0 542 799 13 13
0 212 631 23 45
0 216 330 41 27

Fare İlaçlama

En iyi Böcek İlaçlama Firması 0 542 799 13 13

Fare İlaçlama sabır gerektiren, ve tecrübe isteyen bir süreçtir. Fareler arasında ev faresi insanlar için en fazla sıkıntı çıkaran türdür. Fare gebelik süresi türlerine göre değişken olup farelerin üremesi ve sayıları fare türleri ile orantılı olur. Böcek ilaçlama ile kıyaslandığı zaman fare mücadelesi daha zor ve periyodik yemleme yapılmasını gerekli kılabilir. İlginç fare çeşitleri arasında cüce fare, dağ faresi, afrika cüce faresi gibi fare türleri mevcuttur. Fareler çimli ya da çalılık alanlarda daha sık görülür.

Derin olmayan çukurlar halinde yuva yaparlar ancak yoğun bitki örtüsüne sahip alanlarda yuvaları yerden daha yüksekte yapılma ihtimalide mümkündür. Dış mekanlarda yaprak ya da odun yığınlarının arasında bulunabilirler. Tuğla yığınları dahi fareler için uygun bir yuva olarak kullanılır. Ev faresi ve diğer fareler hava soğuduğunda sıcak yer aramak için iç mekanlara girerler. Gıda kaynaklarına yakın yaşarlar ve yuva yapmak için yakınlardaki materyallere zarar verirler. Fareler son derece zeki olduğu kadar oldukça ürkek canlılardır. özellikle ev faresi ile mücadele oldukça zordur.

Kokuya duyarlı olduğu kadar ses ve harekete karşı son derece şüpheci yaklaşan bir canlıdır. Fare ilaçlama yöntemleri bu nedenle bilinçli uygulanmalı ve kesinlikle farelerin insan teni kokusunu hissetmemesi sağlanmalıdır. Dış mekanlarda yalnızca yaz aylarında farelerin ürediği görülür. Ancak iç mekanlarda sürekli olarak üreme eğilimleri tespit edildiği için çok daha rahatsız edici ve zararları daha geniş çapta olur. Fareler asla yuvalarından fazla uzak noktalara gitmedikleri için yuvaların yakınlarında beslenmeyi tercih ederler.

Farelerin Neden Olduğu Zararlar

Ev faresi yapı olarak fare türleri arasında en ufak yapıya sahip olan bir türdür. Erginler boy oranı olarak genellikle 60- 90 mm uzunluktadır. Kuyruk uzunlukları ise 80-100 mm, civarında olup ağırlıkları en fazla 15-33 gram kadar gelir. Farelerin dışkıları, fare istilasının fark edilmesi açısından oldukça belirleyici bir etkendir. Ev farelerinin dışkıları pirinç tanesine benzer ve yaklaşık 3-6 mm uzunluğunda siyah görünümdedir. Doğu Asya kökenli olan ev faresi, tahıl ve gıda dağıtımı yoluyla gemiler ve nakliye araçları ile dünyanın her yerine yayılmış olduğu için pek çok bölgede görülmektedir.

Fare çeşitleri yuvaya gidip gelirken her zaman aynı yolu kullanır ve bu istikamette izler bırakırlar. Daha çok odaların köşelerini takip ederek hareket etmeyi tercih ettikleri için fareler ile mücadelede tuzak ve fare istasyonları buralara yerleştirilmelidir. İdrar ve toz nedeniyle tüylerinin üzerinde biriken yağ dokusu, gözle görülür bir yoğunluktadır. Hareket ettikleri için sürtünme lekeleri oluşturur. Fareler kendilerini tutamadığı için sürekli idrar yaparak etrafı kirletir. Bunun sonucunda mekanda yaşanan fare istilası, idrarlarının küfü andıran ayırt edici kokusu çok kolay şekilde anlaşılabilir.

Üstünde dolaştıkları yüzeyleri idrar ve dışkıyla bırakarak kirletir ve mikrop yayarlar. Günde 80’e yakın dışkı üretebildikleri için oldukça pis canlılardır. Evlerde ambalaj, gıda, baklagiller, karton, kumaş ve kabloları kemirip zarar verirler. Ticaret hanelerde ise tarla ürünlerine, depolanmış ürünlere ve gıda üretim zincirlerine doğrudan zarar vererek ciddi zararlar oluştururlar. Aynı zamanda ambalajlara zarar vererek dolaylı gıda kayıplarına sebep olurlar. Veba ve bulaşıcı hastalıkları tetikleyen canlılardır.

Farelerin Özellikleri Ve Yapıları

Farelerin özellikleri nelerdir? bilindiği gibi fare memeli ve kemirgen bir canlıdır. Bu nedenle dünyanın hemen her kıtasında yaşam sürer. Fare çeşitlerine ve türlerini göre farklı ortamlarda yaşar yapıları da buna bağlı olarak değişir. Ancak temelde fareler aynı özellikleri taşımaları ile bilinir. Farelerin uzun kuyruğu yanak ve omuzlarına kadar inen küçük astarlı çene keseleri mevcuttur. Bu keseleri yardımı ile yiyeceklerini taşırlar. Çenesini temizlemek için içine dışarı çıkarıp çevirir temizliği gerçekleştirir Farelerin ağız yapılarında en güçlü olan yönü hiç kuşkusuz sivri dişleridir.

Bu özellikleri onları pek çok canlı türünden ayıran bir öneme sahiptir. Çok sağlam diş yapıları olması nedeniyle fare türleri en sert mermerleri dahi kemirip deler. Sert cisimleri kemirirken dişlerinin körelmesi gerekirken tam tersi dişler kısa sürede kendini yeniler ve herhangi bir erime gerçekleşmez. Kemirgenler ile baş etmenin en etkili yolu hiç kuşkusuz fare ilaçlama servisidir. Farenin zararlarından korunmak bireysel olarak mümkün olmadığı için profesyonel fare ilaçlama şirketleri ile çalışmak evdeki fareleri yok etmek için en güvenilir yoldur. Fare ilaçlama servisleri gerek kullanılan ilaçlar ve gerek farelerin yaşam alanları gibi yerlere hakim olduğu için bu konuda en kapsamlı çözümü sunmak için vardır.

Fare türlerinin hepsinde 4 adet ayak mevcuttur farenin hızlı olması ayak yapısının sağlamlığı ile alakalıdır. Ayak yapıları bazı fare türlerinde değişken olup hareket kabiliyetinde ön plana çıkmalarını sağlayabilir. Kanguru faresinde olduğu gibi zıplayarak hareket etmesini sağlayabilir. Farelerin parmaklarının üst kısmında sert tırnakları yer almaktadır. Bu özellikleri onların en yüksek yerlere bile kolaylıkla tırmanmasını sağlayan bir özellik sağlar. Fare türleri yaşadıkları yerlerin durumuna göre bedenlerinin üst bölgesinde bulunan tüylerin renkleri değişkenlik gösterir.

Farelerin Zararları Nelerdir?

Farelerin renkleri genel olarak siyah, beyaz, gri, kahverengi tonlarda görüldüğü gibi pek çok değişik renge sahip olabilir. Farelerin çeşitlerine göre zarar verme potansiyelleri ve tehlikeli olma sorunları değişkenlik gösterir. Bu nedenle fare ile mücadele mutlaka ilaçlama şirketleri denetiminde yapılmalıdır. Farenin boyutları ve kiloları yaşadıkları bölgelere ve beslenme şartlarına göre farklılık gösterir. Ev ve fındık faresi 12 santimetre boyutlarında olan en küçük fare çeşidi olarak dikkat çeker. Çatı faresi ise biraz daha büyük olmasına karşın lağım fareleri 30 santimetreye kadar irileşebilir.

Beslenme ihtiyaçları yaşadıkları ortama göre değişiklik gösterebilir. Ev fareleri ev içinde bulunan bitkisel ve hayvansal tüm besinlerden beslenebilir. Ayrıca kablo gibi eşyaları kemirebilirler. Fare aç kaldığın zaman uyuyan kişilerin kulak burun ağız ve dudak gibi bölgelerini kemirebilir. Tükürük ve dışkısındaki narkoz etkisinden faydalanıp kemirdiği yeri uyuşturup fark ettirmeden kolaylıkla yumuşak dokuyu yer. Dış alanlarda tarla faresi çiftlikler ve bağ bahçe gibi ürün yetiştirilen ortamları zararları ile olumsuz etkiler.

Genellikle çiftliklerde yaşar meyve, sebze ve ekili alanlara zarar verir. Pamuk faresi besin ihtiyacını pamuk tohumları ile karşılar farelerin en önemli özelliklerinden biri sağlık sorunlarına sebep olmalarıdır. Geçmiş dönemlerde pek çok hastalığın taşıyıcısı olarak ön plana çıkmaları farelerin çok ciddi hastalıklara yol açacağının göstergesidir. Farenin üremesi diğer canlılara göre farklılık içerir. Pek çok canlı yumurta bırakarak üremesine karşın fareler doğurarak çoğalma işlemi gerçekleştirir. Çiftleştikten sonra beslenerek yuvalarına çekilir ve üreme yoluna giderler.

Fareler Toplu Yaşar Hızlı Ürerler

Fareler türüne bağlı olarak yılda 4 ile 6 defa üreme gerçekleştirir. Her batımda ise 8 ile 12 yavru doğururlar. yavrularına özenli davranır onları sütle beslerler. Fare yavrusu 2 ay içerisinde gelişir ve ergin fare haline gelir daha sonra çiftleşerek kendileri için ayrı bir yuva meydana getirirler. Farelerde üreme döngüsü böylece devam eder gider. Fare türleri yalnız yaşamayı sevmeyen sosyal canlılar olarak topluca yaşam sürerler. Besinlerini karşılamak için de kalabalık yaşamalarını fırsata çevirip besinlere sürü halinde saldırdıkları için geniş çaplı zararlara sebep olurlar.

Bu nedenle bireysel olarak fareler ile başa çıkmak mümkün olmayacağı için profesyonel fare ilaçlama servisi alınması şarttır. Farelerin bilinen en önemli özelliklerinden biri genetik yapılarının insanlara benzemesidir. Bu nedenle ilaç sanayinde kobay olarak kullanıldıkları pek çok insan tarafından bilinmektedir. Farelerin üreme hızları türlerine göre değişkenlik gösterir. İyi bir demek hayvanı oldukları için insanlar tarafından sıkça kullanılırlar. Farelerin yaşam süresi beslenme kalitesine bağlı olarak değişir. Ortalama bir fare en fazla 2 yıl yaşam sürer ancak bilerek ya da bilmeyerek insanlar fareleri çeşitli şekilde beslemektedir.

Onlara taze yiyecek, su ve barınacak ortam sağlarsanız mekanlarda çok kolay yaşam imkanı bulmaları nedeni ile mücadele çok zor hale gelebilir. İyi beslenme ve barınma imkanı bulduğu zaman farelerin ömrü 3- 4 yıla kadar uzayabilmektedir. Bu süre boyunca yüzlerce yavru doğurup adeta bir fare kolonisi kurabilirler. Fareler kaç yıl yaşar, farenin ömrü ne kadar? diyorsanız ortalama 2 ile 4 yıl arasında değişkenlik gösterir. Ömürleri boyunca 40- 50 yavru yapa bildikleri malumdur. Fareler ne yer? diyorsanız beslenme kaynağının çeşitlilik gösterdiği bilinmektedir.

Fare Türleri Ne Yer Nasıl Beslenir?

Çikolatadan tutun ekmek, sebze, meyve, böcek, ağaç kökü benzeri pek çok şeyi tüketebilirler. Ayrıca deri eşya, mobilya, kumaş, plastik pek çok şeyi kemirir ve zarar verirler. İnsan ve hayvanların yumuşak dokuları bile fareler için bir yiyecek kaynağı haline gelebilir. Bu nedenle farelerin beslenmesi otçul ya da etkili olarak sınıflandırılmaz. Çünkü fareler etçil ve otçul olarak beslenme potansiyeline sahiptir. Fareler nasıl beslenir? Fareler ne kadar yaşar? insanlar tarafından en sık sorulan soruların başında yer alır. Farenin yaratılış sebebi pek çok canlıya yiyecek olması ve doğada temizlik görevi görmesi gibi çeşitli görevleri üstlenmesini sağlar.

Fare türleri boylarına göre birbirinden kolayca ayrılır. İnsanlar fare ne yerse ölür? fareler hangi sesi sevmez, fare ışığa gelir mi? benzeri sorulara çok takılır. Arayışlar içine girerek mekanların da gördükleri farelerin zararlarından korunma ya çalışmak amacıyla bilgi edinmek yoluna gider. Eve fare girmesi ciddi anlamda korku ve huzursuzluk meydana gelmesini sağlar. Bireysel olarak farelerden kurtulmak için bazı insanlar Fare hangi kokudan kaçar? arayışı içine girerek doğal fare kaçırma yöntemlerini araştırır. Fareler ile mücadelede en etkili yol hiç kuşkusuz profesyonel fare ilaçlama desteği almaktır.

Bilindiği gibi geçmişte yaşanan salgınlarda fare vücudunda yaşayan pireler büyük toplu ölümlere sebep olmuştur. Birlikte toplu yaşamaları ve kemirgen olmaları farelerin mekanları istila etmesinde büyük etken sağlar. Her şeyi kemirip zarar vermesine olanak sağlayan güçlü dişlerinin olması farelerin oldukça zarar verici hayvanlar olduğu gerçeğiyle yüzleştirir. Yaşam alanlarına geldikleri zaman besin kaynakları olarak kumaşlara, kablolara, tekstil ürünlerine ve sanayi geniş çaplı hasar verirler. Ayrıca idrar ve pisliği ile de sağlığı ciddi anlamda tehdit ederler.

Hastalık Nedeni Fareler İle Mücadele

Farelerin vücudunda yer alan virüs ve mikroplar atıklar yolu ile insanlara bulaşır. Fare istilasından kurtulmak için fare ilaçlama yöntemleri önemli yer tutar. Bunların başında fareler için yapışkan ve zehirli buğday kullanmak eskiden beri bilinen bir uygulamadır. Farelerin en sevdikleri yiyecekler kullanılarak fareleri zehirlenme işlemi sağlanabilir. Fare mücadelesinde zehir, tablet sıvı halde bulunan fare zehirleri kullanılabilir. Fare ile mücadelede kullanılacak ilaç ve yöntemlerin doğru seçilmesi ve uygun dozda doğru miktarda uygulanması önem taşır.

Açık fare kapanları diğer hayvanlar ve insanlar için tehlike oluşturduğundan kapalı mekanlarda kullanılması sakıncalı olabilir. Bu nedenle fare istasyonları ev ve işletmelerde en sağlıklı yollardan biridir. Evlerin içinde kullanıldığı kadar garaj, bodrum, işyeri, depo, ekili araziler, fidanlık gibi alanlarında fare istasyonu yardımı ile fare mücadelesi yapılabilir. Ev faresi, lağım faresi, fındık faresi, çatı faresi ile tarla faresi gibi tüm fare çeşitlerinden kurtulmak için fare istasyonu kullanılabilir. Fare istasyonları içerisine yem bırakılarak ortalama 50 metre aralıklar halinde yerleştirilir.

İçine bırakılan zehirli yemlerin dağılmasını önler ve farelerin buraya çekinmeden girip karanlık ortamda zehirleri tüketmelerini sağlar. Fare istasyonunun faydası ilacın sağa sola saçılmasını engeller ve insanlar ile evcil hayvanlar için tehlike oluşturmasını ortadan kaldırır. Fare istasyonları kapalı kapan olduğu için oldukça güvenlidir. Giriş ve çıkış bölgesinde bulunan iki delik farelerin ilacı tüketmesi ve daha sonra çıkmasını kolaylaştırır. Karanlık ortam farelerin daha güvenli şekilde hareket etmesini sağlar. Açık kapanlara tedirgin oldukları için fazla yaklaşmaz tedirgin olurlar. Fare istasyonunun kapalı olması ve karanlık ortamda bulunması nedeniyle daha kolay içine girerler.

En Çok Görülen Hareler Hakkında

Fare mücadelesinde fare istasyonu anahtar mekanizması ile kilitlendiği için daha güvenlidir ve çocuklar için tehlike oluşturmasını engeller. Fare istasyonu içindeki zehirli yemi tüketen fareler 3-5 gün içerisinde farenin vücudumda zehrin etkisini göstermesi ile ölmelerini sağlar. Fare ilaçlaması yapılırken bazı hususlara dikkat etmeniz son derece faydalıdır. Fare ilaçlama firması seçerken bu konuda uzman olması en iyi fare ilaçlama şirketi seçtiğinizde emin olmanız bu işin önemini ortaya çıkarır. Yanlış fare ilaçları ve hatalı uygulamalar insanların mağdur olmasına yol açabilir.

Bu nedenle fare ilaçlama konusunda uzman ilaçlama firmaları ile irtibata geçmeniz şarttır. Farelerin Dünya üzerinde en fazla görülen 3 türü mevcuttur. Bunlar Ev faresi, lağım faresi, ve çatı faresi olarak öne çıkar. Bilindiği gibi fareler memeli özellikteki canlılardır. İnsanların yaşadığı alanlarda sıklıkla karşımıza çıkarlar. Ayrıca çok hızlı üredikleri için nüfuslarını artırma imkânına sahiptirler. Bir fare kendi boynunun yaklaşık olarak 5 katı kadar sıçrama kabiliyetine sahiptir. Dişi fare yılda 5 ile 7 arasında hamilelik dönemi geçirir ve her doğumda 7 ile 9 arasında yavru doğurabilir. Buda yılda ortalama 35 40 adet farenin dünyaya gelmesi anlamına gelir.

Fare ilaçlama yöntemleri sıvı olarak ayrılır ancak en fazla kullanılan hiç kuşkusuz fare istasyonu içerisinde kullanılan zehirli yemlerin uygulanmasıdır. Fare yemleri özel bileşenleri sayesinde fareleri cezbetme ve çekici özelliğe sahiptir. Ayrıca etrafında bulunan başka maddelere zarar vermemesi oldukça güvenlidir. Bir önemli etken yemleme fare ilaçlama sonrasında farenin etkilenmesi 2-3 günlük bir zaman alır. Fare ilaçlama için dumanlı yöntem içerideki fareyi öldürse bile dışarı kaçan fare üzerinde etki sağlamaz. Bu nedenle uzun süre etkili olan en etkili uygulama hiç kuşkusuz istasyonlu fare ilaçlama şu yöntemidir.

Fare Zehri Fareleri Neden Yavaş Öldürür?

Fare zehri yedikten sonra hemen ölmez farenin vücuduna yayılan fare zehrinin etkisi yavaş yavaş etki ederek 3 gün ile 8 gün civarında ölmesini sağlar. Bu sürenin uzun olması bilinçli olarak yapılmış, farelerin kendini korumak için geliştirilmiş olduğu korunma kalkanını etkisiz hale getirmek için amaçlanmıştır. Fare zehiri yedikten ne kadar sonra ölür? diyorsanız 72 saatlik bir süre gerekecektir. Fareler yediklerini tutamadıkları için tükettikleri yiyeceklerin zararlarını analiz etme özelliğine sahiptir. Birbirlerinin dişlerini kontrol eder tüketilen bir yiyecekten hasta olan fare gözlemlerse diğer fareler aynı gıdayı kesinlikle tüketmezler.

Bu zehre karşı alınmış özel bir önlem değildir. Doğada yaşayan zehirli böcek veya kökler fareleri zehirleme kapasitesine sahip olduğu için fareler böyle bir hassasiyeti gerçekleştirir. Elma çekirdeği çok tüketildiği zaman bile fareyi öldürebilir. Çünkü elma çekirdeğinde siyanür içerikte bir malzeme mevcuttur. Farenin bu korumacı özelliğini gözlemleyen üreticiler ortamda bulunan bütün fareleri öldürmek için yavaş öldüren ancak bütün farelerin ortamdan arındırılmasını sağlayacak içerikte fare yönleri ve yemler geliştirmiştir. Bu da ortalama olarak zehri tüketen bir farenin bir gün sonra hastalanmasına ve 3 gün içerisinde ölmesine sebep olur.

Zehri tüketen fareler çoğunlukla su kaynaklarına yakın bir alanda ya da yuvalarının içinde ölür. Ölüm sebebi 3 güne kadar anlaşılmadığı için diğer fareler, farenin neden öldüğünü kolay, kolay anlayamaz. Fare ilaçlama fiyatları değişkenlik gösterir. Kullanılan fare ilaçları kalite olarak birbirinden farklıdır. Bu nedenle fare ilaçlama hizmeti alacağınız zaman kısa bir araştırma yapmanız faydalı olacaktır. kalitesiz ilaçlar ya da yanlış yapılan uygulamalar evinizdeki farelerin bağışıklık sisteminin güçlenmesine yol açabilir. Fare ilaçlama hizmeti İstanbul için 100 metrekare bir alan için yaklaşık olarak 250 -300 TL arasında değişir.

İstasyonlu Fare İlaçlama Etkili Ve Güvenlidir

İstasyonlu fare ilaçlaması adet fiyatına göre belirlendiği için mekanın büyüklüğüne göre değişkenlik gösterir. Alana giren farenin sayısı tam olarak bilinmediği için tüm fare çeşitleri için tasarlanmış 38 aktif madde bulunan 4 adet farklı ilaç kullanılır. Bu ürünler farelere karşı öldürücü bir etki etki gösterir fare ilaçlarının insanlar üzerinde tehdit içeren bir özelliği yoktur. Fare ilaçları Tarım Bakanlığı onaylı, Dünya Sağlık Örgütü talimatlarına dikkate alınarak üretilmiştir. Bu ilaçlar sadece farelerin biyolojik yapısını hedef alacak şekilde formüle edilmiştir. İstanbul fare ilaçlama hizmetlerimiz her iki yakada verilmektedir.

Firmamız her haşere türüne karşı farklı ilaç ve yöntemler uygular. Uyguladığımız ilaçlar insan sağlığına zarar vermeyecek ve kaliteli içerikler barındıran 1. sınıf ürünlerdir. Fare ilaçlama servisi kemirgen türlerine karşı en etkili yöntemler kullanılarak yapılır. Yeni nesil cezbedici fare ilaçları ile farelere karşı mücadele vermekteyiz. Fare ve sıçanların tehlikeli hastalıklar ile veba mikrobu bulaştırdığı bilinmektedir. Fare istasyonu ile farelerin imha olmasına olanak sağlayacak kaliteli ilaçlar ve etkin çözümler sunmaktayız. Yaşadığınız fare sorunlarından kolayca kurtulmanıza imkan sağlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Şayet evinizde fare pisliği ya da hoş olmayan idrar kokusu gibi belirtiler fark ediyorsanız profesyonel fare ilaçlama desteği almanız kaçınılmazdır. İnsanlar genellikle fare ilaçlama nasıl yapılır? diye arayış içine girmektedir. Fare ilaçlama zamanı daha ilk belirtinin ortaya çıkması ile başlar. Fare ilaçlama belediye ekipleri tarafından sokaklarda ve logarlar düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. İnsanlar fare ilaçlama kesin çözüm mü? böcek ilaçlama ile fare ilaçlama aynı ilaçlar ile yapılabilir mi? gibi zaman, zaman sorular yöneltir.

Atlas Türk Profesyonel Fare İlaçlama

Profesyonel fare mücadelesi yaşam alanlarındaki farelerden kurtulmanın en kesin ve hızlı yolu olarak dikkat çeker. Profesyonel fare ilaçlama servisi farelerin ürünlerinizde zarar vermesini önlemek açısından son derece önemlidir. Ev ve işyerinde çalışanların fare ile karşılaşması endişelere sebep olur. Ayrıca sağlık riski oluşturdukları gibi işletme veya mekanlardaki malzemelere, elektrik kablolarına zarar verdikleri için yangınlara ve su basmalarına sebep olabilirler. Ahşap, plastik ve çelik gövdeli malzemelerin içinden bile geçebilirler. Fareleri yakalamak son derece zor bir iştir fare tuzakları tek başına yeterli olmaz.

Fareler ile mücadele için profesyonel fare ilaçlama firmalarından destek almanız şarttır. Tek bir fare görseniz bile birden fazla farenin bulunmasını algılamanız oldukça zordur. Bu nedenle fare ile mücadele kapsamlı çözümler hedef alınarak yapılmalıdır. Atlas Türk fare ilaçlama firması istasyonlu fare ilaçlama uygulamaları ile yaşadığınız fare şikayetlerine son vermek için en etkili çözümleri sunmaktadır. Yaşadığınız fare şikayetlerinde bizden ilaçlama desteği alarak sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Farelerin dolaştığı alanlar, yuvalandıkları bölgeler, mekanlara giriş yerleri gibi dikkate alınarak gerekli çözümleri sunmaktayız.

Fareleri yok etmek için doğru ilaç ve planlı fare ilaçlama servisi gerekir. En iyi böcek ilaçlama firmaları daima işini önemser ve planlama ile çözüm sunar. Kemirgen fare ve sıçanlar ciddi maddi kayıplara sebep olmakla kalmaz bulaşıcı hastalıkları tetikler. Lağımlar ve logar çukurlarında binlerce fare yaşam sürer. Ev ve işyerlerine zayıf noktalardan girer korkuya neden olurlar. Fare ilaçlama nasıl yapılır? diyorsanız farelerin yok edilmesi için profesyonel fare ilaçlama firmaları ile çalışmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir