Tahta kuruları nerelere yuva yapar

tahta kurusu saklanma alanları
14 Mar

Tahta kuruları nerelere yuva yapar gerek otellerde ve iş yerlerinde gerek daire ve evlerde ilaçlama farklı nedenler ile insanların yaşam alanlarına girerek kısa süre içinde üremeye başlayan zararlı böcekler ve tahta kurusu haşereleri insanlar için sıkıntılı günlerin başlamasına ve evdeki insanların ısırılması sonucu huzursuz olmalarına neden olurlar. Dairelerde görülen kan emici tahta kuruları nerelere yuva yapar bunu cevabı buldukları her çatlak ve aralara elbise dolaplarının içine, baza içleri ve koktuk çekyat aralarına, kapı pervazları, duvar kağıtları ve süpürgelik aralarına bazaların başlıklarındaki karanlık ulaşılması zor yerlere saklanarak buralarda yumurta bırakır ve kısa zamanda çoğalarak insanların kabusu haline gelirler.

Tahta kurusu yaşam yerleri

Apartman ve dairelerde ortaya çıkan tahta kurusu sorunları sadece bir dairede olsa da zaman geçtikçe misafirlik nedeni ile yada çeşitli nedenler ile bunlardan biriside pencere ve balkonlardan çırpılan nevresim benzeri kullanılan eşyaların arasından alt katların balkonlarına düşen tahta kurusu bu dairelere yerleşerek sorunun başka evlere yayılmasına ve başlangıçta tek dairede varken daha sonra diğer dairelere sıçrayıp sorunun genel bir hale gelmesine ve apartmanda tahta kurusu ilaçlama servisi alınmasının kaçınılmaz bir hale gelmesine neden olmaktadır. Atlas ilaçlama firması olarak gerek tahta kuruları nerelere yuva yapar konusunda gerek tahta kurları nasıl önlenir gibi konularda insanların sorunlarını kalıcı bir şekilde çözebilmek için özel tahta kurusu imha ilaçları ve profesyonel tahta kurusu mücadele şekilleri ile sizlerin şikayetlirinizi çözüyoruz.

Bir türlü başa çıkamadığınız bu zararlı haşerelerin evlerden arındırılması için deneyimli elemanlar eşliğinde en etkili tahta kurusu mücadele hizmetleri veriyor sizlerin tüm haşere problemlerinizi sona erdiriyoruz. Böcek ilaçlama ekiplerimiz senenin 12 ayı sizlerin şikayetlerinizi ortadan kaldırmak için hizmet vermektedir. tahta kuruları insanların yaşamını olumsuz etkileyen oldukça zararlı böceklerden olup evlerde üredikleri zaman uykusuz geceler geçirmenize neden olur. İstanbul genelinde otel ve apartman dairelerinde ortaya çıkan bu zararlı haşerelerin imhası için etkili böcek ilaçları ve kalıcı yöntemler ile birinci sınıf ilaçlama servis hizmeti veriyoruz. Yaşam alanlarınızda zararlı böcekleri ortadan kaldırmak için bizi arayınız.