0 542 799 13 13
0 212 631 23 45
0 216 330 41 27

Kırkayak Ve Çıyan Nasıl İlaçlanır

En iyi Böcek İlaçlama Firması 0 542 799 13 13

Kırkayak Ve Çıyan Nasıl İlaçlanır? binaların bahçelerinde ve duvarlarda görülen kırkayak zararlısı böcek ilaçlama yapılarak önlem alınmazsa buralardan apartman içine ve evlere girerek insanlar için sıkıntı kaynağı olmaktadır. Daire içinde görülen kırkayaklar insan sağlığına tehdit oluşturduğu için bir an önce evden temizlenmelidir.

Kırk ayakları en kısa sürede öldüren kırkayak ilaçları ve ilaçlama yöntemleri kırkayak türleri üzerinde çok etkili olan bir uygulamayı zorunlu kılar. Bu şekilde daha kolay çözüm elde edilir. Sisleme ve kokulu kırkayak mücadele yöntemi ile yapıldığı zaman özellikle kapalı alanlar ve ev içlerinde çok hızlı bir imha özelliğine sahip olur. Aynı gün içinde kırkayaklar bu şekilde çok yüksek oranda imha edilir.

Tedbir Almak Önemlidir

Kırkayak ilaçlama nasıl yapılır? diye soran ve servis hizmeti alan insanların evlerinde görülen kırkayak zararlısı imha edilerek evdeki kırkayaklardan kurtulunur. Profesyonel olarak kırkayaklar nasıl ilaçlanır? çok iyi bilen ekipler bu konuda çok daha kapsamlı bir sonuç elde eder. Elbette deneyimli kırkayak ilaçlama firmaları kırkayakların yok edilmesi için dumanlı yöntemle uygulamaları yapacakları zaman önleyici tedbir alır.

İlaçlama öncesi ve ilaçlamadan sonra yapılacaklar iyice belirtilir. Koruyucu tulum, eldiven, gaz maskesi gibi özel koruyucu ekipmanlar bulundurmak ulv ilaçlamada zorunludur. Oksijene karışan duman şeklindeki kırkayak ilacının etkisi sıvı halde uygulanan ilaçla kıyaslandığı zaman 5 kat daha fazla ve çok ani etki ortaya çıkmaktadır.

Kırkayak Mücadele Kokusuz Ve Kokulu Yöntemle Yapılabilir?

Mekanik olarak sırt pompası yardımı ile kırkayaklar nasıl ilaçlanır? bu yöntemde diğer yönteme göre daha kısıtlı alanlara ilaç sıkılır. Sıvı spreyli özellikte olduğu için evin belirli bölgelerine kırkayak ilaçları püskürtülerek kırkayakların ilaçla teması sağlanır. İlaca maruz kalan çıyan ve kırkayaklar ilacı aldıktan sonra bir kaç gün içinde imha olmaları sağlanır.

Sisleme kırkayak ilaçlama nasıl yapılır? diye bizi arayan müşterilerin evdeki duruma göre yaptırmaları gereken en doğru ilaçlama şeklini tavsiye ediyoruz. Dumanlama uygulama çok daha hızlı etki gösterdiği için kısa sürede kırkayakların verdiği rahatsızlıktan kurtulmalarına yardım ediyoruz. Gerek açık alanlarda, gerekse kapalı alanlarda meydana gelen kırkayak sorunlarının ortadan kaldırılması için en etkili kırkayak ilaçlama yöntemlerini kullanmak şarttır.

Bina Çevreside İlaçlanmalı

Evdeki kırk ayakları imha etmenin en kestirme yolu ev içi ve bina dışında ilaçlama yaptırmak çok daha kesin çözüm sağlar. Bunu bilerek daha kesin sonuca odaklanmanız gerekir. Kırkayak sokması ciddi sağlık sorunlarına sebep olabilmektedir. Özellikle bebek ve küçük çocuklar için evde kırkayak şikayeti istenmeyen sorunların ortaya çıkmasına neden olur.

Kırkayakların zararları hassas tenli insanlarda daha fazla sorun oluşturduğu için mutlaka kırkayak ilaçlama servisi almak gerekir. Atlas Türk ilaçlama hizmetleri olarak böcek ilaçlama konusunda kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama ve fare ilaçlama yöntemleri ile ev ve iş yerlerinde ortaya çıkan böcekler ile kemirgenlerin yok edilmesi için en etkili ilaçlar ile hizmet veriyoruz.