedeni ile kaşınma ve nokta şeklinde kabarcık ile kızarıklar oluşmasına neden olurlar. En çok şikayet oluşturdukları bölgeler, mutfak penceresi, banyo ve tuvalet havalandırması, pencere önündeki saksılar ve balkondaki klimalar ile kombi üzerlerinde yuva yapmalarından sonra bu bölgelerde ortaya çıkarlar. İnsanlara fark edilmeden evlere girmeleri sonucu anlaşılır.

Kuş Biti İlaçlama ile güvercin biti ilaçlama için kullanılan böcek ilaçları daha kesin sonuç almak için kokusuz ve kokulu olarak seçilebilir. Ancak mutlaka dumanlı kumru biti ilaçlama yöntemi kullanılmalıdır. Sırt pompası kullanılarak bu minik haşerelerin önleneceğini düşünmek boşa çaba harcamaktan öteye geçemez. Bu nedenle Kuş Biti İle Mücadele ederken profesyonel bir ekiple çalışmak şarttır.

Kuş Biti İnsana Geçer Mi?

Bizi arayıp kendilerini ısıran minik böceğin ne olduğunu tam olarak bilmeyen insanlar kuş biti insana bulaşır mı? kuş biti insana geçer mi? kuş biti insana zarar verir mi? şeklinde pek çok soru yöneltmektedir. Kuş bitleri kuşların vücudunda yaşayan asalak haşereler olup kuşlara zarar verir. Bazı durumlarda kuşlar bu bitlerle baş edip kendilerini koruma kapasitesine sahip olurken, bazen bu bitler kuşların ciddi zaafa düşmesine ve ölmelerine bile neden olmaktadır.

Kuş bitleri kuşların kanı ile beslendikleri gibi ölmüş kuşların derileri ile de beslenmesini gerçekleştirir. Kuş Biti İle Mücadele bu bitlerin kuş yuvası olan bölgelerden arındırılmasında çok önemlidir. Kuş bitleri geceleri aktif olup kuşların vücudunda olmayı tercih ederken gündüz daha çok kuşların tünediği yuvaları ve etrafında bulunmayı tercih ederler. Kuş biti insana geçer mi? sorusuna verilecek cevap elbette kuş biti insana bulaşır. Ancak kuşların vücut ısısından faklı olduğu için insan vücudunda yaşayamaz.

Kuş Biti İlaçlama yaptırmakta geçikilen evlerde insanın vücudunda dolaşıp kaşınma ve ısırık nedeni ile kızarıklığa neden olduğu için oldukça rahatsız edici bir özelliğe sahiptirler. Kuş Biti İle Mücadele mutlaka profesyonel kuş biti ilaçlama firmalarına yaptırılmalıdır. Yanlış ilaçlama yöntemi ve etkisiz böcek ilacı kullanılması güvercin biti ilaçlama için olumsuz sonuçlara neden olur. Kumru biti ilaçlama yaptırmak için bilinçli ilaçlama servisi veren ekiplerden yardım almanız şarttır.

Astek böcek ilaçlama ekibi gerek kuş biti ilaçlama ve gerek diğer tüm haşerelerin mekanlardan arındırılmasında en etkili ilaçlar kullanarak tam çözüm sunmaktadır. Yaşadığınız kuş ve güvercin biti şikayetlerinde kendiniz çözüm bulmaya çalışmak yerine deneyimli bir haşere ilaçlama firması ile görüşerek ilaçlama desteği almanız çok yerinde bir harekettir. Kuş bitlerinden kurtulmak için evin tamamında genel bir ilaçlama yaptırmak kuş bitlerinin yok edilmesinde zorunluluktur. Salyangoz Ve Sümüklü Böcekler Ne Yer? yazımızı okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir