Pireler tek ilaçlama ile yok olur mu

pire ilaçlama türü
13 Mar

Pireler tek ilaçlama ile yok olur mu yaz dönemlerinde pire şikayetlerinin ciddi oranda artış göstermesi ile pire ilaçlama servislerinde yüksek oranda pir artış ve buna bağlı olarak haşere ilaçlama uygulamalarında olası sorunlar ve olumsuz bir takım sonuçlar görülmeye başlanması normal karşılanabilir. Pireler tek ilaçlama ile yok olur mu bunun makul bir açıklaması elbette yapılmalıdır. Atlas ilaçlama firması olarak gerek pire ilaçlama hizmetlerinde ve gerek böcek ilaçlama uygulamalarında sadece toz ve nem böceği olarak bilinen çok küçük beyaz böcekler ile çok küçük oranda sorunlar yaşanmakta olup kullanılan çok yüksek kaliteli ilaçlara rağmen yinede bu toz böceklerinde ikinci bir ilaçlama yaptırılması gerekebilmektedir. Sadece bu böceklere ilaçlama garantisi vermeyen ekibimiz pire, tahta kurusu, akrep, hamam böceği, gümüş böceği gibi diğer bütün haşereleri tek ilaçlama ile sorun olmaktan çıkarıp garantili ilaçlama uygulaması yapmaktadır.

Pire için kaç ilaçlama yapılmalı

Evdeki pireler tek ilaçlama ile yok olur mu diye düşünen insanların bizim tarafımızdan ikinci bir ilaçlamaya gerek kalmadan pire sorunlarından kurtulacağını bilmelerini istiyoruz. Ancak pireli mekanda bireysel olarak kireçleme yapılmış ise ve çok yoğun malzemeler olan yerlerde pire ilaçlaması yapılacak ise böylesi yerlerde tek ilaçlama ile yüzde yüz garanti vermek biraz hayalcilik olur. Normal şartlarda apartmandaki pireler yok tek ilaçlama ile yok olur mu sorusuna kesinlikle yok edilir diyebilir ve yaptığımız binlerce pire ilaçlaması ve böcek ilaçlamalarında yüzde 2 gibi çok düşük şikayet oranı ile hizmet vermenin bilinciyle asla kaliteli hizmet ve profesyonel ilaçlama anlayışından taviz vermiyoruz.

Kaç defa pire ilaçlaması yaptırdım ama kurtulamadım siz ilaçlama yaptığınız zaman pireler tek ilaçlama ile yok olur mu diyorsanız bizi arayın aradaki farkı görün. Piyasada pire mücadele hizmeti veren pek çok servis olmasına karşın bunların büyük bölümü tek ilaçlama ile pirelerin ölmediğinden şikayetçidir. Pire zararlısı zor ölen yapıda bir tür olduğu için bazı mekanlarda birden fazla pire ilaçlaması yaptırılmalıdır. Pirelerin önlenmesi profesyonel olarak uygulanacak birinci sınıf pire ilaçları ve etkili pire ilaçlama şekilleri ile mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir