Garantili Tahta Kurusu İlaçlama Nasıl Yapılır

Garantili Tahta Kurusu İlaçlama Nasıl Yapılır

Garantili Tahta Kurusu İlaçlama Nasıl Yapılır? pek çok tahta kurusu mücadele ekibi tahta kuruları ile başa çıkabilmek için birden fazla servis önerir. İki defa tahta kurusu ilaçlama yaptırılması için daha ilk görüşme esnasında tahta kuruları ilk ilaçlama ile ölür ancak yumurtadan çıkan tahta kuruları ilaç işlemediği için 15 gün sonra tekrar ikinci bir ilaçlama yapılması gerektiğini belirtir. Aksi takdirde tahta kurularının tekrar üremesi gerçekleşeceğini söyleyerek insanları şartlandırır.

Bu şekilde aslında manipülasyon yapmakta ve zayıf ilaçlar ile yapılan tahta kurusu mücadele hizmetinin tüm sorumluluğunu müşteriye yüklemek gibi bir sorumsuzluğa baş vurdukları bilinmektedir. Atlas Türk ilaçlama ekipleri tarafından garantili tahta kurusu ilaçlama nasıl yapılır? hangi durumlarda garanti verilir? açıkça belirtiriz. Ne gibi olumsuzluklarda ikinci bir ilaçlama için ücret talep edilir? tüm müşterilerin bilek hakkı olduğunu düşünerek kısa bir açıklama yapmayı uygun görüyoruz.

Elbette tüm böcek şikayetleri tek ilaçlama ile çözülür demek nasıl yanlışsa her ilaçlama için iki defa servis almalarını insanlara söylemekte yanlıştır. Zor ölen böcekler olarak tabir edilen bazı haşere çeşitleri için tek seferde çözüm mümkün olmayabilir. Bu böcekler içinde en başa bela olanlar toz böceği ve beyaz nem böcekleridir. Biz bu böceklerin yok edilmesi için en iyi ilaçları kullanır dumanlama ilaçlama şeklini uygularız. Ancak tek seferde önlenir demek imkansız olmasına karşın kimileri garanti verdiğini iddia eder.

Bilinçli Tahta Kurusu Mücadele

Evlerde garantili tahta kurusu ilaçlama nasıl yapılır? müşteri ile telefonda görüşülüp servis belirlendikten sonra gerekli açıklama ve bilgilendirme yapılmalıdır. Tahta kurusu mücadele sırasında gerekli tüm hatırlatmalar yapılıp dairede gerekli kontrolleri uygulayan ekibimiz bilinçli hizmet verir. Tahta kurularının sisleme yöntem ve kokulu özellikte tahta kuruları için özel olarak hazırlanmış çok kaliteli ilaçlar ile ilaçlama yapıyoruz. Bu şekilde yapılan tahta kurusu mücadelesi büyük oranda çözüm sunar.

Çok yüksek ihtimalle ilk uygulamadan sonra tahta kuruları yok edilmiş olacak ve ikinci bir uygulama için gerek kalmayacaktır. Olası başarısız sonuçlarda şayet ilk uygulama öncesinde evdeki tahta kurusu sorununun belirlenip ikinci bir ilaçlama yapılması gerekebilir. İkinci böcek ilaçlama yapılabilir uyarısı yapılmış ise evde ikinci ilaçlamada ücret talep edilir. Ancak bu çok nadir olup aşırı derecede tahta kuruları her yere yayılmış ve çok zor alanlara yuvalanmış tahta kurları için yaşanır.

Çok sınırlı alanlar için geçerli olup onun dışındaki tüm dairelerde şikayet yaşanmaz ve ikinci uygulama yaptırmaya gerek kalmaz. Biz Garantili Tahta Kurusu İlaçlama Nasıl Yapılır? diye düşünen tüm müşterilerin haklarına saygı duyan ve en iyi hizmeti vermeyi görev edinmiş bir firmayız. Asla insanların aldatılması ve mağdur edilmesini hoş karşılamayız. Şikayetin devamı durumunda garanti verilmiş ise en geç 10 gün içinde yoğunluğun durumuna göre ücretsiz böcek ilaçlama servisi verilecektir. En Etkili Tahta Kurusu İlaçlama Yöntemi yazımızı okumalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir