Tatarcık ilaçlama

tatarcık mücadelesi
27 Şub

Tatarcık ilaçlama uygulama şekli kokulu tatarcık ilaçları kullanılarak mutlaka ama mutlaka sisleme şeklinde bir uygulama gerektirmektedir. Kokusuz ilaçlar kullanılarak önlenmeye çalışılan tatarcık sinekleri bu ilaçlama şeklinden etkilenmezler bunun nedeni kokusuz ilaçlar sadece uygulandıkları yüzeylerde böcek ve sineklerin konması ile öldürücü özelliğini gösterip dip alanlar ve çatlaklar gibi yerlerde gizlenen haşereleri çıkarma özelliği olmadığı için tatarcık sineği ilaçlama başarıya ulaşamaz. Garantili tatarcık ilaçlama ancak bilinçli ve doğru yöntemler ile yapıldığı takdirde geçerli olur ve sırt pompası ile yada kokusuz ilaçlar ile yapıldığı zaman sorun devam etmektedir. Neden kokulu ilaçlama ile bu sineklerin ilaçlaması yapılmalı sorusunun en net yanıtı pis sinekler olan bu zararlı sineklerin yaşam alanları genelde lağım kanalları yakınlarında yada havalandırma boşluklarında dahada kötüsü merdiven altları ve duvar aralarında olduğu için kokulu tatarcık ilaçları ile uygulama yapılması bir zorunluluk halini almaktadır. Bazı müşteriler haklı olarak bir başka firma ile görüştüm onlar bana kokusuz ilaçlama ile tatarcıklar yok edilir.

Kokulu yöntem ve sisleme tatarcık ilaçlama tehlikeli yada sağlıksız gibi bir takım bahaneler öne sürmekte şayet müşteri ikna olup ilaçlama yaptırdıysa ölmeyen tatarcıklar görülmeye başladığı zaman geçiştirmek amaçlı 15 gün sonra ikinci bir tatarcık imha uygulaması yapılması gerekir gibi bir takım cevaplar verip insanların mağdur edilmesi yada sırf ilaçlama yapıp iş kaçmasın diye insanların aldatılması ve başka firmaları kötüleme pahasına da olsa böylesi bir tutuma girdiklerini bildiğimiz için insanların apartmanda tatarcık ilaçlama yaptırırken bu sorunları yaşamaması için bilinçli olamaları gerektiğini düşünüp gerek apartman ve gerek evde tatarcık ilaçlama yaptırırken kiminle çalıştığına dikkat etmesi mağdur olmamaları açısından çok önemlidir.tatarcık üreme alanları

Tatarcık sineği nasıl bir haşeredir?

Pek çok insanın rahatsız olduğu kör sinek olarak ta adlandırılan tatarcık mücadele hizmetleri bu sineklerin pis ortamlarda özellikle pis su etrafları ve lağım sızıntıları olan boru ve havalandırma gibi bölgelerde ürediklerini çok küçük deliklerden bile rahatça ev içine girdiklerini bilmeleri gerekli olup en etkili tatarcık ilaçlama yöntemi hakkında bilmesi gerekenin çıkarıcı ve ani öldürücü etkiye sahip tatarcık ilaçları kullanılarak yapılması gerekliliğidir. Kokusuz ilaçlar kullanılarak yapılacak tatarcık ilaçlama servisi ya zemin üzerinde olan logar kenarlarına yada sadece dış alanda duvar diplerine yapılmasında pek mahsur olmasa da yavaş etki gösterdiği için buralarda bile tatarcık imha işleminin oldukça zaman alacağı bilinmelidir. Duvar aralarında, havalandırma ve boruların geçtiği zor ulaşılan yerlerde derin lağım kuyularında mutlaka kokulu tatarcık ilaçlama şekli seçilmelidir.

Bu hastalık mikrobu yayan ve insanları ısıran zararlı sineklerin kalıcı bir şekilde yok edilebilmesi için kesinlikle bilinçli hareket edilmesi gerekmektedir. Atlas ilaçlama firması olarak sadece kaliteli tatarcık ilaçları ile mücadele yapmıyoruz aynı zamanda insanların haklarını koruyup onların bilinçli olmalarını sağlamak adına anlaşılır ve bilgilendirici yazılar ile sitemizde doğruları yazarak sizlerin bilinçsiz ve sadece para kazanmak amaçlı aç gözlü kişilerin geçiştirme cevaplar ve süslü laflar sarf ederek tatarcık ilaçlama yapıldıktan sonra bir çok bahane öne sürerek sizleri mağdur etmemeleri için uyarılarımızı yapıyor ve kimseyi kötülemeden sadece profesyonel tatarcık ilaçlama hizmetleri sunarak işimizi yapıyoruz. Böcekler hakkında bilgi sahibi olmayan amatör ekiplerden uzak durmanız yararınıza olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir