0 542 799 13 13
0 212 631 23 45
0 216 330 41 27

Beyaz Toz Böcekleri İçin Özel Servis

En iyi Böcek İlaçlama Firması 0 542 799 13 13

Beyaz Toz Böcekleri İçin Özel Servis ancak çok zorunlu hallerde verilir. İstanbul dışı böcek ilaçlama taleplerinin çok aşırı olması nedeni ile bu sayfayı oluşturmayı gördük. Pek çok şehirde daire ve bina ilaçlama gibi sorunlarda gerek bireysel çabalar sonucu, gerek başka ilaçlama firmaları ile çalışmalarına karşın bir türlü çözüm bulamadıkları beyaz toz böceklerine özel olarak gidiyoruz. Türkiye’nin bazı bölgelerinden zararlı haşerelerin yok edilmesi için ciddi oranda talepler gelmektedir.

Özellikle pek çok blog ve portallarda insanların paylaştığı ve çözüm bulamadığından yakındığı beyaz nem böceği olarak bilinen minik beyaz böcekler ciddi şikayet sebebi olmaktadır. Sitemizde nem böcekleri ile ilgili detaylı bilgiler mevcut olduğu için bu konuda şikayet yaşayan insanlar bizimle iletişime geçmektedir. Beyaz toz böcekleri için özel servis talep etmektedir. Türkiye geneline hizmet verip vermediğimiz konusunda bilgi istemekte ve ilaçlama yaptırmak için ricada bulunmaktadır.

Beyaz nem böcekleri çok zor kontrol altına alınan böcekler olduğu için ciddi psikolojik sıkıntılara yol açıp insanların huzurunu kaçırmaktadır. Tür olarak mayt, mite, toz akarı, kum böceği, ve deri altı böcekleri yani uyuz böceği çok fazla benzerlik göstermesine karşın farklı yapıdadır. Mite ve maytlar gözle görülmesi çok zor olan ve insanlarda kaşınma, ciltte batmalara neden olup çok daha huzursuz edici böceklerdir. Yatak ve koltuklarda, halı ve çocukların peluş oyuncaklarında bolca bulunurlar.

Beyaz nem böceği olarak bilinen böcekler toz akarları ile aynı ama farklı tür minik böceklerdir. Pek çok insan nem böceği hakkında bilgi sahibi olmadığı için bu böceklerin ilaçlaması hakkında yanlış yönlendirilmektedir. İşin garip olan tarafı ise pek çok böcek ilaçlama firması bu böcekler hakkında en ufak bir bilgiye sahip olmadığı için çözüm bulmakta çaresiz kalmaktadır. Rutubet ve küflenme gibi nedenlerden oluşan beyaz toz akarları en zor kontrol altına alınan böceklerdir ve asla sıradan ilaç ve uygulama ile yok edilemez.

İlaçlama Yaptığımız Bazı Şehirler

Beyaz Toz Böcekleri İçin Özel Servis kapsamında, İstanbul dışı ilaçlama için gittiğimiz bazı iller arasında Ankara, İzmir, Tekirdağ, Lüleburgaz, Kocaeli, Bursa, Yalova, Bodrum, Bandırma gibi şehirlerde hizmet verdik. Bu yerlerde sadece bodrum için birden fazla ilaçlama yapmak zorunda kaldık. Unutulmaması gereken bu zararlı ile mücadele çok zordur ve asla garantili ilaçlama söylemine itibar etmemeniz gerekir. Beyaz nem böceği, Beyaz toz böceği ve küf böceği diye anılan bu zararlı son derece sinsidir.

Elbette İstanbul ilaçlama fiyatları ile özel hizmet için gittiğimiz şehirlerde fiyatlar çok değişken olmaktadır. Ancak yaşanılan beyaz nem böceği şikayetleri sonucu çaresiz kalan insanlar evde eşyalarını atmaktan tutun, kıyafetlerini atmaya, ev değiştirmelerine karşın yine aynı şikayetlerden bir türlü kurtulamamaktadır. Psikolojik sıkıntılardan, çocuklarının sürekli solunum yolu enfeksiyonlarına kapılmalarına, çektikleri onca sıkıntıya, defalarca ilaçlama yaptırmalarına karşın hiç bir sonuç alamayışları maddiyatı zaten önemsiz kılmaktadır.

Maddi yönden zaten çok fazla kayıp yaşamalarına yol açtığı için insanlar fiyat farkını ödemeye razı olup tüm şartları kabul ederek ilaçlama hizmeti almaya çalışmaktadır. Elbette biz bu zor hallerinden faydalanma gibi bir yanlışa düşmemekteyiz. Zaten her yere gitmekten uzak duruyoruz. Pek çok insana tavsiyeler verip yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ancak sonuç alınamadığı durumlarda şayet çok uzak mesafe değilse hafta sonu bir gün belirlenerek özel olarak ilaçlama servisi verilmektedir.

Öncelikle hemen belirtelim çok uzak mesafede olan yerlere hizmet vermiyoruz. Hem yol mesafesi uzak olduğu için, hem konaklama ve geri dönüşler ciddi sorun oluşturduğu için daha çok günü birlik gidiş dönüş mesafeleri tercih sebebimizdir. Kullandığımız ekipmanların uçak ile yolculuk yapmaya müsait olmayışı şehirler arası otobüs yolculuğunu zorunlu kıldığı için çok uzak bölgelerden gelen taleplere sıcak bakmıyoruz. Aslında İstanbul dışı ilaçlama hizmeti vermek bizim için hem yorucu, hem iş kaybına sebeptir.

Neden İstanbul Dışı Özel Servis Veriyoruz

Beyaz toz böcekleri için özel servis masraflı olmasına karşın çok aşırı talep almamız ve insanların içine düştükleri çaresizlik aslında bu konuda bizi vicdanen bu işe yöneltti. Pek çok insan evdeki eşyalarını tamamen atmayı göze alıp ciddi maddi kayıplar yaşamaları kıramadığımız bazı insanların evlerinde ilaçlama yaptıktan sonra yaşadıkları mutluluk aslında ayrı bir önemdedir. Bu inatçı böceklerden kurtulmaları yakın illerde hizmet vermemizin uygun olacağı kanısına vardık.

İstanbul Dışı Hizmet Şartlarımız

İstanbul dışı ilaçlama yapacağımız müşteri kararını verdikten sonra bizimle iletişime geçerek talebini iletir. Sadece hafta sonu pazar günleri şehir dışına hizmet verdiğimiz için en az 5 gün önceden kararını iletip ilaçlama yaptıracağını belirtir. Yola çıkıldıktan sonra iptal ettirme şansı olmayacağı için vaz geçilse bile ücreti ödemekle yükümlü olacaktır. Müşteriden ücreti önceden talep ettiğimiz için vereceğimiz hesap numarasına anlaşılan miktar yatırıldıktan sonra ilaçlama için yola çıkılacaktır.

Sadece çok zor kontrol altına alınan beyaz nem böceği, toz akarı, yada başka firmalara ilaçlama yaptırmasına karşın önleyemedikleri böcekler için hizmet talep edilmesi gerekir. Sıradan haşere şikayetleri için kesinlikle gelinmemekte bu durumlarda bölgenizdeki böcek ilaçlama firmalarından ilaçlama yardımı almanız önerilmektedir. Amacımız insanların çözemedikleri şikayetlerine çözüm bulmak olup bu işi sadece para kazanmak amacı ile yapmıyoruz. Zaten kazanç amaçlı bir tutum onca zahmet ve iş kaybını telafi edemez.

Zaten şehir dışına verilen hizmetler hem çok zahmetli, hem de müşteri ve bizim açımızdan oldukça masraflı bir iş olmaktadır. Bir ilaçlama elemanı günde 5 iş yapmış olsa İstanbul içinde ortalama getirisi 1500 lira civarında olacağı için zaten ekstra bir kazanç peşinde koşmadığımız hemen anlaşılacaktır. İnsanların yaşadıkları ciddi sorunlara çok yakından şahit olduğumuz için çaresiz kalan kişilere zaten gerekli yardımı yapmaya özen gösteriyoruz. Çünkü çok fazla insan mağdur olmakta ve bazı durumlarda ailelerde parçalanma bile yaşanmaktadır.

Bizim amacımız tüm çabalara rağmen çözüm bulamayan ve sağlık sorunları yaşamaya başlayan insanlara yardımcı olmaktır. Defalarca böcek ilaçlama yaptırmasına rağmen hem maddi kayıp hem de aşırı rahatsızlık hisseden insanlara yardımcı olmaktır. Beyaz Toz Böcekleri İçin Özel Servis Hizmetimiz sadece özel şartlar için geçerlidir. İlaçlama garantisi verilmez ve müşteri zaten önceden her konuda bilgilendirilir. Elimizden geldiği kadar il dışına ilaçlama servisi vermekten kaçınıyoruz.