0 542 799 13 13
0 212 631 23 45
0 216 330 41 27

Karafatma İlaçlama Servisi

En iyi Böcek İlaçlama Firması 0 542 799 13 13

Karafatma İlaçlama Servisi hamam böcekleri ile mücadelede oldukça yoğun olarak verilir. Yaz aylarında ciddi anlamda artış gösteren ev haşereleri arasında karafatma böceği ilaçlaması sağlık açısından önemlidir. Hamam böceklerinin farklı bir türü olan karafatmalar siyah renkli ve hamam böceklerine oranla daha iridir. Karafatma ilaçlama uygulaması diğer hamam böceklerinin ilaçlanma şekilleri ile aynı olup hiç bir farkı yoktur. Karafatmaların üreme şekli ve yaşam süreleri diğerlerinde olduğu gibi yumurtlama yolu iledir.

Karafatma böcekleri karanlık, nemli ve çöplüklerin olduğu yerler ile toprak zeminlerde bolca bulunurlar. Evde karafatma mücadelesi yaptırmadan önce karafatma böcekleri hakkında biraz araştırma yaptıktan sonra hangi ilaçlama türünü yaptıracağınıza rahatlıkla karar verebilirsiniz. Karafatma kontrol hizmetleri kapsamında apartman bodrumları, ekmek fırınları, gıda depoları ve imalathaneler gibi karafatmaların kolay ürediği yerlerde karafatma ilaçlama ve hamam böceği ilaçlama hizmetleri veriyoruz.

Ev ve iş yerlerinde içeri girip yumurta bırakarak kısa sürede üreyen karafatma böcekleri zamanla tüm mekana dağılır ve her taraftan çıkarak insanlar için çok rahatsız edici olurlar karafatma ilaçlama servislerimiz sizlerin ev yada iş yerlerinizde görülen karafatma böceklerine karşı kokulu, kokusuz ve jel karafatma  yöntemlerini kullanarak kalıcı bir şekilde en etkili hizmeti veriyoruz. Karafatmalar ile mücadele için jel yöntem kadar spreyli ilaçlama şekli de oldukça yoğun olarak uygulanmaktadır. Böcek yoğunluğuna göre yöntem belirlenir.

Karafatma Böceği Zararlı Mıdır İnsanı Isırır Mı?

Karafatma böcekleri insanları ısırmaz ancak geceleri uyurken insanların eşyaları arasında ve yattıkları yerlerde dolaşarak rahatsız ederler. Karafatma ilaçlama servisi yapılması bu böceklerin pis alanlarından ayaklarına bulaştırdıkları mikroplu organizmaları yiyeceklere ve kullanılan mutfak eşyalarına bulaştırarak hastalık bulaşmasına sebep olmaktadırlar. Karafatmaların zararlarından korunmak için karafatma yaşam alanları karafatma mücadele işleminden geçirilmelidir.

Karafatma böcekleri pek çok hastalık ve alerjik rahatsızlığın sebebidir. Karafatma böceklerinden bulaşan bazı hastalıklar, astım, kanser ve alerjik cilt rahatsızlıkları gibi pek çok rahatsızlığa sebep olurlar. Pis böceklerin insanların yaşam alanlarında özellikle çocuklar için vereceği zararlar karafatma ilaçlama uygulaması yaptırılarak yok edilmelidir. Karafatmalar yaz aylarında daha sık görülür ve evlerin banyo yada mutfak bölümlerinde yerleşerek zamanla tüm odalarda dolaşarak rahatsızlık sebebi olurlar.

Apartmanda karafatma ilaçlama yaptırmak ev içine girmelerini önleme açısından önemli olup Her türlü böcek ve zararlı karafatma mücadelesi düzenli olarak hiç olmazsa yılda bir defa yaptırılarak böceklerin zararları önlenebilir. Dış alanlar böcek girişlerinin asıl kaynağı olacağı için öncelikli mücadele fiziksel önlemleri alarak kimyasal ilaçlama ile kalıcılık çok uzun süreye ulaştırılır. Karafatma böceklerinden kurtulmak için bilinçli mücadele ile etkin kaliteli ilaçların kullanılması şarttır.

Karafatma İlaçlaması Nasıl Yapılmalıdır?

Karafatma böceği geceleri dolaşan ve gündüzleri pek ortada görülmeyen bir böcek olup insanlar uykuda iken ortaya çıkarak yiyecek ararlar. Karafatma ilaçlama şekli tıpkı kalorifer böceği ve hamam böceklerinde olduğu gibi kokulu ve kokusuz ve jel karafatma ilaçlama şeklinde olabilir. Bilinen bu üç yöntem birbirinden farklı olup kokusuz ve jel ilaçlama uygulamasında evden çıkılmayabilir ancak kokulu karafatma ilaçlama yapılacağı zaman 2 yada 3 saat daire boşaltılır ve daha sonra daire havalandırılarak temizlik yapılır ve eve girilebilir.

En etkili karafatma kontrol şekli kokulu yöntem olup çok kısa sürede karafatmalar imha edilir. Kokusuz ve jel karafatma ilaçları kalıcı özellikte olup uygulandıkları mekanlarda bir hafta gibi bir sürede böceklerin imha olmasını sağlarlar. Sisleme karafatma ilaçlama servisi yaptırılarak evdeki karafatmaların yok edilmesi sağlanır ve aynı gün içinde bu böceklerden kurtulabilirsiniz. Karafatma böcekleri nasıl yok edilir? evimi siyah böcekler bastı diye panik içinde servis isteyen insanların ilaçlama hakkında bilgi edinmesi faydalıdır.

Evi kara böceklerden arındırmak doğru böcek ilaçları ve etkin ilaçlama teknikleri ile oldukça kolaydır. Karafatmalar ile mücadele kapsamında kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama yöntemleri müşterinin isteği ile böcek yoğunluğuna bağlı olarak belirlenir. Hamam böceği ilaçlama için kullanılan ilaç ve yöntemler ile kara böceklerin kökünü kazımak mümkündür. Evin gider bölgeleri ve kapı altları gibi yerlerin mutlaka fiziksel güçlendirme ile kapatılması böceksiz bir yaşam için önemlidir. Sadece böcek ilaçlama tam çözüm için zayıf kalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir