Toz böceği ilaçlama

toz böceği ilaçlama servisi
27 Şub

Bazı böcek türleri vardır ev içinde ve insan derisi üzerinde yaşarlar ancak insanlar çoğu zaman bu böceklerden pek haberdar olmazlar. Toz böceği ilaçlama hizmeti bu tür böceklerin yok edilmesi için yapılan bir ilaçlama çeşidi olup mikroskobik canlılar olarak bilinen toz böcekleri ve toz akarları ile mücadelede en kaliteli ilaçlar kullanılması zorunludur. Toz böceği ilaçlama uygulaması sisleme şeklinde yapılan başka ilaçlama teknikleri ile kesinlikle yok edilemeyen bir haşere türü olup garantili toz böceği ilaçlama yapmakta olan firmamız kullandığı ilaçlar ve bilinçli elemanları ile sizlerin toz böceği ilaçlama başta olmak üzere en zor ölen haşereler konusundaki şikayetlerinizi bile kolay ve kalıcı bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Bilinen böcek ve haşere ilaçlamaları içinde en zor kontrol altına alınan zararlılar kertenkele, toz böcekleri, tahta kuruları, ağaç kurtları, ve akrepler olup pek çok ilaçlama şirketi bu böceklerin iki defa ilaçlanmasını şart koşarak hizmet vermektedir

Atlas  ilaçlama olarak profesyonel toz böceği ilaçlama yapmakta olup tek ilaçlama ile çoğu toz böceği şikayetlerini sorunlarınızı sona erdirmekteyiz. Toz böceği ilaçlama garantisi verilmesi çok zor olan bir zararlı türü olup haşere ilaçlarına inanılmaz ölçüde diren gösterebilen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle garantili toz böceği ilaçlama yapmak pek mümkün değildir ikinci defa yaptırılması gerekebilir bunun için müşterilerimize gerekli uyarıyı yaparak olası sorunun devamında tekrar hizmet almaları gerekebileceğini belirterek yanlış yönlendirme yapmadan doğru toz böceği ilaçlama uygulaması yapıyor insanları aldatıp yanıltmadan hizmet veriyoruz.mite ve maytlar

Toz böceği ilaçlama nasıl yapılmalıdır?

Evde toz böceği ilaçlama uygulaması kokulu ilaçlar ile ve ulv sisleme makinesi ile yapılmalı yakıcı özellikte çok özel içerikli ruhsatlı böcek ilaçları kullanılarak evdeki toz böcekleri imha edilmelidir. Toz böceği ilaçlama yaptırabilmek için öncelikle toz böceğinin nasıl bir böcek olduğu ve nasıl anlaşıldığı bilinmelidir. Toz böcekleri çok küçük olup bir toplu iğne ucu kar küçük olup dikkatli bakılınca hareket ettikleri anlaşılır dikkatli bakılmadan toz zerresi sanılıp anlaşılamamaktadır. Beyaz nem böceği ilaçlama uygulaması sırt pompası yada kokusuz ilaçlar ile kesinlikle başarılı olamayacağı için dumanlı yöntemle yapılmalı ve çok üst seviyede haşere öldürücü etkiye sahip özel formüllü toz böceği ilaçları kullanılmalıdır.

Deneyimli toz böceği ilaçlama ekiplerimiz sizlerin evlerinizde üreyen toz böceklerini tek ilaçlama ile ortadan kaldırarak geceleri ısırılıp ne olduğunu bile anlamakta zorlandığınız bu sinsi böceklerden sizi kurtarmaktadır. Toz böceğinin imhası mümkündür ancak yatak içleri elbiselerin dokularının arası ve hava girmesi çok zor alanlarda gizlendikleri için yapılan dumanlı toz böceği ilaçlama bile kimi zaman yetersiz kalmakta ve ikinci bir toz böceği ilaçlaması gerekmektedir. Toz akarı ilaçlama yaptıracağınız zaman bu yazdıklarımızı dikkate alarak hareket etmeli bazı böcek ilaçlaması yapanların yüzde yüz garanti veriyoruz diye kelime oyunu yapıp sizi kandırmalarına izin vermeyin.

Atlas böcek ilaçlama firması olarak piyasadaki en kaliteli ilaçları kullanıyor ve bazı özel aktif maddeli kimyasal böcek öldürücü ilaçları bir arada kullanarak çoğu miteler ve toz böcekleri ile mücadelede için hayal bile edemedikleri kalitede ilaçlama uygulamaları yaparak müşteri memnuniyeti açısından çok iyi dönüşümler alarak sürekli bizimle çalışan müşterilerimizin varlığını çok yüksek oranda artırmaktayız. Toz böceği ilaçlama politikamız tüm böcekler için olduğu gibi kalite ve dürüstlük ilkesiyle sürmekte asla aldatıcı harekette bulunmamaktayız.

Toz böceği ve akarlar da beslenme

Mite canlısı, yani toz böcekleri toz içinde yaşar ve çoğalır. İnsan bedeninden dökülen deri tozlarıyla ve parçacıklarıyla beslenen bir çok minik bir canlı türüdür. Mayt haşeresi diğer adıyla toz akarı bulundukları alanlardaki bazı hayvanların ve insanların deri döküntüleri ile yaşamlarını sürdürürler. 140-160 kadar mite (mayt-akar) çeşidi bulunmaktadır. İnsanların vücudunda milyarlarca mite yaşamını sürdürebilmektedir. Toz akarı olarak da bilinen mite canlısı ancak mikroskop yardımı ile görülebilir.

Çıplak insan gözü ile farkına varmak çok zor olduğu için pek çok insan maytların varlığından haberdar bile olmaz. Mite genel olarak tozlu ortamlarda ve nemli yerlerde görülür. Mite canlısı yapı olarak insanlar için tehlikeli bir haşeredir. Bronşit ve astım hastalıklarının oluşmasına neden olabilmektedir. Bazı kişilerde ise alerjiye sebep olabilir. Miteler toz böcekleri ile nem böcekleri evinizde yün, yastık, halı, battaniye, yorganlarda, çocukların oynadığı çeşitli oyuncaklarda , koltuklarda, ve yataklarımızda bulunabilirler.toz böceği mücadelesi

Toz böceklerinin yaşam yerleri

Mite böceği yani toz ve nem böcekleri genel olarak sıcak ortamları sever. Yataklarımız onlar için ideal yaşam alanıdır. Mite tedavisi çok zor olan astım hastalığına sebep olmaktadır. Astım insan doğumunun başında yani bebeklikte başlar ve insan ömrünü her yönüyle etkiler. Astımı olan insan solunumda zorlanır. Astım çoğu zaman nefes darlığına ve ölüme sebebiyet verir. mite, mayt, toz böceği  ile nem böceklerinden kendinizi korumanız dolayısıyla astımdan korunmak için bazı dikkat etmemiz gereken şeyleri belirterek size bilgi açısından kolaylık sağlayalım.

Yün yatak, yorgan yastık, yerine silikon ve elyaftan yapılan ürünleri kullanmak mite oluşmasını engeller bu nedenle mayt ve toz böceklerinden korunmak için böyle ürünleri kullanmak evde soğuk ve sıcak hava dengesini kurup nemlenen mekanları sürekli havalandırmak toz ve nem böceklerinin oluşmasını yavaşlatan faktörler olarak sıralanabilir. Mite ve maytlar çok zor imha olan haşereler oldukları için oldukça profesyonel uygulama yapılması zorunludur.

Toz böceği oluşması nasıl önlenebilir?

Evlerde anti bakteriyel yatak kullanmak yattığınız yatağın mayt ve toz böceklerinden uzak tutulmasında önemli etken olduğu için hassas kişilerin anti bakteriyel yatak kullanmaları gerekir. Odalar özellikle yatak odaları her gün havalandırılmalı içeriye temiz hava ve güneş girmesi sağlanmalıdır. Yatak odalarında mümkün oldukça halı ve kilim gibi eşyalar kullanılmamalı. Bunlar arasında tercih yapılması gerekiyorsa halı yerine kilim tercih edilmeli yünlü malzemelerden uzak durulmalıdır.

Çocuklarınızın peluş oyuncaklarını buzdolabı poşetine koyup ağzını bağlayıp sonra buzluğa yerleştirmeli en az 45 dakika bekletilerek ouncaklardaki bu haşerelerin imha edilmesi sağlanabilir. Mayt ve miteler soğukta pek barınamadıkları için soğuk yerleri sevmezler. Emiş gücü yüksek olan özel elektrik süpürgeleri tercih edilmeli mümkünse buharlı temizlik robotu kullanılmalıdır. Bu önlemler Mite’nin yok olmasını sağlamaz sadece azaltabilir. Bu böceklerin tamamen yok olması için evlere çok etkili toz böceği ilaçlama yaptırılmalı tek ilaçlama ile ortadan kalkmayacağı için ikinci bir böcek ilaçlama uygulaması yapılması çok daha sağlıklı sonuç verecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir