0 542 799 13 13
0 212 631 23 45
0 216 330 41 27

En Etkili Tahta Kurusu İlacı

En iyi Böcek İlaçlama Firması 0 542 799 13 13

En Etkili Tahta Kurusu İlacı diğer böcek ilaçlarına oranla daha yoğun ve daha fazla böcek öldürücü aktif madde içermelidir. Tahta kurusu ilaçlama yapmak için hem uygulanan böcek ilaçlama yöntemleri, hemde kullanılan ilaçların içeriği çok büyük önem taşır. Tahta kurusu ilaçları kokusuz olarak kullanıldığı zaman sadece yüzeysel etki göstereceği için etkisiz kalır. Alt kısımlara ve yatak altları, baza arası yada duvar çatlakları ile elektrik prizlerinin içine asla işlemez. Haşere ilaçlama bilinçli olarak yapılmadığı takdirde başarı sağlamak hiçte mümkün olmaz.

Yatak böceği ilacı ve tahta kurusu ilacı hem kokulu hemde yakıcı etkiye sahip ilaçlar olmak zorundadır. Mite, mayt, beyaz toz böceği, kertenkele, pire ve tahta kurusu ilaçları aynı özellikte olmalı uygulama şekli ise ulv ilaçlama yöntemiyle uygulanmalıdır. En Etkili Tahta Kurusu İlacının Özelliği havaya karışma potansiyeli taşırsa yapılan ulv yöntem her türlü gözeneğe ve gizli bölgelere ilacın işlemesine sebep olur. Aksi takdirde aralarda gizlenen böcekler ilaçtan etkilenmezler.

En Etkili Tahta Kurusu İlacı kokulu özellikte karşım ilaçlardan hazırlanmış güçlü aktif maddeler içeren birinci sınıf ilaçlardır. Kokusuz ilaç tek başına fazla bir varlık gösteremeyeceği için birden fazla farklı içerikteki kokusuz ilaçlar bir araya getirilerek kokulu hale dönüşmesi sağlanmalıdır. Kokulu ilaç dendiği zaman insanların aklına hemen tarım ilaçları gelir. Ancak kokusuz ilaçların aktif maddeleri farklı olduğu için bazı aktif maddeler birleştiği zaman etkisi farklı olur ve mekanda uzun süre kalmayan koku yayarlar.

En iyi böcek öldürücü aktif maddeler arasında delthamethrin, cypermethrin ve tethramethrin gibi aktif maddeler olup en pahalı ilaçlar bu içeriğe sahiptir. Bu ilaçlar karıştığı zaman etki arttığı gibi mekanda koku özelliği sağlanır. Ancak maskesiz kesinlikle uygulanması mümkün değildir. Ev ilaçlama ve iş yeri ilaçlama için ideal özellikte ilaçlar daima profesyonel olarak hazırlanmış ilaçlardır. En Etkili Tahta Kurusu İlacı sıradan ucuz ilaçlar gibi olamaz. Aksi takdirde tahta kurularını öldürmek mümkün değildir.

Tahtakuruları Neden Ölmez?

Yapılan tahta kurusu ilaçlama sonrası çok sefer insanlar tahta kurularının ölmemesinden şikayet eder. Bir çok ilaçlama firması tahta kurusu ile mücadele için yetersiz kalmaktadır. Bunun ana nedeni bu böceklerin hem dirençli omaları, hemde çok ara bölgelere gizlenip böcek ilacının tahta kurularına etki etmemesine sebep olmasıdır. Koltukların altı, yatak baza araları, bazanın alt ve ara kısımları, çelik aksamlar ve sunta araları tahta kurusu yuvaları olarak dikkat çeker. Bu bölgelere gizlenen bu kahverengi kan emici böcekler kolay, kolay yok edilemez.

Tahta kuruları neden ölmez? diye merak edenler bu gibi özellikleri iyi bilmek durumundadır. Tahta Kurusu İlacı bu ara bölgelere işlemediği takdirde böcekler asla evlerden yok edilemez. Tahta kurusunu öldürmenin yolu mutlaka özel tahta kurusu ilacı kullanmak ve bunu da ıslama yöntem yerine buharlı ilaçlama şeklinde uygulamaktır. Pek çok ilaçlama servisinin yaptığı bu tür hatalar ilaçlama firmalarına daha fazla kazanç sağlarken ne yazık ki müşterilere zarar olarak yansımaktadır.

Bazı ilaçlama şirketleri ulv ilaçlama için yasak, insan sağlığına zararlı, çevreye yayılıp insanlar soludukça ilaçtan etkilenir. Her tarafa nüfuz eden ilaç insan sağlığını olumsuz etkiler şeklinde insanların algılarına yanlış yüklemeler yaparak basiretsizliklerini örtmeye çalışır. Şöyle bir düşünelim evde bir türlü ölmeyen tahta kurusu için önce yüzeylere sıvı şekilde ilaç püskürtüldü, evin sadece kenarlarına püskürtülerek bu böceği imha etmek asla söz konusu bile olmaz.

Su gibi ilacı yatağın üzerine, eşyalara, zeminlere, duvara püskürtünce sıkılan ilaç miktarı buharlı yönteme göre 4 ile 5 kat fazla olur. Üstüne üstlük bir türlü kurtulamadığınız bu böceklere karşı 2-3 defa ilaçlama yaptırmanız adeta evi ilaç banyosuna maruz bırakmak anlamına gelir. Şimdi bu örnek karşısında hala kendilerini haklı çıkarmaya çalışanların aslında bahane üretmek yerine doğruları söylemesi en mantıklı yoldur. Ulv makinesi ortalama 2000 lira iken sırt pompasını 100- 120 liraya alabilirsiniz. Ayrıca kimyasal maske, tulum, eldiven ve kaliteli ilaçlar bu maliyeti oldukça kabartır.

Profesyonel Çözüm Anlayışı İle Hizmet

Yukarıda kısa bir kıyaslama yaparak ilaçlama firmalarından bazılarının insanları ne gibi söylemler ile sisleme ilaçlama yönteminden vaz geçirdiğini açıkladık. Sırf daha düşük maliyet, daha kolay uygulama, birden fazla ilaçlama yapma sonucu daha fazla kazanç, ve profesyonel eleman çalıştırma zorluğundan kurtulurlar. Çok fazla eğitim ve donanım sahibi olmasa bile sırt pompasını eline verip eleman çalıştırmak daha kolaydır. Açık konuşmak gerekirse böyle hizmeti herkes verir.

Önemli olan insanları mağdur etmeden, defalarca böcek ilaçlama yaptırmalarına sebep olmadan, profesyonel yöntem ve ilaçlar kullanarak en kısa sürede yaşadıkları sorunlardan kurtarılmasıdır. En Etkili Tahta Kurusu İlacı kullanımı da aynı şekilde çok üst seviyede eğitim ve donanım gerektirir. Hem böcekler hakkında, hemde kullanılacak tahta kurusu ilaçları konusunda hiç bir bilgi sahibi olmadan, deneme ve yanılma yolu ile en etkili ilaçları karışım şeklinde bulmadan kaliteli bir hizmet söz konusu olamaz. Bu ancak bilinçli firmaların işidir.

Tahta Kurusu İlacı konusunda en etkili tahta kurusu ilaçları ile ilaçlama yapan ekibimiz bu tür söylemler içinde olan ilaçlama firmalarının bir türlü çözemediği pire ve tahta kurusu şikayetlerini kolayca çözmektedir. İnsanları ne şekilde yanlış yönlendirdiklerini insanların kolayca anlamasını sağlıyoruz. Böcekler ile mücadele konusunda profesyonel çözüm anlayışı ile hizmet vermek çok önemlidir. İnsanları yanıltmadan en etkili böcek ilaçlarını kullanarak insanların yaşadığı böcek şikayetlerini ortadan kaldırmak şarttır.

Astek tahta kurusu ilaçlama firması olarak tahta kurularına karşı en etkili ilaçları kullanıyor sizlerin yaşadığınız sorunları en kısa sürede çözmek için profesyonel çözümler sunuyoruz. Pire ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama , toz böceği ilaçlama, kertenkele ilaçlama gibi çok zor önlenen haşerelerin yok edilmesi konusunda bile İstanbul ilaçlama firmaları arasında en etkili çözümleri sunarak yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. İlaçlama profesyonellerin işidir. Kazanç elde etmek için insanları aldatmak aç gözlü kişi ve ekiplerin büyük yanlışıdır. Alo Böcek İlaçlama yazımıza göz atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir