0 542 799 13 13
0 212 631 23 45
0 216 330 41 27

Ev İlaçlama Anadolu Yakası

En iyi Böcek İlaçlama Firması 0 542 799 13 13

Anadolu Yakası Böcek ilaçlama servisleri ile ilaçlama hizmeti veren ekibimiz, İstanbul’un Asya Kıtası üzerinde kalan diğer yakaya oranla daha fazla apartman ilaçlama yapmaktadır. Konaklama kalitesi yüksek bu bölgede apartman ve site ilaçlamaları başta gelir. Her çeşit yaşam ve üretim tesislerinde Ev İlaçlama Anadolu Yakası ekibi olarak böcek ilaçlaması yapmaktayız.

Anadolu yakası her iki kıtaya bağlantısı olan boğazların anadolu tarafında kalan kısmını ifade etmektedir. Yeşil alanları ve sosyal alanları Avrupa yakası böcek ilaçlama bölgesine oranla daha yoğun olan bir bölge olarak dikkat çeker. İsim olarak ilk ne zaman bu isimle anıldığı tam olarak bilinmese de, Osmanlı döneminden bu yana kullanıldığı aşikardır. Kuzey sahilinde Şile ilçesi, kuzeydoğusunda, Beykoz, güney sahilinde ise Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Kadıköy ilçeleri yer almaktadır.

Boğazda bulunan iki ilçe Üsküdar ve Beykoz hem yaşam olarak daha sakin hem Beykoz ilçesi geniş yeşil alanları ve boğaz boyunca uzanıp giden sahil şeridi ve yalıları ile bilinen bir yerdir. Ev İlaçlama Avrupa Yakası hizmeti verdiğimiz Avrupa yakası daha çok iş yerleri ile bilinen ve çok uzun zamandır iş yerlerinin kalbi olarak anılan bir özelliği ile ön plana çıkar.

Anadolu yakası böcek ilaçlama servisi verdiğimiz asya kıtası 1973’e kadar pek canlılığı olmayan bir özellikte idi. Boğaziçi Köprüsü’nün yapımından sonra iyice hareketlenmeye başlamıştır. Giderek artan yerleşim bölgeleri ve işletmelerin hızla kurulmasına öncülük etmeye başlamıştır. İstanbul nüfusunun 1/3’ü burada bu yakada yaşasa da özellikle son dönemlerde kentsel dönüşüm çerçevesinde kartal, Kadıköy, Ümraniye, Ataşehir gibi ilçeler büyük değişim içine girmemiştir.

Anadolu Yakası Geneli İlaçlama Çözümleri

Fikirtepe kentsel dönüşüm kapsamında çok ciddi bir gelişme aşamasına girip eski ve gecekondu görünümü yerini bir anda modern binalar ve caddeler almaya başladı. Dev bir kentsel dönüşüm hamlesiyle adeta yeni bir şehir doğmaktadır. Böcek ilaçlama Anadolu yakası hizmetlerimiz Beykozdan, Tuzlaya, Sultanbeyliden, Üsküdar bölgesine kadar her ilçede verilmektedir. Yeşil alanların çokça olduğu bu bölgede insanların konutlarına musallat olan haşerelerin uzak tutulması için profesyonel ilaçlama hizmetleri vermekteyiz.

Ev ilaçlama Anadolu Yakası firması olarak bölge genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler kısaca şunlardır. Akrep, tahta kurusu, hamam böceği, kalorifer böceği, oryantal hamam böceği, hamam böceği, Alman hamam böceği, çıyan, bit, pire, kene, fare, örümcek, kırk ayak, ağaç kurdu, kırkayaklar. Ayrıca tespih böceği, güve, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, mayt, mite, beyaz nem böceği, eşek arısı, yaban arısı, toz böceği, uyuz böceği, halı böceği, tatarcık, sivri sinek, yakarca, karıncalara karşı ilaçlama yapıyoruz.

İnsanlara sıkıntı veren her çeşit yürüyen ve uçan kanatlı haşerelerin mekanlardan arındırılması için başta yaz dönemleri olmak üzere yıl boyu ilaçlama hizmetleri vermekteyiz. İlaçlama firmaları toplum sağlığının korunması için kurulan ve bu eksende ilaçlama faaliyetleri gerçekleştiren önemli kurumlardır. İstanbul ilaçlama kapsamında Anadolu yakası böcek ilaçlama ve Avrupa yakası böcek ilaçlama servisleri veren pek çok ekip ilaçlama servisi sunmaktadır.

Adalar Böcek İlaçlama Faaliyet Bölgemiz:

Burgaz, Büyükada, Cami, Dağ, Heybeliada, Karanfil, Kınalıada, Kıyı, Maden, Merkez, Mesrutiyet, Nizam, Sedef Adası, Yalı semtlerinde her tür haşere, kemirgen, böcek için ilaçlama servisi yapmaktayız.

Beykoz Böcek İlaçlama Faaliyet Bölgesi:

Acarkent, Anadolu Feneri, Anadolu Hisarı, Anadolu Kavağı, Askeri Bölge, Baklacı, Beykoz Konakları, Camlıbahçe, Çavuşbaşı, Çengeldere, Çiftlik, Çiğdem, Çubuklu, Göksu, Göztepe, Gümüşsuyu, İncirköy, Kanlıca, Kavacık, Merkez, Ortaçeşme, Paşabahçe, Polenezköy, Poyrazköy, Riva, Rüzgarlıbahçe, Soğuksu, Tokatköy, Yakacık, Yalıköy, Yavuz Selim, Yeni Mahalle semtlerinde tüm haşere ve böcek, kemirgen, ilaçlama servisi sunuyoruz.

Kadıköy Böcek İlaçlama Faaliyet Bölgemiz:

Alt Bostancı, Altıyol, Ataşehir, Atatürk, Ayşekadın, Bahariye, Barbaros, Bostancı, Cadde bostan, Caferağa, Çatalçeşme, Çiftehavuzlar, Dalyan, Dumlupınar, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Halitağa, Hasanpaşa, Haydarpaşa, Hilal Konakları, İbrahimağa, İçerenköy, İnönü, Kalamış, Kayışdağı, Kızıltoprak, Koşuyolu, Kozyatağı, Kuşdili, Kuyubaşı, Küçük bakkalköy, Merdivenköy, Merkez, Misakı Milli, Moda, Ondokuz Mayıs, Osman Ağa, Rasim Paşa, Rıhtım, Sahra-i Cedid, Selamiçeşme, Söğütlüçeşme, Suadiye, Şaşkınbakkal, Şenesenevler, Üst Bostancı, Yeldeğirmeni, Yeni Sahra, Ziverbey, Zühtü Paşa semtlerinde tüm haşere ve böcek, kemirgen, ilaçlama servisi sunuyoruz.

Kartal Böcek İlaçlama faaliyet Bölgesi:

Cevizli, Cumhuriyet, Çarşı, Çavuşoğlu, Dragos, Esentepe, Gümüşpınar, Hürriyet, Karlıktepe, Kordonboyu, Merkez, Orhantepe, Ortabayır, Paşaköy, Pendik, Petrol İş, Samandıra, Soğanlık, Topselvi, Uğur Mumcu, Rahmanlar, Yakacık, Yalı, Yeni Mahalle, Yukarı Mahalle semtlerinde tüm haşere ve böcek, kemirgen, ilaçlama servisi sunuyoruz.

Maltepe Böcek İlaçlama faaliyet Bölgemiz:

Adatepe, Altıntepe, Askeri Bölge, Altayçeşme, Aydınevler, Bağlarbaşı, Başıbüyük, Büyükbakkalköy, Cevizli, Çınar, Dragos, Esenkent, Ferhatpaşa, Feyzullah, Fındıklı, Girne, Gülensu, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Merkez, Süreyya Plajı, Yalı, Zümrütevler semtlerinde tüm haşere ve böcek, kemirgen, ilaçlama servisi sunuyoruz.

Pendik Böcek İlaçlama Faaliyet Bölgesi:

Ahmet Yesevi, Aydos Evleri, Bahçelievler, Batı, Çamçeşme, Çınardere, Doğu, Dolayoba Sos. Konut., Dolayoba Taşlıbayır Konut., Dumlupınar, Ertuğrulgazi, Esenyalı, Fatih, Fevzi Çakmak, Güllübağlar, Güzel Yalı, Harmandere, Kavakpınar, Kaynarca, Kurtdoğmuş Köyü, Kurtköy, Merkez, Orhangazi, Orta Mahalle, Ömerli, Ramazanoğlu, Sapan Bağları, Sülüntepe, Şeyhli, Şeyhli Hilal Konutları, Uydukent, Veli Baba, Yayalar, Yeni Mahalle, Yeşilbağlar semtlerinde tüm haşere ve böcek, kemirgen, ilaçlama servisi sunuyoruz.

Sultanbeyli Böcek İlaçlama Faaliyet Bölgemiz:

Fatih, Gazi, Mehmet Akif, Merkez, Turgutreis, Tüyap Beylik Düzü semtlerinde her tür haşere, kemirgen, böcek için ilaçlama servisi yapmaktayız.

Tuzla böcek ilaçlama faaliyet bölgesi:

Aydınlı, Aydıntepe, Bayramoğlu, Cami, Çamlıbel, Evliya Çelebi, İçmeler, İstasyon, Merkez, Mimarsinan, Postahane, Postane, Şifa, Tepeören, Üçmeşeler, Yayla semtlerinde her tür haşere, kemirgen, böcek için ilaçlama servisi yapmaktayız.

Ümraniye Böcek İlaçlama Faaliyet Bölgemiz

Alemdağ, Alemdar, Aqua Manors, Aşağı Dudullu, Atakent, Atatürk, Çakmak, Çekmeköy, Dudullu, Ekşioğlu Beşyıldız, Esenşehir, Hekimbaşı, Ihlamurkuyu, İnkilap, İstiklal, Merkez, Mustafa Kemal, Namık Kemal, Kazım Karabekir, Ömerli, Polonezköy, Reşadiye, Sarıgazi, Soyak Yenişehir, Taşdelen, Tepeüstü, Y.Çamlıca, Yukarı Dudulu semtlerinde tüm haşere ve böcek, kemirgen, ilaçlama servisi sunuyoruz.

Üsküdar Böcek İlaçlama Faaliyet Bölgesi

Abdullahağa, Acıbadem, Ahçıbaşı, Ahmet Çelebi, Altunizade, Arakiyeci Hacı Cafer, Arakiyeci Hacı Mehmet, Ata – 2, Ayazma, Bağlarbaşı, Bahçelievler, Barbaros, Beylerbeyi, Aqua City, Bulgurlu, Burhaniye, Cumhuriyet, Çamlıca, Çamlıktepe, Çengelköy, Emek, Emniyet, Esatpaşa, Ferah, Fetih, Fıstıkağacı, Gülfem Hatun, Güzeltepe, Hacı Hesna Hatun, Harem, Havuzbaşı, Hayrettin Çavuş, İcadiye, İhsaniye, İnkilap, Kandilli, Kepçedede, İmrahor Salacak, Kısıklı, Kirazlıtepe, Kuleli, Kuzguncuk, Küçüksu, Küplüce, Libadiye, Murat Reis, Nakkaştepe, Örnektepe, Pazarbaşı, Rumimehmet Paşa, Selami Ali, Selimiye, Solak Sinan, Sultantepe, Tabaklar, Tavasi Hasan Ağa, Tembel Hacı Mehmet, Toygar Hamza, Ünalan, Üsküdar  Ünalan, Valide-i Atik, Vaniköy, Selman Ağa, Yavuztürk semtlerinde tüm haşere ve böcek, kemirgen, ilaçlama servisi sunuyoruz.

Görüldüğü gibi Ev İlaçlama Anadolu Yakası kapsamında her semtte böcek ilaçlama faaliyetlerimiz mevcut tur. İstanbul ilaçlama taleplerinizde yaşadığınız böcek ve haşere sıkıntılarını profesyonel bir anlayış doğrultusunda sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırıyoruz. Atlas Türk böcek ilaçlama hizmetleri olarak bize ulaşmanız böceklerden kurtulmak için yeterlidir. Daire ilaçlama ve iş yeri ilaçlama yaptırmadan önce bizimle iletişime geçmeniz önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir