0 542 799 13 13
0 212 631 23 45
0 216 330 41 27

Kokusuz İlaçlama

En iyi Böcek İlaçlama Firması 0 542 799 13 13

Kokusuz İlaçlama

Yaşam alanları ve işletmelerin periyodik olarak haşerelerden arındırılması için Kokusuz ilaçlama en sık yaptırılan uygulamadır. Pratik ve günlük yaşama engeli kısıtlı olması bunda en etkili nedendir. Haşere ilaçlama böceklerin zararlarına karşı sıklıkla yapılır. Kokusuz ev ilaçlama ise daha çok kapalı alanlarda ve sürekli açık mekanlarda en fazla talep edilen bir ilaçlama şeklidir. Kokusuz sıvı ilaçlar kadar, jel böcek ilaçları yardımı ile mekanı boşaltmadan böcek türlerine göre değişik ilaçlama servisi verilir.

Yeni nesil böcek ilaçlama uygulamaları içinde en modernidir. Kokusuz İlaçlama olarak uygulanan halk sağlığı ilaçları hem sıvı spreyli, hem de sisleme makinesi yardımı ile yapılabilmektedir. Bahçe ve apartman çevresindeki böceklerin yok edilmesi için sıvı ilaçlama yöntemi kullanılır ancak bunlar kokusuz ilaçlar ile pek yapılmaz. İlaçlama firması sıvı spreyli kokusuz ilaçlama ile kolayca uygulama yapabilir.

İnsanların mekanı boşaltmadan günün her hangi bir saatinde ev ilaçlama yada işyeri ilaçlama hizmeti verebilir. İlaçlama yöntemleri çoğunlukla haşerelerin türü ve özelliğine göre yapılması gerektiği için müşterileri bilgilendirmek ve neler yapılması gerektiğini anlatmak gerekir. Böcek ilaçlama türleri içinde 3 ana ilaçlama şekli böceklerin yok edilmesi için kullanılmaktadır.

Kokusuz İlaçlama Şekli Neye Göre Belirlenir?

Sıvı spreyli ilaçlama hem kokusuz ilaç, hem de az kokulu ilaçların bir araya getirilerek hazırlanması ile yapılabilmektedir. Örneğin hamam böceği, karınca, güve, tespih böceği gibi haşereler için hem kokusuz ilaçlar hem de az kokulu ilaçlar yardımı ile ilaçlama yapılabilmektedir. Pire, tahta kurusu, kertenkele, toz böcekleri ve beyaz nem böcekleri ile mücadelede kokusuz ilaçlar yetersiz kalır.

Ayrıca sıvı püskürtme ilaçlama yerine dumanlı kokulu böcek ilaçlama yöntemi kullanılır. Kokusuz ilaçlama genellikle bu tür zararlara karşı yetersiz kalır. Kırkayak, karınca, gümüş böceği, hamam böceği, güve gibi haşereleri etkin bir şekilde önlediği gibi ilaçlanan mekânın uzun süre haşere ilacı kokması ve ilaçlamadan sonra ev temizlenme zahmetini de ortadan kaldırır.

Firmamızın kullandığı tüm pestisit ve rodentisitler Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış sertifikalı ürünlerdir. Bu ilaçların insanlara ve diğer canlılara zarar doğru kullanıldığı zaman hiç bir kalıcı hasarı söz konusu olmaz. Ancak en hafif ilaç bile kimyasal bileşen içerdiği için bu işi bilen ekiplerce yapılmalıdır. Doğru müdahale her zaman faydalı iken, bilinçsiz müdahale sıkıntıları beraberinde getirir.

Kokusuz Böcek İlacı Ve Avantajları

Kokusuz böcek ilaçlama için kullanılan konsantre özellikli hiç kokusuz ilaç ve az kokulu halk sağlığı ilaçları kullanımı kolay ve mekanı uzun süre kapatmayı önler. Bunlardan en pratik olanı hiç kuşkusuz jel ilaçlama olarak bilinen yeni nesil hamam böceği ilacı ve karıncalar ile mücadele için kullanılan jel karınca yemleridir.

Kokusuz böcek ilaçlama etkili mi? diye merak edenlerin haşere türüne ve mekanın özelliğine göre ilaç ve yöntem belirlenmesi gerektiğini unutmamalıdır. İnsana zarar vermeyen böcek ilaçları olarak bilinen kokusuz ilaçlama ürünleri çok dirençli bazı haşereler için yetersiz kalır.

Ancak pek çok böcek türü için oldukça etkili ve evi kapatmadan ilaçlama yapılmasına imkan verir. Bebekli evlerde ve hastası olan mekanlarda kokusuz spreyli böcek ilaçlama çok rahatlıkla uygulanır. Kokusuz böcek ilacı zehirler mi? diye merak edenlerin bilinçsiz uygulama sonucu tüm haşere ilaçlarının zehirleme potansiyeli olduğunu bilmelidir.

Kokusuz İlaç Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Böcekler ile mücadele esnasında uygulanacak ilaç karışımlarında normal haşere ilaçlarından daha farklı kimyasalların dikkatlice seyreltilmesi ile kokusuz ilaçlama yapılır. Doğal içerikli etken maddelerin ağırlıkta olduğu kokusuz haşere ilaçları, uygulamadan sonra mekânda kanserojen ve insan sağlığını tehdit eden kimyasal atık bırakmaz. Kokusuz ilaçlama yöntemi bütün bu özellikleri sayesinde apartman ve dairelerde sıkça talep görür.

Modern ilaçlama gereçleri ve doğru ilaçlama teknikleri ile yaşam alanlarındaki zararlı haşereler ile mücadele daha pratik ve sağlıklı yapılmaktadır. Ev ilaçlama ve işyeri ilaçlaması için kullanan böcek ilacı uzman ekiplerimiz tarafından birinci öncelik olarak tercih edilmektedir. Böcek ilaçlama etkisi ne kadar sürer? Kaç gün evde ıslak temizlik yapılmaz detaylıca ilaçlama servisleri müşteriye bilgilendirme yaparak daha etkili sonuç almalarını sağlamalıdır.

Böcekler Bakteri ve Virüs Potansiyeli Taşırlar

Yaşamlarını milyonlarca yıldır her türlü iklim şartlarına ve çevresel faktörlere rağmen sürdüren haşereler, bu süre içerisinde defalarca başkalaşım süreçlerine maruz kalmıştır. Kimileri iklim koşullarında, kimi ise kullanılan böcek öldürücü ve kaçırıcı maddeler nedeni ile daha dayanıklı hale gelmişlerdir.

Örneğin lağımlarda çok sayıda haşere çeşidi yaşar ve kullanılan kimyasal atıkların etkisi ile böceklerin direnç yapıları değişime uğrar. Bu nedenle bilinçli kimyasal ve uygulama yöntemleri kullanmak şarttır. Haşerelere karşı böcek ilaçlaması yeni olan bir uygulama değildir. İnsanlık yüzlerce senedir kullandığı haşere mücadelesi uygulamaları ile zararlı hayvanları bertaraf etme yoluna gitmiştir.

Bu yöntemlerin pek çoğu hem çevrede hem de böceklerde ciddi değişimleri tetiklemiştir. Baş döndürücü bir hızla devam eden haşereleri yok etme serüveni yüzlerce ilacın kullanılması ve çoğunun yasaklanması ile sonuçlanmıştır. Böcekler kanserden, veba ve tifüs gibi pek çok hastalığa sebep olan pis ortamların müdavimleridir.

Kokusuz İlaçlama Yeni Nesil Bir Uygulamadır

Bugün kullanılmaya başlayan böcek ilaçları ve ilaçlama yöntemi ise 20. yüzyılın sonları ve içinde bulunduğumuz asırda giderek yaygınlaşmıştır. Ancak bu yöntem ve ilaçlar, sadece donanımlı ehil ve eğitimli ekipler tarafından yapılmalıdır. Son model teknik ve teknolojik ekipmanlar kullanılarak çevreye ve diğer canlılara zarar vermeyen özellikte uygulama zorunludur.

Ev ilaçlama zararları bilinçsiz kişilerce gelişi güzel uygulamalar sonucu insan sağlığına tehdit oluşturur. Haşere ilaçları, ehil olmayan amatör kişiler tarafından kullanıldığı zaman yarardan çok zarar verme ihtimalini ortaya çıkarır. Özellikle menşei ve içeriği belli olmayan kimyasallar kullanılması, insanlar ile diğer canlıların ciddi anlamda tehdit ile yüz yüze kalmasına sebep olur.

Kokusuz ilaçlarla, biyosidal ürünlerle yapılan uygulamalarda genellikle ortam terki gerekmez. Kokusuz ilaçlar sağlık bakanlığı onaylıdır ve basit tedbirler aldığınızda sağlığınızla böcek ilaçlarının zararları ile sorun yaşamanız söz konusu olmaz. Bilinçsizce solunan böcek ilacı özellikle astım, bronşiti olanlar için son derece sıkıntılı bir durum meydana getirebilir.

Kokusuz İlaçlar Nasıl hazırlanır?

Kokusuz ilaçlar yoğun kıvamda ve konsantre bir özelliktedir. İster sıvı spreyli ilaçlama olsun, iste sisleme ulv cihazı ile uygulansın su bazlı içeriğe sahiptir. Kokusuz böcek ilacı şebeke suyu ile hazırlanıp böcek ilacının aktif maddesi iyice suyla karıştırılıp ilaçlama yöntemine göre püskürtme ve sisleme şekilde uygulanır.

Kokusuz ilaçlar, hedef haşerenin cinsine, yoğunluğuna, mekandaki böcek yuvalarının varlığına göre uygulanmaktadır. Sisleme yöntemde evi terk etmeniz gerekir. Ayrıca birden fazla karışım ilaçlarda evi terk etmeniz gerekebilir. Kokusuz ilaçlar ismi kokusuz diye bilinçsizce asla uygulanamaz. Kokusuz haşere ilacı da diğer ilaçlar gibi kesinlikle gıda maddesine temas etmemelidir.

İlaçlama ekibinden mutlaka ilaçlama hakkında bilgi alınmalı dolap içerine ve çekmecelere haşere ilacı sıkılacaksa mutlaka gıdalar kaldırılıp muhafaza altına alınmalıdır. Kokusuz böcek ilaçları tüm haşerelere karşı etkili değildir. Haşereleri hedefleyerek üretilmiş kokusuz ilaçların kullanılması ve doğru yöntem belirlenmesi tavsiye edilir.

Ucuz İlaçlar Neden Risklidir?

Bazı aç gözlü firmalar, ucuz olduğu için daha ucuz fiyat verip daha çok kar elde etmek için, basit ve yasak içerikli ilaçları tercih edebilir. Kokulu ilaçlama için kullanılan haşere kimyasalları tarım ilacı içeren yasak kimyasallardan olmamalıdır. İnsan yaşayan ortama tarım ilacı kullanmak oldukça sakıncalıdır bu nedenle karışım kokusuz ilaçlar ile az kokulu böcek ilaçları elde etmek gerekir.

Tarım ilaçları günlerce hatta haftalarca mekandan kokusu çıkmayan, evde leke ve ciddi tahribata yol açan özelliktedir. İlaçlama servisleri, Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı halk sağlığı ilaçları ile ilaçlama servisi vermelidir. Teknisyenlerinin Sağlık Bakanlığı’ndan biyosidal ürün uygulayıcı eğitimli işinde uzman kişiler olması güvenli bir ilaçlama için şarttır.

Kullanılan ilaçların, biyosidal ürün olması ve evin içindeki cihazlara yada mobilyalara kesinlikle zarar vermemesi gerekmektedir. Haşere ilaçlama ciddi bir iştir. Müşteri memnuniyeti tam ve güven veren ilaçlama şirketleri ile çalışmak her zaman size artı bir avantaj sağlayacaktır.

Kokusuz İlaç Zehirlemeye Neden Olur Mu?

Kokusuz ilaçlama esnasında açıkta kalan tabak tencere gibi mutfak eşyalarının mutlaka yıkanması gerekir. Çünkü kokusuz bile olsa böcek ilacı kimyasal içerikte olduğu için zehirlenme potansiyeli barındırır. Kokusuz ilaçlama sanılanın aksine doğru ilaçlar kullanılarak uygulama yapıldığı zaman etkili bir ilaçlama yöntemidir.

Kokusuz ilaçlama insanların toplu kullanım alanlarında uygulanacak en doğru ilaçlama yöntemlerinin ilk sırasında yer alır. Etkili olması için birden fazla kokusuz ilacın bir arada kullanılması avantajdır. Gerekli önlemler alındıktan sonra, kokusuz ilacın cinsine göre uygulama yapılan ortamlara girilebilir. Fakat kokusuz ilaçlamada ilaçlar gıdalara temas ederse gıdaları bozar ve insanlar için tehlike nedeni olabilir.

Evde evcil hayvan varsa gerekli önlem alınmalı ve ilaç kuruyana kadar evcil hayvanların yalamaması için alandan uzak tutulması gerekir. Aksi takdirde bu ilaçlar hayvanları zehirler. Dilerseniz bir kaç madde halinde kokusuz ilaçlama ve sonrasında yapılması gerekenlere değinelim.

Kokusuz İlaçlama Sonrası Ev Havalandırılmalı Mı?

İnsanların yaşadığı alanlar mutlaka hijyenik ve havası yenilenmiş olmak zorundadır. İster ilaçlama yaptırılasın, ister normal günlerde her gün mutlaka belli saatlerde evin içi havalandırmalıdır. Kokusuz ilaçlar ile yapılan ilaçlama sonrası mutlaka evlerimizi ve ilaçlanan alanı belli bir süre havalandırmada fayda vardır.

İlaç uygulanırken kullanılan ilaçlama şekline göre ilaç aktif maddesi havayla temas eder bu ise astım hastası ve nefes yolu problemi olan insanları rahatsız eder. Kokusuz ilaçlar su içerikli olup su karışımı ile hazırlanan hiç kokusu olmayan yada az kokulu ilaçlardır. Bu ilaçları her zaman ve her mekâna uygulayabiliriz ancak birden fazla kokusuz böcek ilacının etkisi daha yoğun olacağı için rahatsız eder.

Kokusuz ilaçlama için kullanılan ilaçlar mutlaka ruhsatlı olmalıdır. Zaten yasal olmayan ilaçların satışı ve ülkeye sokulması yasaklanmıştır. Kokusuz ilaçlama esnasında camlar açık bırakılmalı şayet sisleme cihazı ile yapılmışsa ev bir saat terk edilip yarım saat havalandırılmalıdır.

Spreyli İlaçlama Esnasında Tedbir Gerekir Mi?

Kokusuz ilaçlama yapılırken dikkatli olmak gerekir. Kesinlikle gıda maddelerine temas etmemesi önemlidir. Bu ilaçlar kokusuz diye aldatıcı olmasın kesinlikle diğer ilaçlar gibi içerdiği aktif böcek öldürücü maddeler insanı zehirleme potansiyeli taşır. Evde kokusuz ilaçlama yapılırken kesinlikle üzerine ilaç temas eden gıda maddelerini bozar ve ilaç temas eden gıdalar kesinlikle atılmalıdır.

Eğer ilaçlı gıdalar tüketilirse zehirlenmeler ve hatta ölümle sonuçlanan acı durumlar yaşanabilir. Kokusuz ilaçlama yapılmadan önce ve yapıldıktan sonra bazı tekbirler almak çok daha güvenli ve sorunsuz ilaçlama için faydalı olacaktır. Kokusuz ilaçlama evdeki her türlü böcek için kullanılabilir ancak bazı haşereler çok dirençli olduğu için sadece bir ilaç asla yeterli olmaz.

Kertenkele, toz akarı, pire ve tahta kurusu gibi çok zor ölen haşereler için spreyli ilaçlama şeklinde kokusuz ilaçlar pek önerilmez. Bu tür çok dirençli haşereler için mutlaka az kokulu ilaç takviyesi yapılmalı birden fazla ilacın karışımı ile özel içerikli uygulama yapılmalıdır.

Kokusuz İlaçlamada Merak edilenler 1 – Kokusuz İlaçlar Tehlikelimi?

Spreyli sıvı ilaçlama esnasında solunmasında herhangi bir şekilde zararları yoktur. Fakat kokusuz ilaçlamada ilaçlar gıdalara temas ederse mutlaka gıdalar atılmalı kesinlikle tüketilmemelidir. Ancak buharlama yöntem olarak bilinen uygulama esnasında kesinlikle kapalı mekanda durulması tehlikeye neden olur.

2 – Kokusuz İlaçlamada Alanı Kapatmak Gerekir Mi?

Kokusuz ilaçlamada kesinlikle ortamınızı terk etmenize gerek yoktur. Çünkü kokusuz ilaçlamada insanlar ilaçları solursa herhangi bir etki yapmaz. Ancak bu sıvı püskürtme yöntem için geçerlidir. Az kokulu karışım ilaçlar ve sisleme yöntem için mutlaka kapalı alanın bir saat kapatılması ve daha sonra bir saat kadar mekanın havalandırılması gerekir.

3 – Kokusuz Böcek İlaçları Nasıl Uygulanır?

Kokusuz ilaçlar su bazlı konsantre ve iyice seyreltilmesi gereken halk sağlığı ilaçlarıdır. Bu ilaçların günün herhangi bir saatinde kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Oteller, iş yerleri, apartman ve daireler, fabrika ve sitelerde kolaylıkla uygulanır. Böcek türü ve yoğunluğuna göre uygulanması gerekir. Hem spreyli ilaçlama şeklinde hemde ulv cihazı yardımı ile dumanlama şeklinde uygulanır.

4 – Kokusuz İlaçlama Sonrası Neler Yapılır?

Kokusuz ilaçlama sonrası mutfaktaki eşyalarınız yıkamalısınız Şayet mutfakta çelmece ve tezgah üzerine ilaç sıkılmamışsa yıkamaya gerek yoktur. Sisleme yöntemle evde ilaçlama yapılmışsa evler temizlenmelidir. Sırt pompası yardımı ile püskürtme şekilde ilaçlama yapılmışsa asla dip bucak yerler temizlenmemelidir.

5 – Kokusuz Yöntemin Özellikleri Nelerdir?

Bu yöntem uygulanırken ilacın insanlara ve gıda maddelerine temas etmesi önlenmelidir. Bu nedenle bu işlemin profesyonel firmalarca yapılması ve azami hassasiyet gösterilmesi gerekir. Teknik olarak, sırt pompasına ilaç ve su doldurularak iyice karıştırılıp yapılmaktadır. Buna spreyli ilaçlama adı verilir. Ancak elektrikli ulv cihazı yardımı ilede uygulanır. Uzun süre kalıcı etkisi vardır ve bu nedenle bir hafta ıslak temizlik yapmamak gerekir.

6 – Kokusuz İlaçlamanın Avantajları Nelerdir?

Genellikle toplu kullanım alanlarının ve işletmelerin ilaçlanmasında kullanılır. Kokusuz ilaçlar, özel olarak üretilmiş bileşenleri ile mekânda bulunan insanlara zarar vermezler. Bu nedenle mekânlarınızda kokusuz ilaçlama yapılırken, çalışmaya devam edebilirsiniz. Ortamda bulunan ve kişilerin kullandığı kişisel eşyalar bir poşetle muhafaza edilebilir. Bu şekilde sonrasında yıkamaya gerek kalmaz. Herhangi bir kokusu yoktur ancak burada böcek çeşidine göre yapılan uygulama belirleyici olur.

Kokusuz İlaç Hangi Haşerelere Yapılır?

Bu uygulama genellikle sinek, hamam böceği, gümüş böceği, kalorifer böceği, karafatma böceği, örümcek, güve, karınca gibi haşereler üzerinde etkili olur. haşerelerin özelliğinden anlaşılacağı gibi kokusuz ilaç tekniği genel olarak hamam böceği familyasında yer alan böceklere karşı etkilidir. Zor kontrol edilen böcek çeşitleri için az kokulu ve karışım ilaçlar kullanılması gerekir.

Bunlar pire, akrep, tahta kurusu, toz böceği, beyaz nem böceği, tahta kurdu gibi dirençli haşerelerdir. Bahçe ve bina çevrelerinde daha çok kokulu ilaç ve az kokulu karışım ilaçlar tercih edilebilir. Zirai ilaçlar kapalı mekanlarda kullanılması yasak olan ilaçlar arasındadır.

Çıyan, akrep, kertenkele, pire gibi zor imha olan türler için kokusuz ilaçların yerine karışım ilaç kullanmak daha etkilidir. İşyeri ilaçlama ve ev ilaçlamasında zahmetsiz uygulamalar içinde jel böcek yemi ve sıvı kokusuz ilaçlar sıkça kullanılmaktadır. Böcekler ile mücadele için kaliteli ilaç kullanmak ve bilinçli mücadele vermek zorunluluktur.

Kokusuz Uygulamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kokusuz ilaçlama sonrasında açık ve görünen yerlerde temizlik yapılmasında sakınca yoktur. Ancak evin özellikle kapı çevreleri, fırın ve buzdolaplarının arkaları, parke kenarları ve dolap altları 15 gün boyunca ıslak temizlik şeklinde silinmemelidir. İlacın tesirinin bu bölgelerde devam etmesi için bu duruma azami dikkat edilmesinde fayda vardır.

Çünkü haşereler daha çok bu bölgelerde ve diğer kuytu alanlarda yuvalanır ve yumurta bırakır. Buralarda ilacın uzun süre kalıcı etkisinin kalması için hemen temizlik yapılmamalıdır. Atlas Böcek İlaçlama olarak sıvı spreyli ilaçlama ve sisleme yöntemde en iyi böcek ilacı ve ekipmanları kullanıyoruz. Dolap içleri ve beyaz eşyaların motor bölümlerinde böcekler zaman, zaman yuvalanır.

Buralara ilaç uygulanacağı zaman ilaç bulaşma riski olan gıdaların mutlaka kapatılması ve kaldırılması gerekir. İster kokusuz ilaçlama, ister az kokulu uygulama olsun mutlaka gerekli tedbirler alındıktan sonra yapılmalıdır. Amatörce bir anlayışla ev ilaçlama yapmaya kalkma zehirlenme riskleri yaşanmasına sebep olur.

Kokusuz İlaçlama Fiyatları

İlaçlama Fiyatları böcek ilaçlama kapsamında en fazla öncelik verilen önceliklerden biridir. İlaçlama servisi almadan önce araştırılıp ev ilaçlama ücretleri pek çok insanın ilk dikkat ettiği konudur. Haşere ilaçlama fiyatları ilaçlama yaptıracak kişilerce ilaçlama firması seçimi kadar önemli olmasının nedeni daha ekonomik olarak yaşam alanlarındaki böceklerden kurtulmak istenmesidir.

İlaçlama sektöründe pek çok ilaçlama ekibinin hizmet vermesi ev ilaçlama ve böcek ilaçlama fiyatlarındaki farklılığı doğal olarak gerekli kılar. Birde amatörce bireysel uygulama yapan deneyimsiz kişilerin gittikçe çoğalması çok ucuz ilaçlama yapılmasını ortaya çıkarır. Bu ise insanların mağdur olmasına ciddi maddi kayıp yaşanarak böcek ilacı zehirlenmesine yol açmaktadır.

Böcek ilaçlama ücretler mekanların durumu ve haşere yoğunluğu ile türüne göre farklı ücretlendirmeye tabi tutulur. Bazı böcekler kolay imha edilirken bazıları oldukça zor kontrol ölen yapıları ile çok daha etkin mücadeleyi zorunlu kılar. İlaçlama yöntemleri ve mekanın büyüklüğü belirlediğimiz ilaçlama fiyatları açısından belirleyici etkenlerdendir.

Firma olarak İstanbulda hizmet veren çoğu böcek ilaçlama firmasına oranla kullandığımız ilaçların kalitesi çok daha üst seviyededir. Yüksek etkili haşere imhası sağlayan uygulamalarımız neticesinde daha yüksek ilaçlama fiyatı vermemiz gerekmesine karşın olabildiğince ekonomik ücretlendirmeye özen gösteriyoruz. İlaçlama sektöründe hizmet veren ucuz yada çok pahalı fiyata ilaçlama yapan kişilerin iyi gözlemlenmesi gerekir.

Ucuz İlaçlama Fiyatları Ne Kadar Güvenilir

Ucuz ev ilaçlama fiyatı ve işletmelerde böcekler ile mücadele ilk bakışta avantajlı görünse bile pek çok sıkıntıya yol açabilir. Düşük maliyetler etkili bir böcek ilaçlama hizmeti almayı elbette herkes öncelik olarak önemser. Ancak hizmetin belirli bir değeri olacağı için maliyet giderlerini aşağı çekecek bir girişim anormal derecede ise mutlaka sorun vardır.

İlk önce ilaçların kalitesiz olmasından yada yada kaçak yollar ile ülkeye giriş yapan ruhsatsız ve düşük kaliteli böcek ilaçları kullanma yoluna gidildiği anlaşılmalıdır. Sadece ucuz fiyata ilaçlama servisi almanın sanıldığı gibi ucuz olmayacağı bilakis çok daha fazla ücret ödemek zorunda kalmanıza sebep olacağını unutmamalısınız. Bir kaç defa ücretli ilaçlama yaptırmak insanların mağdur olmasına yol açar.

Kaliteli ilaçlar piyasada en etkili aktif maddeleri içerir. Bu tür kaliteli ürünler ucuz olmayacağı için piyasa şartlarının altında verilen ilaçlama fiyatları çok ciddi olarak sorgulanmalıdır. Çok ucuz fiyata ilaçlama ya maliyeti bile karşılamayacak kadar komik yada yapılan ev ve iş yeri ilaçlama olması gerekenin çok altında baştan savma bir biçimdedir.

Zor ölen böcekler ile mücadele asla basit böcek ilaçları kullanılarak başarıya götürmez. Aynı şekilde marka bilinirliği ve kaliteli böcek ilaçları kullanıyoruz diye fahiş fiyat veren firmaların insanların bu tutumu oldukça yanlıştır. Bir yanda ucuza ev ilaçlama, diğer tarafta uçuk fiyatlar doğal olarak insanların kafasını karıştırmaktadır ve hiçte hoş bir durum değildir. Bu ve benzeri durumlar sakıncalı olduğu için anormal olanlardan şiddetle kaçınmalısınız.

Ucuz Böcek İlaçlama Sorun Demektir

Gerçeği yansıtmayan çok düşük yada çok yüksek ilaçlama fiyatları insanların kafasında ciddi soru işaretleri oluşmasına yolaçar. İlaçlama firmaları hakkında güven kaybı oluşumuna yol ve alınacak kötü sonuçlar neticesinde firmalara kötü gözle bakılmasına neden olur. Müşterilerin hakkını korumak yerine basit haşere ilaçları ve donanımsız klasik uygulamalar kusurlu hizmeti ortaya çıkarır.

Amatörce hiç bir eğitimi olmayan daha fazla para kazanmak için kalitesiz ilaç ve ekipman kullanımı sonrası çok farklı şikayete sebep olur. Bilinen bir firma olarak müşteri memnuniyetini esas almama, daha yüksek maliyetli hizmet sunmak ise böcek ilaçlama fiyatları konusunda insanların maddi yük altına girmesine yol açmaktadır.

Bunun için en doğru davranış ekonomik ilaçlama fiyatları ile en kalıcı çözümleri sağlamaktır. İstanbul ev ilaçlama firması olarak yüksek kalite standartları ile ekonomik düzeyde ilaçlama fiyatları uygulamaktayız. Önceliğimiz yüksek müşteri memnuniyeti garantisi veren güvenilir böcek ilaçlama firmaları arasında en önde gelen olarak daima en iyi hizmeti vermektir.

Güvenilmez kişilerden çok ucuz fiyatlarda ilaçlama servisi almak gereksiz yere zarar etmemeniz açısından oldukça önemli bir olgudur. Bazı ilaçlama servisleri sonuç odaklı ilaçlama desteği vermekten çok köklü ekip görüntüsü vermeye çalışma önceliğine ağırlık verir. Bu yüzden sırf marka adı ile insanları gereğinden yüksek ücretlere mahkum etme gibi haksız yere kazanç kapısı haline getirme yanlışına düşmektedir.

İstanbul Böcek İlaçlama Fiyatları

İstanbul geneli haşere ilaçlama yapan firmaların ilaçlama fiyatı değişkenlik gösterir. Ancak bu belirli bir seviyede kalıp, çok yüksek fark oluşmaz. Profesyonel böcek ilaçlama şirketleri hem kaliteye hem de verdikleri ilaçlama servisine en yüksek hassasiyeti gösterme çabası içindedir. İlaçlama firması seçerken pek çok insanın ilk önceliği haşere ilaçlama fiyatlarının makul düzeyde olması ve düşük ücretli hizmet almaktır.

Daha sonra ise firma güvenirliği ve profesyonellik arayışlarıdır. İstanbul ilaçlama fiyatları piyasa şartlarına bağlı olarak kullanılan ilaç ve ekipmanlara bağlı olarak değişir. Bunda belirleyici etkenler gerek kullanılan ilaçların kalitesi, gerek ekipman ve ulaşım maliyetleri nedeni olarak öne çıkar. Biz burada daima en iyi ilaç ve yöntemleri kullanmayı ilke edinmiş ekibiz.

Böcek ilaçlama servisi almanın ortalama maliyeti daireler içim minimum, 200 lira maksimum 350 lira gibi ücretlendirmeler ile yapılmaktadır. Ev ilaçlama fiyatları ucuz olduğu zaman kazançlı çıkılacak anlayışı aslında yapılan işin başarısız olması ile sanılandan çok daha yüksek maliyet ortaya çıkarır. Böcek ilaçlama servisi alınacak ekiplerin deneyim ve kalitesine güvenmek önemlidir.

Yaşadığınız haşere şikayetlerinden daha doğru çözüme ulaşmanızı kolaylaştırır. Yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan böcek ilaçlama şirketleri geri dönüşü çok müşteri potansiyeline sahip olmaları ile daima aranılan ekiplerdir. Ucuz böcek ve haşere ilaçları kullanan sağlıksız yöntemleri tercih edip kaptı kaçtı iş yapanlardan uzak durmanız olası dolandırılma ve maddi zarar görmenizi önlemede büyük önem taşır.

İlaçlama Firmasının Deneyimli Olması Şarttır

Araştırdıktan sonra seçilen deneyimli bir ilaçlama firmasının avantajları sanılandan daha fazladır. Ev ilaçlama fiyatları zaten kullanılan haşere ilaçlarının kalitesine bağlı olarak en doğru oranda belirlenir. Profesyonel ilaçlama firması müşterinin daha iyi şartlarda hizmet almasına imkan verecek seviyededir. İlaçlama fiyatları böcek ilaçlama açısından belirleyici öneme sahiptir.

Çünkü ucuz böcek ilaçları kısıtlı çözüm demektir. Apartman ve dairelerde uygulanan Haşere İlaçlama Fiyatları hem firmaların kullandığı ilaçlara, hem de mekandaki böceklerin yoğunluğuna orantılı olarak değişim gösterir. Ayrıca küçük mekanla daha büyük bir işletmede uygulanacak fiyat bir olmaz. İstanbul ilaçlama şirketleri, apartman ilaçlama fiyatları, ev ilaçlama fiyatları, iş yeri ilaçlama fiyatları gibi farklı alanlarda değişik ücretlendirme uygular.

Anormal derecede çok yoğun böcekleri ilaçlama talebi gelen mekanlardaki böceklerin yok edilmesi için değişik fiyat aralığında ilaçlama ücreti kullanılacak ilacın dozu ve ekipmanlara bağlı olarak değişir. Unutmamanız gereken ucuz haşere ilaçlama fiyatları çoğu zaman insanların mağdur olmasında en önemli etken olarak öne çıkar. Ucuza böcek ilaçlama ya ilaçların kalitesinde kısıntıya gitmek veyahut kullanılacak böcek ilacının dozunu azaltmak anlamına gelecektir.

Bu doğrudan müşterinin haşere probleminde eksik uygulama yapılmasına ve alınacak ilaçlama servisinin başarıya ulaşamamasına sebep olur. İlaçlama fiyatları karınca, sinek, gümüş böceği, güve, örümcek, tatarcık sineği benzeri zararlılar için standart olarak belirlensede arı, akrep, kertenkele, toz ve beyaz nem böceği, tahta kurusu gibi zor ölen haşereler için değişkendir.

Haşere KontrolEn Pahalı Böcek İlaçlama Hangisidir?

Özellikle kertenkele, eşek arısı, beyaz nem böcekleri çok daha yoğun ilaç kullanımı yanında kaliteli ilaç seçilmesini zorunlu kılar. Böcek ilaçlama fiyatları en fazla arılar ile mücadele yapılırken yüksek tutulur. Zehirli böceklerin yok edilmesi daha profesyonel uygulamaları zorunlu kılar. Arı ilaçlama fiyatı minimum 400 lira civarındadır. Çatı içleri gibi zor bölgelerde sadece ilaçlama yeterli olmaz.

Ek olarak ağır bir işçilik gerektireceği için işin zorluğuna göre fiyatlar 500 ile 700 liraya kadar yükselebilir. Arı ilaçlama uygulaması, peteğin alınması durumunda daha yüksek olur. Çatı arasındaki dar bölgeden peteği çıkarma, kiremitlerin altında tahtaları sökmek, alçı tavanları açıp ilaçlama ve petek almak sanıldığı kadar kolay değildir. Arılar saldırgan ve ölümcül sonuçlara yol açan tehlikeli zararlılardır. Amatörce arı mücadelesi çok risklidir.

Böcek ve haşere ilaçlamasında elbette ekonomik ilaçlama fiyatı ile hizmet almak önemlidir. Ancak ucuz haşere ilaçlama fiyatı kalitesiz ve eksik ilaç kullanımına neden olacağı için pek tavsiye edilmez. İnsanların çoğu ucuz ev ilaçlama fiyatları nedeni ile mağdur olmakta, ölmeyen ve devam eden haşere sorunları ile ciddi zarar etmektedir. Arı ilaçlamasını 250 liraya yapmak sadece ilaç sıkıp yeterli olur demekle arılardan kesinlikle kurtulunamaz.

Zaten arı ilaçlama şirketleri ortalama bir fiyat belirleyerek ilaçlama hizmeti verir. Genelde tahta kurusu, toz böceği, kertenkele, ağaç kurdu, pire ve arı ilaçlama ücretleri diğerlerine oranla yüksektir. Eşek arısı peteğini çıkarmak için talep edilen ücret ise tüm ilaçlama yöntemlerinden daha yüksek olup yapılacak uygulama son derece riskli ve yorucudur.

İlaçlama Şirketlerinin Fiyatları Niçin Önemlidir?

Sadece böcek ilaçlamada değil, tüm ürün ve hizmetlerde yapılan işin kalitesi kadar eder değeride değerin belirlenmesinde öncü kuraldır. Çok ucuza ilaçlama yapanlardan sakınmak için kısa bir araştırma yapmak ve ilaçlama firmaları hakkında bilgi edinmek oldukça faydalıdır. İlaçlama Şirketleri Fiyatları kadar verdikleri kaliteli servis ve yüksek odaklı müşteri memnuniyeti ile öne çıkarlar çünkü hizmette kalıcılık ancak yüksek kalite ile orantılıdır.

Sektörde kalıcı olmak ve müşterilerinin güvenini kazanmak için her ekibin öncelikli hedefi azami kalite ve insan sağlığını korumaktır. Daha çok kazanç elde etmek için çaba gösteren İlaçlama firmaları istenilen orandan daha yüksek tutar. Atlas kokusuz ilaçlama firması olarak daima en iyi böcek ilaçlarını kullanarak çözümler sunmaktayız.

Yüksek müşteri memnuniyeti, güler yüzlü ve garantili hizmet anlayışı ile daima tercih edilen bir ekip olmanın verdiği mutluluk işimizi daha iyi yapmaya yöneltmektedir. Kullandığımız özel haşere ilaçları sayesinde kısa zamanda böcek sorunlarını ortadan kaldırıyoruz. Unutmayın ilaçlama doğrudan insan sağlığını ilgilendiren önemli bir halk sağlığı hizmeti olduğu malumdur.

Bunun için kazanç odaklı çalışma yerine insan sağlığını koruyarak hizmet bilinci sayesinde en sağlıklı seviyede verilir. Böcek ilaçlama fiyatları konusunda kullandığımız yeni nesil böcek ilaçları, birinci sınıf ekipmanlar, ve en yüksek hizmet bilinci ile daima ekonomik servis veriyoruz. Haşereler ile mücadele sıradanlık ile başarılı olmaz. Daima özel içerikli ilaçlar ve profesyonellik anlayışı ile en iyi böcek ilaçlama hizmeti verilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir