0 542 799 13 13
0 212 631 23 45
0 216 330 41 27

Gümüş Böceği İlaçlama Nasıl Yapılır

En iyi Böcek İlaçlama Firması 0 542 799 13 13

Gümüş Böceği İlaçlama Nasıl Yapılır? rutubet böceklerine karşı ilaçlama daha çok daire ve konutlarda yapılmaktadır. Gümüş böcekleri ile mücadele için sıvı spreyli ilaçlama şekli ve kokusuz, kokulu ilaçlama seçenekleri kullanılabilir. Tuhaf görünümlü ve parlak, şeffaf gri bir görünüme sahiptir gümüş böceği. Nemli ve karanlık ortamlarda gizlenen gri renkli yumuşak vücutlu küçük bir böcektir. Antenli yapısı olan rutubeti seven bir böcek olup evlerde sık görünür.

Gümüş böceği ilaçlama nemli ortamlarda oluşan ve çok çabuk üreyebilme kapasitesine sahip bu haşereye karşı oldukça önemlidir. Nem böcekleri olarak ta bilinen bu böcekler insanların gıdalarını kirletirler. İnsanların gıdaları ve eşyaları arasında dolaşarak pisliklerini ve salyasını bulaştırır. Bu böceklerin ortamdan sökülüp atılması için evde gümüş böceği ilaçlama nasıl yapılır? diyorsanız profesyonel firmalara ilaçlama yaptırmak kesinlikle gereklidir. Gümüş böcekleri farklı renk ve boyda karşımıza çıkmaktadır.

Genellikle ev içlerine yerleştikleri zaman süpürgelik ve parke aralarına, kapı pervazları arasına gizlenirler. Banyo ve mutfak dolaplarınn altları, koltuk araları gibi çok geniş bir saklanma ve yaşama alanları bulup evin tamamına yayılırlar. Gümüş böceği kontrol bu böceklerin kesin olarak yok edilebilmesi için etkin yöntemle sağlanır. Kokulu yada kokusuz gümüş böceği ilaçları kullanarak bu küçük haşerelerin önlenebilmesi için en etkili gümüş böceği mücadelesi yöntemlerini kullanılmalıdır.

Gümüş Böceği İlaçlama Ne Zaman Yapılmalı

Apartman ve evlerde görülen gümüşcük böceği de denen gümüşçün böcekleri ile erken mücadele önemlidir. Daha ilk görüldükleri anda kokusuz gümüş böceği ilaçlama yöntemi ile evde ilaçlama yaptırarak bu böcekler önlenebilir. Her tarafa yayıldıktan sonra daha sorunlu hale gelen bu böceklerin yok edilmesi daha zor olur. Eve yayıldıkları zaman ancak kokulu gümüş böceği ilaçlama yaptırılarak bu böceklerden kurtulmak mümkün olabilmektedir.

Genel kapsamlı bir ilaçlama şekli olması insanlar için bir hayli yorucu olabilmektedir. Gümüş böceği kontrol zamanı olarak en uygun dönemler tüm böcek türlerinde olduğu gibi bahar ayları ile yaz dönemlerinin başlangıç zamanıdır. Eve girip üreyen gümüş böceklerini imha etmek için senenin her hangi bir ayında yok edici özellikte ilaçlar ile garantili gümüş böceği ilaçlama yaptırılabilir. Sıcak yaz aylarında daha sık karşılaşılan gümüş renkli böcekler için spreyleme gümüş böceği ilaçlama servisi alınabilir.

Yeni başlayan böcek şikayetlerinde kokusuz ve spreyli ilaçlama yeterli olmaktadır. Ancak her tarafa yayılan böcek şikayetlerinde daha etkili bir yöntem seçmek gerekir. Kokulu ilaçlama sıvı şekilde yapılabildiği gibi daha geniş kullanım amacı olan ulv ilaçlama makinesi ile de uygulanabilir. Tüm haşerelere karşı yüksek etkisi ile bilinen sisleme şeklinde gümüş böceği ilaçlama yaptırılarak nem böcekleri kolayca imha edilip sorun ortadan kaldırılabilir.

Gümüş Böceği Tek İlaçlama İle Biter Mi?

Pek çok ilaçlama servisi böcekler için yumurta bırakmaları nedeni ile 15 gün sonra ikinci bir ilaçlama yaptırmak gerekli diye uyarır. Gümüş böceği ilaçlama içinde ikinci bir ilaçlama yaptırmanın şart olduğunu söylese de biz bunu şart koşmuyoruz. Uyguladığımız yöntem ve kullandığımız çok kaliteli haşere ilaçları nedeni ile ikinci defa gümüş böceği ilaçlama pek talep edilmemektedir. Ancak böcek yumurtalarının açılması ile yeniden böcek şikayeti yaşamamak için ikinci ilaçlama çok daha etkili olacaktır.

Kolay önlenen böcekler için ikinci uygulamaya pek gerek olmadığını gönül rahatlığı içinde söyleyebiliriz. En zor ölen zararlı türleri arasında kertenkele ve toz böcekleri, ağaç kurdu ve tahta kuruları gelir. Atlas Türk ilaçlama olarak bu haşereleri bile tek ilaçlama ile kontrol altına almaktayız. Gümüş böceği mücadelesi doğru bir şekilde ve kullanılan ilacın aktif maddesi doğru seçilerek yapılırsa tek seferde imha edilir. Çok uzun süre ilaçlamanın etkili olması için ikinci bir uygulama kesin çözüm olacaktır.

Pek çok haşere ile kapsamlı mücadele yapılması sonucu haşereler sorun olmaktan çıkar. Sizde en etkili böcek ilaçlama yöntemlerini kullanarak piyasa koşullarının üzerinde hizmet veren ekibimizden destek alabilirsiniz. Özel içerikli kaliteli haşere ilaçları kullanan ekiplerimizden böcek ilaçlama talebinde bulunup hiç bitmez sandığınız böceklerden kurtulabilirsiniz. Gümüş böceği ilaçlama nasıl yapılır? diye karmaşaya gerek yok böcek ilaçlama servisimiz böcek şikayetlerinden sizi en kalıcı şekilde kurtarmaktadır. Apartman ilaçlama ve daire ilaçlama için bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir