0 542 799 13 13
0 212 631 23 45
0 216 330 41 27

Fare Pisliği

En iyi Böcek İlaçlama Firması 0 542 799 13 13

Fare Pisliği aslında yaşam alanlarında farelerin varlığına en önemli delili teşkil eden bir özelliğe sahiptir. Fare dışkıları geceleri ortalıkta dolaşan ve eşyaların arasında dolaşan fare türlerinin geçiş yolları üzerine bıraktığı bir iz olarak görülebilir. Farelerin ayak izleri bazı ortamlarda belirti olarak görülse bile beton zeminlerde farelerin ayak izlerine rastlamak pek mümkün olmaz. Eğitilmiş, işini iyi bilen bir ilaçlama teknisyeni gerek böcek ilaçlama gerekse fareler ile mücadele konusunda oldukça deneyimlidir.

İlaçlama firması fareyi dışkısından tanır Çünkü fare çeşitleri yapılarına bağlı olarak değişik boylarda ve sıklıkta Fare Pisliği bırakırlar. Fare ilaçlamasını yapan ekip farelerin yapıları hakkında deneyimli olmalı ve farelerin yaşam alanlarına en tesirli etkiyi gösterecek uygulamalar yapmalıdır. Fındık faresinin pislikleri oval, siyah renkli ve pirinç tanesi kadardır. Lağım faresinin dışkıları ise bir zeytin çekirdeğine yakın büyüklüğünde olabilir.

Dışkının farenin türünün tespitinde kullanılması, fare ilaçlama hizmetinin başarılı olmasında önemli bir etkendir.  Farelerin varlığı gerek kemirdikleri eşya ve gıdalar, gerek bıraktıkları izler ve bıraktığı fare pisliği ile kolayca anlaşılır. Ayrıca evde çeşitli bölgelerde sürekli tıkırtı gelmesi evde fare varlığına delil teşkil edebilir. Ancak tavan arası ve kuytu bölgelerde fare yada kuş ve kertenkele olma ihtimali ancak buradaki zararlının bıraktığı iz ve bulgular neticesinde anlaşılabilir.

Fare Pisliği farelerin varlığına en önemli belirti olup dolaştığı ve saklandığı bölgeleri tespit açısından da oldukça faydalıdır. Astek fare ilaçlama şirketi olarak sizlere güvenilir fare ilaçlama uygulamaları ile bilinçli ve sağlıklı çözümler sunuyor ve memnuniyet odaklı hizmet sunuyoruz. İlaçlama yapılacak mekanda haşere ve kemirgen durumuna göre evcil hayvanlarınıza hiç bir şekilde problem oluşturmuyor.

Fareler Nasıl İlaçlanır?

Yapılacak ilaçlama türüne göre tedbir almanızı sağlayarak mekanlarınızda sürekli üreyip sizleri huzursuz eden böceklerden ekonomik ilaçlama fiyatları ile sizleri kurtarıyoruz. Böcek İlaçlama için kullandığımız bütün ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış kaliteli ve güvenilir ilaçlardır. Farelerin dişlerinin sertlik derecesi demirden daha yüksektir. Zorda kalırlarsa ve ihtiyaç olursa demiri bile kemirme kabiliyetleri vardır.

Sıcak alanlarda yaşamayı severler ve kış aylarında barınmak için kablo kanalları ve trafo gibi yerleri tercih ederler. Kabloları kemirir ve yangınlara yol açarlar. Maddi kayıp yaratan birçok yangının farelerden kaynaklandığı bir gerçektir. Fare Pisliği görülen mekanlarda fare türleri olduğu bilinerek en etkili fare ilaçları kullanılarak farelere karşı ilaçlama yapılmalıdır. Nem Böceği İlaçlama Kime Yaptırılmalı biliyor musunuz?.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir