0 542 799 13 13
0 212 631 23 45
0 216 330 41 27

Böcek İlaçlama Firması

En iyi Böcek İlaçlama Firması 0 542 799 13 13

Böcek İlaçlama Firması

Böcek İlaçlama Firması insan sağlığının korunması ve yaşam alanlarında ilaçlama yapılarak haşerelerin yok edilmesini sağlayan önemli kurumdur. İstanbul Böcek İlaçlama Firmaları yürüyen ve uçan böcek çeşitleri başta olmak üzere fare ve kemirgenlerin yok edilmesi için sağlık bakanlığı onaylı ilaçları kullanarak hizmet verirler. Apartman ve dairelerde böcek ilaçlama yaptırmadan önce bilgi şarttır. Acele ile ilaçlama firması çağırmak bazen ciddi sıkıntılara girmenize neden olmaktadır.

İnsanlar ilaçlama fiyatları ve uygulanan yöntemlerini araştırarak böcek ilaçlama şirketleri seçiminde bu gibi özelliklere dikkat ederler. Haşereler, modern şehir hayatında insanların yaşam alanlarında sıkça görülür ve insanları ciddi anlamda huzursuz ederler. Haşere İlaçlama Firmaları haşerelerden kurtulma konusunda açık ve kapalı alanlarda profesyonel haşere ilaçlama hizmetleri vererek başta aile bireylerinin böceklerden zarar görmesini önlemektedir.

Böceklerin kontrol altına alınıp konutlardan uzak tutulması için bireysel çözümler mümkün olmadığı için ilaçlama firmaları bu hizmeti vermektedir. İnsanlar Böcek İlaçlama Firması seçimi yaparken çok dikkatli olmalıdır. Yasal firmalar içinde yüksek kalitede ilaçlama servisi veren müşteri memnuniyetine özen gösteren ekipleri seçmelidir. Peki yasal ilaçlama firmaları dahamı iyi hizmet verir? Bu sorunun can alıcı noktası elbette gerekli eğitimdir.

Uzman Desteği Almalısınız

Böcek ilaçlama şirketi şayet bilgi açısından yeterli donanıma sahip olmaları yasal hizmet veren ekipleri bir adı öne çıkarır. Ancak yasal olmasına karşın çoğu ekip sadece maddi kazanç odaklı çalışmakta, insanların güvenliği, sağlığı, ve mekanların böceklerden temizlenmesi konusunda aciz kalmaktadır. İstanbul ilaçlama firmaları arasında yasal olan ancak müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini ikinci plana atanlar olsa da sayıları sınırlıdır.

Bunların zaten sürekli müşteri potansiyeli giderek azalmakta verdikleri kusurlu hizmet neticesinde iş yaptıkları çoğu müşteriyi kaybetmektedir. İstanbul böcek ilaçlama fiyatları ve böcek ilaçlama şirketi seçimi insanların en fazla dikkat ettiği konulardandır. Ev ve iş yerlerinde haşere ilaçlama yaptırılmadan önce bu iki öncelik detaylıca araştırılır.

İstanbul Böcek İlaçlama Firmalarının Önemi

Türkiye nüfusunun ortalama 5 te biri gibi çok büyük bir yoğunluğa sahip olan bu mega kentte hizmet vermek oldukça zorlu bir süreçtir. Binlerce metrekare alana kurulu fabrikalar, yüzlerce insanın aynı anda çalıştığı plaza ve iş merkezleri, gıda üretim tesisleri, askeri tesisler, tekstil ve pek çok ticari faaliyet gösteren kurumlarda böcek şikayeti yaşanmaktadır. İstanbul haşere ilaçlama firmaları diğer kentlere oranla çok daha fazla yoğunluk yaşamakta ve çok sayıda ilaçlama servisinin arasında en iyi böcek ilaçlamayı yapmak zorundadır.

Bireysel olarak ve haşere ilaçlama konusunda hiç bir eğitimden geçmemiş, yeterli alt yapısı olmayan sadece basit bir ilaçlama pompası ile bu tür işletme ve mekanlarda hizmet vermek söz konusu olamaz. İlaçlama servisi konusunda bireysel olarak çözüm arayışında olmak çokta sağlıklı olmayacaktır. Kalitesiz böcek ve kemirgen ilaçları ile ilaçlama hizmetleri verenler kurumsal firmaların yaşadıkları sorunları ortadan kaldırılamaz.

İstanbul Böcek İlaçlama Firmaları pek çok alanda kurumsal ve bireysel hizmet vermekte yoğun böcek şikayetleri görülen gıda işletmelerinde aylık olarak periyodik ilaçlama yapmaktadır. Amatör ilaçlama ekipleri ise bilinçsiz böcek ilacı kullanımı ve insanları bilgilendirmeden ilaçlama yaptıkları için adeta saatli bomba gibidir. Yaptığı işin öneminden habersiz yapacakları bir hata ile onlarca insanın zehirlenmesine hatta istenmeyen acı kayıpların ortaya çıkmasına neden olabilirler.

İşte bu yönü ile düşünmeden hastane, okul, apartman, otel benzeri işletme ve konutlarda ilaçlama yapmak çok risklidir. Böcek İlaçlama Firmaları yasal alt yapı, ve yeni nesil haşere ilaçları ile günün gereklerine tam uygun ilaçlama servisleri veren ekiplerdir. Apartman, site, evlerde ve işletmelerde insan sağlığına zararlı haşereleri mekanlardan uzak tutarak huzurlu ve hijyenik alanlar oluşması için profesyonel ilaçlama servisleri ile çalışmak büyük önem taşır.

Böcekler Neden Yaşam Alanlarına Yönelir?

Belkide pek çok insanın dikkatini çeken bir konudur böceklerin site ve apartman yaşamında oldukça sık sorun oluşturma durumu. Köy yada kasabalarda büyük şehirlerde yaşanan haşere sorunlarının pek çoğu görülmediği için küçük yerleşim alanlarında bazı böcekler bilinmez. Halbuki küçük yerlerde çok daha fazla yeşil alanlardır.

İnsanlar çoğu haşere çeşidi ile iç içe yaşamasına rağmen hamam böceği, kalorifer böceği gibi böceklere oldukça yabancılardır. Çoğu kişi hayatında bu tür böcekleri ancak büyük kentlerde görmektedir. Bunda sanayi kuruluşları ve şehrin altında adeta koca tüneller gibi geçen lağım kanalları önemli üreme ve oluşma potansiyelini tetikler.

Ayrıca limanlarda değişik ülkelerden taşınan çeşitli kargoların ve gemi ambarlarında taşınan çok çeşitli bakliyat ve tüketim maddesinin önemi büyüktür. Gemilerin ambarları, fabrikaların zeminleri, şehir şebekelerinden binalara açılan kanallar böceklerin yaşam alanları olduğu için konutlara bu yollardan akın ederler.

Açık Alanlar Büyük Risk Taşır

Ayrıca sokaklardaki çöp konteynerlerinin açık ve sağa sola dökülen çöpleri böceklere cazip bir yaşam döngüsü oluşturmaktadır. Apartman içinde kapı önüne bırakılan çöp poşetlerinin sabaha kadar buralarda bekletilmesi adeta böceklere davetiye çıkardığı için bina içinde hamam böceği ve fare çeşitleri çok sık şikayete neden olur.

Bina etrafı ve apartman içinde düzenli olarak böcek ilaçlama yaptırılmadığı durumlarda kısa sürede bina ve evler böcek yuvası haline dönmektedir. İstilacı böcekler olarak bilinen hamam böceği, kalorifer böceği, pire ve tahta kuruları yaşam alanlarına yerleşti mi kolay, kolay buralardan temizlenemez.

Böcek İlaçlama Firmaları tüm bu olumsuz şartların sebebi olan haşereleri önlemek için aralıksız ilaçlama hizmetleri sunmaktadır. Atlas Böcek İlaçlama Firması olarak yüksek kaliteli böcek ilaçları, bilinçli haşere mücadelesi ve donanımlı hizmet anlayışı ile açık alan ve bina içlerinde ilaçlama yapıyoruz. Zehirli ve zararlı böceklerin yaşam alanlarından uzak tutulması çok önemlidir.

Haşere Kontrol Hizmetleri

pek çok işletme ve mekanda pest kontrol hizmeti vermektedir. Böcek kontrol yani haşerelere karşı önleyici ve arındırma amaçlı ilaçlama profesyonel olarak yapılmalıdır. Haşere kontrol hizmetleri yürüyen ve uçan tüm haşerelere karşı yapıldığı gibi fare ve kemirgen çeşitleri içinde donanımlı ekiplerce yapılmak zorundadır. Atlas Türk haşere kontrol firması zararlı mücadelesi kapsamında birinci sınıf haşere ilaçları kullanır.

Profesyonel böcek kontrol yöntemleri ile entegre haşere kontrol hizmetleri vermektedir. Entegre haşere mücadelesi çevre sağlığının korunması, sağlıklı ve hijyenik yaşam alanlarının sürekli haşeresiz kalması ve sağlık problemlerini ortaya çıkaran zararlıların kontrolü için yapılmaktadır. Haşerelerin insanların yaşam alanlarında görülmesini ve üremesini engellemek şarttır.

Güvenli şekilde bir haşere yok etmeye yönelik tedbirlerin tümüne Entegre Haşere Kontrol Hizmetleri adını vermek yanlış olmaz. Böcek kontrol uygulamaları kimyasal ve fiziksel yöntemler ile yapılmaktadır. Uzman personel ve donanımlı olarak sunulan pest kontrol sevisi şarttır.

Kimyasal Mücadele Profesyonellerin İşidir

Kimyasal ilaçlar kullanılarak haşere mücadele çözümleri sunmak haşerelerin ortamdan uzak tutulması için izlenen stratejinin ayrılmaz bir parçasıdır. Haşere ve kemirgenler ile fiziksel mücadele çeşitli yöntemler yardımı ile yapılmaktadır. Fiziksel Haşere Kontrol Yöntemleri hem ilaçlama firması hem de müşterilerin bireysel çabaları ile yapılmaktadır.

Kapan kurulması, kovuculardan yararlanma, çöplerin kaldırılması, su birikintilerinin yok edilmesi gerekir. Pencerelere tel kafes, cibinlik yapılması, kapı altlarına gerekli iyileştirme yapılması, bina deliklerinin ve zayıf noktaların kapatılması gerekir. Ayrıca fayans, duvar ve kapı pervazları gibi yerlerdeki çatlakların beyaz çimento, alçı ve silikon kullanılarak onarılması şarttır.

Lağım ızgaralarının sağlam olması, su ve gıda maddelerinin muhafaza altına alınması gibi haşere ve kemirgen üreme ve yaşamına yol açan sebeplerin engellenmesi gerekir. Böcek kontrol hizmeti haşerenin yaşam alanlarına girişini, beslenme ve barınmasını önleyici tedbirlerin tamamı olarak açıklanabilir. Pest kontrol hizmeti ve haşere kontrol yöntemleri çok önemli ve kalıcı önlemlerdir.

Kimyasal Haşere Kontrol Hizmetleri

Kimyasal Haşere Kontrol Servisi yürüyen ve uçan tüm zararlı vektörlere karşı yapılmaktadır. Yaz aylarında özellikle karasinek ve sivrisineklerin ürediği ortamlara yumurta ve larvalarını öldüren larvasit etkili ilaçlar atarak üremeyi durdurmak en etkili çalışmalardır. Uçkun sinek mücadelesi İlacın cinsine göre 10 gün ile 2 ay kadar sineklerde üremeyi durdurur.

Çöplükler, gübrelikler ve su birikintilerinde, fosseptik ve kanalizasyonlarda periyodik şekilde yaz mevsimi boyunca uygulanması gerekir. Sineklere karşı pest kontrol çözümleri değişik şekillerde uygulanabilir. Spreyleme halinde yüzeylere uygulanarak kalıcı etkisi 1-2 ay devan eden ilaçlar metrekareye belli dozda düşecek şekilde uzman ekipler tarafından bilinçli bir şekilde uygulanır.

Ancak 15-20 gün ilaç uygulanan bölgeler yıkanmamalı ve ıslak temizliğe maruz kalmamalıdır. Zaman içinde ergin böcekler ve yumurtasından çıkan yavrular da ilaçla temas ederek önlenmesi esas alınmaktadır. Dikkatli ve dozunda uygulanmayan Haşere Kontrol Hizmetleri ve ürünleri böcek ve sineklerin bağışıklık sistemini geliştirerek ciddi sorunlara yol açar.

Açık Alan Mücadelesi Değişkendir

Hacimsel mücadele, karasinek ve sivrisinek gibi uçan haşerelerin yoğunluğunu düşürmek için açık saha uygulaması olarak yapılan bir uygulamadır. Belli saatlerde yapılan bu mücadele daha çok belediye haşere kontrol ekiplerinin saha çalışmaları ile sokak ilaçlamasında sıkça kullanılmaktadır. İki ayrı şekilde uygulama özelliğine sahiptir. Termal ü

fog yani (Sıcak Sisleme) Motorlu makinelerle uygulanan bu yöntem için üretilmiş ani etkili sinek ilacını mazotla karıştırılır. Sıcak duman içinde ilacın belli süre havada asılı kalarak uçan haşerelerin yoğunluğunu düşürme amaçlı uygulanmaktadır. Ancak uygulayan personelin mutlak eğitimli olması ve çok iyi dozda ilaç uygulaması gerekir.

Özellikle zika virüsü konusunda dünyada tedirginlik yaşandığı şu günlerde virüs taşıyıcısı sivrisineklerin yerleşim alanlarında kontrol altına alınmasında oldukça önemlidir. Bir diğer yöntem ise ULV (Soğuk Sisleme)şekli olup kapalı alanlarda çok fazla yapılan bir uygulamadır. Sisleme makinesi ile kalıcı veya ani etkili, havada buharlaşan tipte ilaçları su ile seyrelterek tüm haşerelere karşı kullanılmaktadır.

Kemirgen Ve Haşere Kontrol Hizmeti

Ulv böcek kontrol yöntemi ilaçlama türleri içinde en etkili uygulama olup, geniş ve malzeme yığılı kapalı alanlarda ve bazı açık alanlarda tüm yürüyen ve uçan haşere çeşitlerine karşı uygulanmaktadır. Bu uygulamadan sonra mekan belirli bir miktar kapatılmalı ve gerekli havalandırmadan sonra daire ve evlerde temizlik yapılmalıdır.

Bir diğer uygulama ise hamam böceği jel yöntemi ve farelere karşı istasyon ve yemli mücadeledir.  Jel böcek yemleri özel tabancasıyla yada direkt olarak hamam böceği mücadelesinde kullanılan ve son dönemlerde sıkça yapılan bir ilaçlama türüdür. Pest kontrol yöntemleri arasında son derece sağlıklı ve zahmetsiz olması ile dikkat çeker. Kimyasal etkisi ve hiçbir riski sağlık riski içermemektedir.

Mekanı boşaltma ve hazırlık gerektirmez kalıcı etkisi uzun olup, hamam böceği, kalorifer böceği, karınca ve gümüş böcekleri için özel üretilmiş türleri mevcuttur. Zehirli fare yemleri, kemirgen kontrolünde kullanılır. Fare ilaçlarına Rodentisit adı verilir. Mum blok, pelet, taneli ve macun halindeki zehirli fare ilaçları fare mücadelesinde kullanılır.

Fare Mücadelesi Sabır Gerektirir

Sürekli ve %100 etkili olması için istasyon kurulması ve ilaçların istasyon içine doğru oranda bırakılması gerekir. Fabrika ve işletmelerde sürekli yaşanan fare sorunlarını çözmede kullanılan fare kontrol hizmeti periyodik aralıklar halinde kontrol edilerek yem takviyesi yapılmalıdır. Ev, apartman, iş yeri, fabrika, hastane, fırın, gıda ambarı yani kısacası pek çok alanda fare sorunu görülür.

yaşadığınız ortam fare türlerinin işgali altına girmişse fare istasyonu ile haşere ve kemirgen kontrolü şarttır. Profesyonel yöntemlerle, etkili bir pest kontrol ilaçlama servisi ile çözüme ulaşmak isterseniz mutlaka böcek kontrol firmaları ile çalışmalı ve bilinçli Haşere Kontrol Çözümleri almalısınız.

Haşere Kontrol Servisi, Hamam böcekleri, fareler, karınca, pire, akrep, örümcek, gümüş böceği, toz akarı, kuş biti, kertenkele, kulağakaçan, kırkayak, çıyan, kene, sinek ve sivrisinek, olmak üzere daha pek çok haşere için yapılmaktadır. Haşere kontrol servisimiz, Gıda ve İlaç Fabrikası, Endüstriyel İşletme, Sağlık Kurumu, Avm ve İş merkezi, Catering, Restoran, Eğitim Kurumu, Site ve apartmanlar, Şirket ve plaza, Spor salonu ve Eğlence merkezi gibi pek çok alanda Haşere Kontrol Hizmetleri vermekteyiz.

Konut Ve Site İlaçlama Hizmetleri

dönemsel ilaçlama hizmeti verilen çok sayıda bina ve dairenin olduğu önemli bir mekan ilaçlama hizmetidir. Konut Ve Site İlaçlama Servisleri bilinçli olarak doğru haşere ilaçları kullanılarak yapılmak durumundadır. Site ilaçlama hem açık bölgelerde, hem de daire içleri ve bina ortak kullanım bölgelerinde sıkça yaptırılan bir hizmettir.

Haşere ilaçlama servisi siteler ve apartmanlarda çok fazla talep gören bir hizmet olduğu için özellikle yaz aylarında sıkça verilir. Bina ve ilaçlama firmaları yoğun şekilde ilaçlama hizmetleri vermektedir. Profesyonel ilaçlama kapsamında yapılan ilaçlama hizmetleri öncelikle, donanımlı ekipler tarafından verilmelidir. Ayrıca en etkili böcek ilaçları ve ruhsatlı haşere mücadele ürünleri kullanmak şarttır.

Ev ilaçlama, apartman ilaçlama ve site ilaçlama uygulamalarında insan sağlığını korumak için zorunluluktur. Haşere ilaçlama servisi almadan önce ilaçlama fiyatları ve böcek ilaçlama şekilleri bilinmelidir. İlaçlama hakkında ciddi bir arayış içine giren insanlar daha önce yaşadıkları deneyim sayesinde profesyonel ilaçlama yaptırmaya özen gösterir.

Toplu Yaşam Alanları Hassas Bölgelerdir

Toplu yaşam alanlarının haşerelerden arındırılması zaten başlı başına güvenilir ilaçlama hizmeti almakla olur. İşini en iyi yaşam site ilaçlama firmaları ile görüşüp fare ilaçlama, böcek ilaçlama gibi ilaçlama taleplerinizde haşere şikayetlerini önlemek için sağlıklı çözüm alınmalıdır.

Amatör kişi ve bireysel olarak apartman görevlisi yada bahçıvan gibi görevliye site ilaçlama ve apartman ilaçlama yaptırmak ciddi sağlık sorunları yaşamanıza sebep olur. Haşere ve kemirgen mücadelesi hem donanımlı ekipler ile hem de uzman ilaçlama şirketleri bünyesinde tüm tedbirler alınarak uygulanır.

Ev ilaçlama kadar apartman ve site ilaçlama şirketleri yoğun insan bulunan mekanlarda insanları uyararak ilaçlama servisi verirler. Kokusuz mekan ilaçlama çoğu zaman insanların yaşamını etkilemese bile bazı haşerelerin yok edilmesi için daha etkili böcek ilacı ve yoğun dozda uygulamayı zorunlu kılabilmektedir. Bu gibi durumlarda ilaçlama duyurusu asmak insanları Konut Ve Site İlaçlama ve apartman ilaçlamaya karşı bilgilendirmek gerekir.

Konut İlaçlama Öncesi Alınacak Tedbirler

Site ilaçlama da Böcekler ve kemirgenler apartman yaşamında önemli bir sorun yaşatan istenmeyen zararlı hayvanlardır. Özellikle hamam böceği, pire, tahta kuruları, fareler, sıçanlar, çıyan ve akrepler insanların huzurunu ciddi anlamda bozan zararlılardır. Haşere ve kemirgenler ile mücadele içim profesyonel ilaçlama öncelikli hedef olmalıdır.

Konut Ve Site ilaçlaması öncesinde bir takım tedbirlerin alınması daha güvenli bir ilaçlama için ve insanların olumsuz etkilenmemesi için gereklidir. Havalandırma, merdiven koridorları, otopark, bahçe gibi bölgelerde böceklere karşı ilaçlama yapılırken insanların uyarılması ve çocukların ilaçlanan yerlere belirli süre çıkmaması tavsiye edilmelidir.

Site ilaçlama esnasında sağda solda insan dolaşması gerek rüzgarın etkisi ile gerek üst katlarda ilaç yapan kişinin girip çıkanları görmemesi nedeni ile ilaç bulaşmasına yol açabilir. Tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldırmak için binaya ve site geneline ilaçlama yazısı asılarak insanlar uyarılmalıdır.

Ortak Alanlar Böcekleri Tetikler

Apartmanların çatıları, bodrumları, merdiven boşlukları, havalandırmaları otopark ve sığınak gibi bölgeleri böcek ve kemirgenlerin en çok yerleştikleri yerlerdir. Apartman da bulunan böcek ve kemirgenlerin evlerimize girmeleri ciddi sorun teşkil edeceği için dönemsel olarak apartman ve site ilaçlama servisi alınmasını zorunlu kılar.

Site ilaçlama yaptırmaya karar vermeden önce keşif yapılarak durum değerlendirmesi ve ücretlendirme açısından kolaylık saplar. Birçok hastalığın taşıyıcısı olan vektörler aynı zamanda kişiler üzerinde psikolojik etkilerin oluşmasına da neden oldukları için çocuk ve bayanların ciddi huzursuz olmasına yol açarlar.

Bina yada siteler gibi toplu yaşam alanlarının düzenli olarak periyodik aralıklar ile ilaçlanması sağlık açısından oldukça mühimdir. Bu alanlar içerisinde yaşayan bireylerin daha hijyenik ve sağlıklı bir ortamda yaşamlarını sağlamak için dönemsel ilaçlama çalışması önemli bir yere sahiptir. Toplu yaşam alanlarının haşerelerden arındırılması çok önemlidir.

Bina Ve Toplu Yaşam Alanı İlaçlamanın Önemi

Site ilaçlama yapılmadan önce uygulama yapılacak alanlarda nasıl bir ilaçlama şekli yapılacağı iyice belirlenmelidir. Uzman ilaçlama personelleri uygulanacak ilaçlama servisi en etkili ilaçlar kullanılarak en uygun olan yöntemler tercih edilmelidir. Bu sayede ilaçlama işleminden alınacak olan verim en üst seviyeye çıkacak ve yaşam alanlarında risk oluşturan haşere ve kemirgenler daha etkili önlenecektir.

Çünkü bu tür geniş toplu yaşam alanların ilaçlaması ciddi bir mühendislik bilgisi çok hassas bir çözüm şekli sunulmasını zorunlu kılar. Profesyonel olarak yapılmayan amatör site ilaçlama ya da bina ilaçlama sonrasında böcekler ve kemirgenler kontrol altına alınamayacağı gibi çok çeşitli sorunları da beraberinde getirir.

Başarılı olmayan ilaçlama sonrası defalarca uygulama yaptırmak çok daha fazla maliyet ödemenize yol açacağı için son derece can sıkıcı bir tablo oluşturur. Bina ve sitelerde hamam böceği, kalorifer böceği, pire, tahtakurusu, fare, sıçan gibi hastalık vektörleri ciddi sorun oluşturur.

Atlas Türk Böcek İlaçlama İle Çalışın

Böcek ve kemirgen fare çeşitleri bodrum, çatı, merdiven boşlukları ve havalandırma kısımlarında sıkça görülür. En çok ortaya çıktıkları ve üredikleri yerler olan bu bölgelerden site ve daire içlerine yayılan zararlıların önlenmesi büyük önem taşır. Doğal olarak bu canlıların bina ve sitedeki bu ortamlardan dairelerin içerisine girmeleri çok kolay olabilmektedir.

Bu nedenle apartman ve sitelerinize periyodik ilaçlama yaptırmanız evlerin içine bu tür zararlıların yayılmasını önleyecektir. Ayrıca site içerisindeki dairelerin böcek şikayetlerine maruz kalmaması için site genelinde önleyici ilaçlama çalışmaları çok uzun süreli koruma sağlayacaktır.

Sağlık ve çevre açısından uygun ilaçların belirlenmesi ve doğru ekipmanların kullanılması daha huzurlu bir yaşam sürmenize yardımcı olacaktır. Atlas Türk böcek ilaçlama firması her türlü açık ve kapalı mekanlarda yürüten ve uçan haşerelere karşı en kalıcı ilaçlama çözümlerini sunmaktadır. Profesyonel Konut Ve Site İlaçlama Çözümleri için biz daima hazırız Bizi arayarak ilaçlama servisi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir