0 542 799 13 13
0 212 631 23 45
0 216 330 41 27

Garantili Arı İlaçlama Nasıl Yapılır

En iyi Böcek İlaçlama Firması 0 542 799 13 13

Garantili Arı İlaçlama Nasıl Yapılır? haşere kontrol firmalarının belki de en fazla zorlandığı böcek ilaçlama hizmetidir arı ile mücadele. Uçan haşerelerden biri olan ve insanları ciddi anlamda tehdit eden yaban arıları bilinçsiz olarak yapılamayacak kadar ciddi bir risk potansiyeline sahiptir. Zehirli iğnesi ile sokan haşereler olup gerekli donanım ve yöntemleri bilmeden uygulama yapmaya kalkmak hayati risk taşır. Bu nedenle arı ilaçlama servisi donanımlı firmalarca verilmelidir.

İnsanların apartman ve çatı aralarına girip kovan yapan bu zararlılara karşı bilinçli mücadele yaptırması ancak doğru bilgiler ile olur. Garantili arı ilaçlaması nasıl yapılır? bunun iyi bilinmesi ve arılar ile mücadele kapsamında ilaçlama firması aranırken bu özelliğin göz ardı edilmeden hareket edilmesi gerekir. Apartmanda arı ilaçlaması nasıl yapılır? şimdi bu konuda gerekli bir kaç açıklama ile bilgi verelim. Arılar içinde eşek arıları ve sarıca arılar çatı aralarına girerek buralara petek yaparlar.

Bu peteği imha etmek için insanların ne şekilde davranması arıların önlenmesinde önemli bir etkendir. Çatı araları, binaların çatılarındaki su borularının alt kısımları, balkon ve panjur gibi yerlere sıkça yuvalanırlar. Yaban arıları buralarda petek bırakıp çapı 50- 60 santimetreye varan kovanlar örerek burada varlıklarını sürdürür. Buda insanlar için ciddi arı saldırılarına maruz kalınmasına sebep olur. Arı peteğini çıkarmak için öncelikle ilaçlama yapılarak çatı içindeki petek güvenli bir şekilde imha edilir.

Arı İlaçlamasının Püf Noktaları

Kış aylarında çok fazla hareket olmasa da yaz aylarında arıların giriş çıkışları artacağı için sıcak havalarda arı mücadelesi çok daha fazladır. Çatı katındaki yada yan binadaki insanların ciddi bir şekilde rahatsız olacağı kesin olup profesyonel arı ilaçlama firmaları tarafından bu gibi yerlerde arı mücadelesi şarttır. Arı ilaçlaması yapan kişide gaz maskesi, koruyucu tulum, eldiven ve sokulmayı önleyen ayakkabı şarttır. Eşek arıları çok saldırgan olup insanın açıkta kalan tenini anında algılayarak sokar.

İlaçlama esnasında çok saldırgan oldukları için gerekli tedbiri almadan buralarda ilaçlama yapmaya çalışmak hem başarısız sonuç alınmasına hem de ciddi arı sokmalarını ortaya çıkarır. Birden fazla arı sokması sonucu hastanelik olma yada daha tehlikelisi ölüme bile neden olabilmektedir. Sizlerde Garantili Arı İlaçlama Nasıl Yapılır? diye merak ediyorsanız bu işi en iyi bilen arı ilaçlama şirketleri ile görüşmelisiniz. Uzman bir firmadan bilinçli mücadele almanız hem sizin hemde çevredeki insanların güvenliği için şarttır.

Arılar ile mücadele ederken onların giriş çıkış noktalarını tespit etmek ve etkili bir ilaçlama ile arıların hareketini kısıtlamak gerekir. Peteğe doğrudan müdahale eşek arılarını ciddi şekilde kızdıracağı için topluca arı saldırısı yaşanır. Her ne kadar koruyucu kıyafet olsa bile etraftaki insanları sokup zarar verme riski yaşanabilir. Bu nedenle önce ilaç uygulanarak arıların sinir sistemleri çökertilir. Daha sonra kolay bir şekilde arı kovanına müdahale edilip arı peteği yok edilir. En Etkili Arı İlaçları ile mücadele şarttır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir