Garantili Böcek İlaçlama

Garantili Böcek İlaçlama

Garantili ilaçlama servisi evlerdeki böceklerden kurtulmanız için her firmanın uyması gereken şartları taşır. Ancak burada doğru bilgi verilmesi gerekir. Garantili böcek ilaçlama bilinçli bir şekilde haşere mücadelesi yapan deneyimli ve uzman ekiplerden alınır. Garantili Böcek İlaçlama Firmaları gerek yaptıkları ilaçlama şekilleri ve gerek kullandıkları haşere ilaçları bakımından oldukça güvenilirdir.

Pek çok ilaçlama servisine kıyasla çok daha güvenilir ve birinci sınıf ilaçlama ekipmanları kullanan müşterilerinin böcek sorunlarını sona erdirmek için azami çaba harcayan ekiplerdir. Profesyonel Haşere kontrol hizmeti veren ekipler asla kaliteden ödün vermeyen garantili ilaçlama servisleri olarak hem müşteri memnuniyeti hemde yapılan hizmet konusunda aranılan sınırlı sayıdaki güvenilir böcek ilaçlama firmaları olarak dikkat çekmektedirler.

Garantili haşere ilaçlama kimlere yaptırılır aslında bu soru çoğu insanın böcek şikayeti için aradığı ve doğru bir ekiple çalışma konusunda en önem verdiği soruların başında yer alır. Her önüne gelen ilaçlama servisine evde ve iş yerlerinde haşere ilaçlaması yaptırmak çoğu insanın tercih etmeyeceği bir tutumdur. Garantili Böcek İlaçlama Servisleri gerek yaptıkları işler ve gerek verdikleri doğru bilgiler ile öne çıkar.

İnsanların güvenini kazanan, bunun yanında en iyi ilaçlama ekibi olmaya özen gösteren güvenilir ve garantili böcek ilaçlama ekipleri nasıl çalışır nelere uyar kısaca açıklamakta fayda var.

Garantili İlaçlama Nedir Nasıl Uygulanır?

 • İlaçlama garantisi tüm böcekler için verilemez. Bunu başta belirterek insanların yanılgıya düşmesini önleyelim.
 • İlaçlama servisi alırken verilen sözlerin yerine getirilmesi insanları doğru bilgilendirme önemlidir.
 • Tahta kurusu, akrep, pire, toz böcekleri, kertenkele, beyaz nem böceği gibi zor ölen böcekler kapsam dışıdır.
 • İlaçlama sonrası temizlik yapılmaması gereken yerler kesinlikle silinmemeli ve 2 hafta beklenmelidir.
 • Aşırı yoğun böcek şikayetlerinde ve zor ölen böceklerde tek seferde garanti verilemez.
 • İlaçlama garantisi verilmişse oluşan böcek sorunlarında ilaçlama servisi verdiği garantiye uymakla yükümlüdür.
 • Çoğu böcek ilaçlama firması iki defa ilaçlama yaptırmaları kaydı ile insanlara ilaçlama garantisi verir.
 • Böceklerin dışarıdan içeri giriş yolları kapatılmadığı sürece garanti vermek çok fazla bir şey ifade etmez.
 • AtlasTürk ilaçlama olarak garanti vermediğimiz halde garantili ilaçlama yapanların çözemediği şikayetleri çözmekte ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.
 • Garantili ilaçlama dürüst hizmet, kaliteli böcek ilacı ve doğru ilaçlama teknikleri ile mümkün olur.
 • Firmanın güvenilir olması, telefonda doğru bilgiler aktarılması, insanları yanıltmadan hangi böceklere ilaçlama garantisi verilip, verilmeyeceği söylenmesi önemlidir. Tüm böceklere garanti verenler ilaçlama yaptıktan sonra bir daha telefonlara çıkmayıp insanları mağdur etmektedir.

 • Bir yıl ilaçlama garantisi verilemez. 6 ay sonra böcek çıkınca çağırdığınız zaman kimse gelmez.
 • Böcek ilaçlarının kalıcı etkisi 3 aydır.  Ancak doğru ilaçlama ve alınan tedbirler bir yıldan çok daha uzun süre böceksiz bir ortamda güvenle yaşamanıza yeter. Biz bu konuda oldukça deneyimli bir ekibiz.

Kimler Garantili Böcek İlaçlama Yapar

Görüldüğü gibi ilaçlama garantisi nedir? neye göre uygulanır açıkladık. Burada amaç çok daha kaliteli ilaçlama servisi vermek en önemli şarttır. Zaten hiç bir müşteri dışarıdan giren böceklerin önlenmemesi halinde sorunun uzun süre önleneceğine ikna olmaz. Piyasada ilaçlama hizmeti veren pek çok servis olmasına karşın doğru ve garantili böcek ilaçlama hizmeti sunan sınırlı sayıda güvenilir ilaçlama firması bulunur.

İlaçlama ciddi bir hizmet olup kesinlikle daha fazla para kazanabilmek için yüksek ücret ve sıradan haşere ilaçları kullanılarak yapılamayacak halk sağlığı ve insanların yaşamlarını doğrudan etkileyen böceklerin ortadan kaldırılması için deneyimli ilaçlama elemanları ve bilinçli mücadele gerektiren bir hizmet türüdür. Biz müşterilerimizi asla yanıltmayız. Müşteri kapmak için yalan söylemek en ahlaksız çalışma şeklidir.

Güvenilir Böcek İlaçlama Fiyatları çok ucuza yapılamayacağı gibi garantili ilaçlama yapıyoruz diyede kesinlikle fahiş fiyata ilaçlama servisi sunmak hiç etik olmayan bir durumdur. Garantili haşere ilaçlama teknikleri donanımlı ve köklü bir geçmişe sahip işinde uzman olan ekiplerce verilmesi gerekli olan ve toplum sağlığını korumak için daima en iyi hizmet vermeyi ilke edinmiş olan kurumlardan hizmet alınmalıdır.

İnsanları yanıltmadan ve olabildiğince en kısa sürede böceklerin imha edilerek tekrar, tekrar ilaçlama yaptırmaya gerek kalmadan pek çok böcek türünün tek seferde garantili haşere ilaçlama ile yok edilmesi çok önemlidir. Kertenkele, toz böceği çeşitleri, pire, akrep, tahta kurusu gibi çok dirençli böcek şikayetlerinde bile 3 yada üzeri ilaçlama servisi alan garanti verilmesine karşın gelmeyen ekiplerin pisliğini biz temizliyoruz.

Garantili İlaçlama Servisi

Ancak çok zor ölen böcekler için ikinci bir ilaçlama yapılması gerekir. Zaten karınca, gümüş böceği, güve, örümcek benzeri böcek şikayetleri doğru yapılırsa tek seferde biter. Burada önemli olan böceklerin türü, yoğunluğu ve direnç yapılarını bilerek insanları bilgilendirmek gerekir. Kazanç odaklı bir anlayışla nasıl olsa ikinci ilaçlama yaptırmak şart diye insanları adeta bir kazanç kapısı gibi görüp aldatmak hoş değildir.

Böcek İlaçlamada asıl maksat hizmet olması gerekirken pek çoğu buna uymaz. Sadece kazanç odaklı çalışmak güvensiz ve insanların şüpheyle ilaçlama şirketlerine bakmasına neden olmaktadır. Garantili Böcek İlaçlama yapmak her ilaçlama ekibinin asıl hedefi olmak zorundadır. Atlastürk ilaçlama ekibi olarak daima dürüst ve kaliteli hizmeti ilke edinmiş olup en kaliteli ilaçlar ile sizlerin haşere sorunlarınıza son vermekteyiz.

Ancak önlenmesi çok zor olan ve direnç kazanmış böcek şikayetlerinde ikinci bir ilaçlama servisi alınması tarafımızdan insanlara tavsiye edilir. Örneğin beyaz nem böcekleri hakkında hemen hiç bir firmanın bilgisi yoktur. Bırakın ilaçlama garantisini böceklerin oluşumu ve kullanılacak ilaçlar hakkında bile bilgi sahibi değillerdir. Bu ve benzeri böcekler için garanti verenlerin tek amacı işi yapmak sonrasında bahaneler uydurmak olur.

Garantili Böcek İlaçlama almak için öncelikle firmanın çalışma şekli ve kullandıkları ilaçlar ile yöntemleri sorgulamak gerekir. Sorsanız pek çok ilaçlama firması Bayer marka ilaçlar kullanır. Ancak pek çok bu markalı böcek ilacı istenilen sonucu vermemektedir. Bazı böcekler için sadece bir ilaç asla yeterli olmaz. Biz tüm ilaçlama uygulamalarımızda en az üç adet ilacın karışımını uygularız. Bu nedenle çok daha kalıcı sonuç alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir