0 542 799 13 13
0 212 631 23 45
0 216 330 41 27

Arı İlaçlaması Ne Zaman Yapılmalı

En iyi Böcek İlaçlama Firması 0 542 799 13 13

Arı İlaçlaması Ne Zaman Yapılmalı? yaz dönemlerinde giderek artan arıların insan yaşam alanlarında ve evlerde görülmesi olası arı sokmalarının habercisi olmaktadır. İlaçlama ile arılar için tedbir almak ve en doğru şekilde mücadele yapılmasına çalışmak için çoğu müşterimiz önce uzun bir araştırma yaptıktan sonra bizimle çalışma konusunda karar kıldığını bildirir. En doğru arı ilaçlaması ne zaman yapılmalı? şeklinde bizden bilgi talebinde bulunarak arı problemlerinden kurtulur.

Çoğu ilaçlama firmasına göre bizim sitemizde ve bizimle görüşmelerinden sonra daha tatmin olmuş bilgi konusunda aradıklarını bulmuş olmanın rahatlığı ile ilaçlama hizmeti talep etmişlerdir. İnsanların bilmesi gereken en önemli konunun arı ilaçlaması ne zaman yapılmalı? şeklinde sorgulanmadır. Arıların ilaçlama zamanı olarak birincisi ilaçlama mevsimi bir diğeri de günün hangi saati arıların daha aktif olduğu gibi konulardır. Eşek arıları ile mücadele zor ve zahmetli bir uygulama türüdür.

Arıların yuvalarına dönüşlerin akşam üzeri başladığının bilinmesi öğleden sonra ilaçlama yaptırmayı daha makul kılar. Bunun için en doğru zamanlama öğleden sonra güneş batmaya 2 saat kadar kala arıların tamamına yakını kovan içinde olacağı için bu zamanda ilaçlama yaptırmak daha kısa sürede arıların imha edilmesine sebep olacaktır. Karanlıkta arılar ile mücadele riskli olacağı için öğleden sonra 3 gibi ilaçlama servisi almak çok daha mantıklıdır. Ancak yinede öğleden önce yapılmasında bir mahsur olmaz.

Arıların İlaçlanma Dönemleri

Arı ilaçlama yapıldıktan sonra iki üç gün arıların yuvalarına giriş çıkışı devam edecektir. Ancak uygulanan haşere ilacının kalıcılığı sayesinde yuvaya dönen arıların kesin olarak imha edileceği ve bu zamandan sonra bir daha sorunun tekrar yaşanmayacağı bilinmelidir. Arı İlaçlaması Ne Zaman Yapılmalı? diyen herkesin sadece ilaçlama ile sonuç alacağının düşünülmesi son derece yanlıştır. Kovan alınmadan ve içindeki larvalar ile kraliçe arının yok edilmesi sağlanmadan kesinlikle sorunun başarılı olamayacağı bilinmelidir.

Kısmi bir ilaçlama ile her sene sorunun tekrar edip giderek artan bir oranda şikayetlerin artması ile birlikte insanların bu haşerelerden daha fazla zarar görmesine yol açar. Bina genelinde huzur kalmayacağının en açık sebep eksik ilaçlama uygulamalarıdır. Arı ilaçlama servisleri yeterli donanım ve eğitime sahip olmak durumundadır. Arı ilaçlaması nasıl yapılır? tam olarak bilmeyen ekipler arılar ile mücadele konusunda yetersiz kalır. Böcek ilaçlama yeterli bilgi ve haşere mücadele şekillerine hakim olmakla başarıya ulaşır.

Atlas Türk Böcek ilaçlama olarak her türlü böcek şikayetlerinize profesyonel çözümler sunuyoruz. Arıların ilaçlanma döneminde çatı arası ve tavan içinde arıların çok daha fazla ses çıkardığı bilinir. Bu zamanda petek içinde binlere varan arı sayısı olduğu için özellikle evin tavan bölgesinde yuvalanan arıların kanat çırpma sesi duyulur. Alçı tavanlarda peteğin bulunduğu bölgede sararma ve tavanda incelme görülür. Çoğu müşteri eliyle bastırdığı için içeri çöüp arıların saldırısına maruz kalmıştır. Kırkayak İlaçlama Fiyatı hakkında neler biliyorsunuz?.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir