Kokulu ilaçlama mı kokusuz ilaçlama mı daha etkili

Kokulu ilaçlama mı kokusuz ilaçlama mı daha etkili hangi ilaçlama yöntemini yaptırmalıyım diye bizi arayıp bilgi almak isteyen insanlara verdiğimiz yanıtlardan yaşadıkları haşere sorunlarının özelliğine en uygun ilaçlama şeklini önerip sağlıklı ve kalıcı bir şekilde yaşadıkları böcek şikayetlerinin bitirilmesine en etkili çözümü alabilmelerini sağlayıp bilinçli bir hizmet almalarını sağlamaya çalışıyoruz. Evlerde yada diğer mekanlarda kokulu ilaçlama mı kokusuz ilaçlama mı daha etkili bunun için mekanın açık yada kapalı olmasından böceğin türüne göre bazı kriterler sayılıp örnek vermek gerekirse jel böcek ilaçlaması karıncalar ile hamam böceği türleri üzerinde çok etkili iken diğer haşereler için umulduğu kadar etkili olmaz. Aynı şekilde kokusuz ilaçlar belirli böcekleri önlerken zor ölen tahta kurusu, pire, toz böceği gibi haşereler için asla istenen sonucu vermez. Kokulu ilaçlama uygulaması genel böcek ilaçlama yöntemi olup kokulu ilaçlama mı kokusuz ilaçlama mı daha etkili diye düşünenlerin bu özellikleri göz önüne alarak ilaçlama hizmeti talep etmelerinin daha avantajlı ve böceklerden kurtulmak için izlemeleri gereken yol olduğunu bilmelerinde fayda vardır.

Kokusuz ilaçlama nerelerde yapılır?

Kokusuz ilaçlama şekli evlerde ve iş yerlerinde yapılabilen bir yöntem olup özellikle 24 saat hizmet veren işletmeler için ideal bir yöntem olup aylık olarak periyodik ilaçlama servisi alan işletmeler içinde son derece uygundur. Kokusuz ilaçlama nerelerde yapılır evdeki böceklerden kurtulmak mümkün olur mu diyenlerin sitemizde böcekler için en etkili ilaçlama şekillerini okumaları ve evlerinde yada iş yerlerinde karşılaştıkları böceklerden korunmak için en uygun yöntemi yaptırmaları en uygun çözüm yoludur.

İlaçlamayı kime yaptırmalıyım?

Özellikle ev ilaçlaması yaptırmak isteyen ev hanımları bu konuda daha hassas olup evde küçük bebeği olanların daha seçici ve titiz davranması son derece yerinde bir davranıştır Evde ilaçlamayı kimlere yaptırmalıyım kokulu ilaçlama mı kokusuz ilaçlama mı daha etkili diye merak edenlerin profesyonel ilaçlama firmalarından hizmet almaları olası sıkıntıları yaşamamaları için daha doğru olup bireysel ve amatör ilaçlama yaptırılması hem mağdur olaya hemde çeşitli sorunların ortaya çıkmasına sebep olabilmektedir.

Yanlış ilaçlama böceklerde bağışıklık yapar mı?

Çoğu kişinin gelişi güzel ilaçlar kullanarak evlerinde ilaçlama yapması ve ucuz ilaçlama yaptırma yoluna gitmeleri aslında ileride böceklerin daha fazla ortaya çıkmasına neden olmakta yapılan bilinçsiz uygulamaların faydadan çok zararı görülmektedir. Hamam böcekleri en fazla bağışıklık kazanma tehlikesi olan zararlı haşereler olup evde bireysel olarak market ve eczaneden alınan ilaçlar ile ilaç yapılması veya sıradan ilaçlar ile ilaçlama yapan firmalardan hizmet alınması böceklerin bağışıklık kazanarak zor ölmelerinde en önemli nedendir.

İlaçlama makaleleri

Bir cevap yazın

Yorum
İsim*
Mail adresi*
Website adresi *