0 542 799 13 13
0 212 631 23 45
0 216 330 41 27

Karaböcek İle Mücadele

En iyi Böcek İlaçlama Firması 0 542 799 13 13

Karaböcek İle Mücadele hamam böceklerinde olduğu gibi değişik böcek ilaçlama yöntem ve ilaçları ile yapılır. Her şeyden önce halk sağlığı ilaçları ve yüksek haşere kontrolü sağlayan kaliteli haşere mücadele ilaçları ile ilaçlama yapılması hem sağlık hem de sonuç açısından yararlı olacaktır. Evlerde karafatma ile mücadele edilirken bu böceklerin ne denli yoğun üredikleri düşünülerek bir an önce yok edilmesi için çaba gösterilmelidir. Duvar aralarına kadar saklandıkları bilinmeli ve çıkarıcı etkili yöntem tercih edilmelidir.

Bu haşerelerin ilaçlaması için kullanılacak haşere ilaçları hem ani etkili olmaları bakımından hem de kalıcılığı uzun süren karafatma ile mücadele ilaçları olmalıdır. Apartmanlar, siteler, villa ve iş hanları bu böceklerin yaz aylarda sık görüldüğü yerler olup profesyonel olarak karafatmalar ile mücadele için güvenilir ilaçlama firmalarında ilaçlama servisi talep edilmesi en doğru yoldur. Yaz dönemleri karafatmaların yumurtadan çıkma dönemleri olup bu zaman diliminde çok hızlı çoğalır ve konutlarda çok daha fazla oranda görülürler.

Karafatma Böceği Nerelerde Çoğalır?

Atlas böcek ilaçlama ekipleri karafatmalar ile mücadele için hem yüksek oranda böcek öldürücü aktif maddeler içeren ilaçlar kullanır. Aynı zamanda böcek türüne özel uygulamalar ile evlerde ve açıkça alanlarda insanların canını sıkan bu böceklerin kısa sürede imha edilmesi için özel bileşenli birinci sınıf haşere kimyasalları ile profesyonel karaböcek ile mücadele servisi vermektedir. Mutfak ve banyolar bu böceklerin ana üreme noktalarıdır. İlk girişler çoğu apartman dairesinde su giderleri ve açık havalandırma boşluklarından başlamaktadır.

Buralardan evlere yerleşen karafatma ve diğer böcek türleri giderek çoğalmaya başladığı zaman evin diğer bölümlerine yayılarak insanlar için oldukça ciddi rahatsızlık nedeni olmaktadırlar. En etkili karafatma ile mücadele daha bu böceklerin ilk görülmeye başladıkları anda yaptırılan ve her tarafı sarmadan erken önlem alınan durumlar  olarak dikkat çeker. Evlere girip üreyen ve çoğalan böcekler ile mücadele daha zorlu ve çok daha zahmetli olmaktadır. Bu nedenle ilk anda mücadele çok daha faydalıdır.

Karafatma Mücadele Şekilleri

Evde karafatma mücadelesi jel ilaçlama ile yapıldığı zaman yaklaşık olarak 15 gün gibi bir zaman bu böceklerin görülmesi normaldir. Aynı şekilde sıvı kokusuz ilaçlar ile yapıldığı zaman böcekler belirli bir süre çıkmaya devam eder. Böcek ilaçlama yöntemi içinde en etkili olan hiç kuşkusuz ani öldürücü etkisi ile sisleme yöntem ve kokulu böcek ilaçlama şekli olmasına karşın temizlik gerektireceği için jel ilaçlama en fazla tercih edilen yöntemdir. Karafatma böcekleri ile mücadele hem sıvı hem de jel ilaçlar yardımı ile yapılabilir.

Açık alanlar ile kapalı mekanlarda uygulanan böcek ilaçlama yöntemleri değişkenlik gösterir. İlaçlama servisleri ile çalışırken doğru uygulama yaptırmanız büyük öneme sahiptir. Karafatma ilaçlama servisi ile görüştükten sonra bu böceklerin giriş bölgelerinde önlem almak yapılacak ilaçlamayı çok daha uzun soluklu yapmaktadır. Karafatmalar nasıl yok edilir? karafatma böceğinden nasıl kurtulunur? diyorsanız bu böcekler hakkında bilgi edinmeniz şarttır. Böcekler ile mücadelede uzman ekipten destek almak gerekir.