Hamam Böceği Yemleri

Jel ilaçlama için uygulanan Hamam Böceği Yemleri, tespit edilmiş böcek yuvalarının içine ve olabildiğince en yakın kısımlara damlacıklar halinde uygulanır. Böcek yuvalarının bulunduğu bölgeler profesyonel ilaçlama servisleri tarafından çok iyi bilindiği için jel Hamam Böceği İlacı uygulaması bu konuda uzman ilaçlama şirketlerine yaptırılmalıdır. İlaçlamadan maksimum fayda almak için böceklerin saklanma alanları, yuvalandıkları ve üreme yerleri, geçiş yolları iyi bilinmelidir.

Doğru aralıklar ve uygun dozda hamam böceği jeli bırakılarak tüm böceklerin bu jel yemlere maruz kalması tüm böceklerin ortadan kaldırılması açısından büyük önem taşır. Bu yüzden ilaçlamanın bireysel yada amatör bir ekibe yaptırılması olumsuz sonuca neden olacağı için ilaçlama firması iyi seçilmeli, tecrübeli bir teknisyen tarafından jel ilaçlama yapılmasına dikkat edilmelidir. Jel ilaçlama böcek yemini, rastgele belli aralıklarla koyarak böcekleri kolayca ortadan kaldırma işi değildir.

Jel Böcek Yemi Nerelere Uygulanır?

Böceklerin saklanma yerleri arasında bulaşık makinesinin içi, buzdolabının motor kısmı, mutfak dolaplarının arkası, mutfak eşyalarının içleri, elektronik eşya araları, ve daha pek çok bölge hamam böcekleri için ideal üreme yerleridir. Bu kısımlara yuva yapmış olan hamam böceğinin yuvasında yüzlerce böcek bulunur. Bilinçli bir jel ilaçlama uygulanmadığı takdirde etkisiz kalır. Bu saydığımız bölgelerin çoğu es geçilirse yuvadaki böceklerin böcek yemleri ile etkileşim kurmaması halinde böcek ilacı etkisiz kalacaktır.

Bu durum ise mekandaki hamam böceği sorununun yeniden ortaya çıkmasına ve birden fazla jel böcek ilaçlama servisi almanıza sebep olacaktır. Bu ise çok daha fazla para ödemenize ve başarısız ilaçlama sonrası ciddi moral bozukluğu yaşamanıza neden olacaktır. Çünkü ev hanımlarının hamam böceği fobisi ve böceklere karşı aşırı duyarlılığı her geçen gün sinirlerinin harap olmasına sebep olur. Hamam böceği jel ilaçları doğru aralıklarla, uygun dozda ve çok iyi yerlere uygulanmalıdır.

Mutfaktaki Böceklere Kesin Çözüm

Jel böcek ilacı 0 dereceden – 54 dereceye kadar değişen tüm şartlarda kimyasal yapısını, formunu ve lezzetini mükemmel şekilde koruma kapasitesine sahiptir. Jel ilaçlama fiyatları ucuz olmadığı için ucuz fiyata jel böcek ilaçlama yapanlardan uzak durulmalıdır. Jel böcek ilacının uygulandığı bölgeler, kapı dipleri, süpürgelik kenarındaki boşluklar, mutfak dolaplarının kenarları, buz dolabı arkası, bulaşık makinesi, mutfak eşyalarının konduğu bölgeler gibi önemli böcek saklanma alanları ve üredikleri yerlere uygulanır.

Şayet evinizde hamam böceği sorunu yaşanıyorsa Atlas Türk ilaçlama ekibi ile temasa geçerek jel ilaçlama desteği alabilir ev ve iş yerinizde yaşadığınız hamam böceği şikayetlerinden sağlıklı ve ekonomik şekilde kolayca kurtulabilirsiniz Doğru aralıklar ile uygulanmayan, ucuz jel böcek ilaçları kullanılarak yapılan jel ilaçlama servisi hamam böceklerinin tam olarak yok edilmesine kesinlikle yeterli olmayacaktır. Hamam böceği mücadelesinde böceklerin sinir sistemini çökerten ilaçlar önemlidir.

Ekonomik Ve sağlıklı İlaçlama Yöntemi

Jel haşere ilaçlamada, ilaçlama fiyatlarını etkileyen en belirgin faktör, kullanılan hamam böceği ilacının kaliteli olması ve mekanda tam kontrol sağlamasıdır. Türkiye’ de geneli ve İstanbul merkezli satılan onlarca jel Hamam Böceği İlacı markası olduğu için insanların kolayca yanıltılması mümkündür. Jel böcek ilaçları içerdikleri aktif maddelere ve kalitelerine göre hamam böcekleri üzerinde etkili olduğu gibi yapılan böcek ilaçlama bu doğrultuda fiyatlandırılır.

Kalite bakımından daha alt sınıf olarak bilinen ve karınca, gümüş böceği yada hamam böcekleri için zayıf etkili yemler ise, ucuz olmaları yönünden etkisi oldukça azdır. Bu tür ilaçlar hem etkisiz. hemde evde kirlenmeye yol açtığı gibi birden fazla jel ilaçlama yaptırılmasını zorunlu kılacağı için aslında ucuz olmaktan çıkıp insanları maddi yönden hayli zorlamaktadır. Hamam Böceği Yemleri böcekleri kendine çekere ve kiler, mutfak gibi bölgelerde bile en iyi ilaçlama çözümlerini gerçekleştirir.

Hamam Böceği Yemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir