0 542 799 13 13
0 212 631 23 45
0 216 330 41 27

Kalorifer Böceği Isırır Mı

En iyi Böcek İlaçlama Firması 0 542 799 13 13

Kalorifer Böceği Isırır Mı? kalorifer böceğinin zararları arasında hastalık bulaştırma riskleri mevcuttur. Ancak kalorifer böceği ısırması olan bir böcek türü değildir Ancak ilaçlama yapılmalıdır. Kalorifer böceği en hızlı üreyen hamam böceklerinden biridir. Kalorifer böceğinin bıraktığı bir pakette 40-48 arasında kalorifer böceği yumurtası vardır. Bir dişi kalorifer böceği yılda 30.000 civarında kalorifer böceği yavrusu üremesine sebep olur.

Kalorifer böceğinin ömrü ortalama bir yıldır. Kalorifer böcekleri çok pis böcekler olup, buldukları hemen her şeyi yerler. Kalorifer böcekleri her pisliği, mikrobu taşıyarak insanların gıdaları ve eşyalarına bulaştırırlar. Kalorifer böcekleri gıda, su ve sıcağa ihtiyacından dolayı insan olan her yerde çok çabuk üredikleri için kısa sürede evi istila ederler. Kalorifer böceklerinin evlerde ilk yerleşeceği yer mutfak ve banyo olduğu için dikkat edilmelidir.

Kalorifer böceklerinin zararları arasında en belirgin olanı hastalık riski taşımalarıdır. Dizanteri, gıda zehirlenmesi, Verem, Gastroenteritis, Antrax, Pnomoni, Hepatit,  Mantar hastalıkları, Astım, alerjik reaksiyon gibi çeşitli hastalık ve rahatsızlıkların insanlara bulaştırılıp sağlığı ciddi şekilde bozması kaçınılmaz bir durumdur. Kalorifer böceği açıkta bulunan her türlü yiyeceği, ölmüş haşere ve böcekleri kağıt ve çöpleri tüketir.

Kalorifer böceği beslenmek için genellikle gece ortaya çıkar ve dolaşır. Kalorifer böceği yumurtası paketler halinde olup böcek ilaçları kalorifer böceği yumurtalarına işlemezler. Kalorifer böceği yavrusu ilk ortaya çıktığı zaman açık kahverengi ve  susam tanesi büyüklüğünde olur. Evlerin banyo ve mutfak kesimlerinde çok sayıda kalorifer böceği yavrusu sağa sola yayılarak insanlar için ciddi sağlık sorunlarına sebep olurlar.

Kalorifer Böceği Jel İlaç

Kalorifer böceği yemi olarak kullanılan jel böcek ilaçlar hem kokusuz hemde son derece sağlıklıdır. Kalorifer Böceği Isırır Mı? kalorifer böceğinden korunmak için doğal kalorifer  böceği mücadelesi yeterli olmaz. Doğal kalorifer böceği ilaçları olarak kullanılan böcek öldürücü bitkiler sadece kısmi bölgelerde görülen haşere çeşitleri için kullanılmaktadır. Kalorifer böceği için jel böcek ilacı kokulu ve sisleme kalorifer böceği ilaçlamasından sonra en etkili yöntemdir.

Hem kokusuz olması hemde son derece sağlıklı ve çevreye salınım  bırakmaması son derece kullanışlı bir ilaçlama türü olmasını ortaya çıkarır. Kalorifer böceklerinden kurtulmak için insan sağlığına zararsız ilaçlar kullanılarak profesyonel böcek ilaçlama teknikleri kullanılmalıdır. Kalorifer böceğini öldürmek sadece o bölgedeki böcekleri ortadan kaldırsa bile çok kapsamlı bir ilaçlama yapılmadan kalorifer böceği yok edilemez.

Kalorifer böceği yumurtası ve yumurtadan çıkan kalorifer böceği yavrusu tam olarak yok edilmedikçe evdeki kalorifer böcekleri kısa zaman sonra insanların başına bela olmaya devam eder. Kalorifer böceği ilaçlama sıvı böcek ilaçları ve jel böcek ilaçları kullanılarak yapılmaktadır. Açık alanlar ile kapalı mekanlarda böceklerin yoğunluğuna bağlı olarak kokulu ilaçlama  ve kokusuz ilaçlama uygulamaları yapılabilir. Kalorifer böcekleri ile mücadele için profesyonel ilaçlama firmalarından hizmet almak şarttır.

Bu yazımızda Kalorifer Böceği Isırır Mı?  kalorifer böceklerinin insanlara zararları gibi konulara değinmeye çalıştık. Astek kalorifer böceği ilaçlama firması olarak ekonomik ilaçlama fiyatları ve profesyonel uygulamalar ile  yaşam alanlarındaki zararlı kalorifer böceklerine karşı etkili ve sağlıklı ilaçlama yapıyoruz. Tüm böcek şikayetlerinizde bizi arayarak ilaçlama servisi talep edebilirsiniz. Kertenkeleyi Ne Kaçırır biliyor musunuz?.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir