Kırkayaklar ile mücadele yöntemleri

kırkayaklar nasıl ilaçlanır
22 Mar

Kırkayaklar ile mücadele yöntemleri farklı özellikte haşere ilaçları kullanılarak değişik ilaçlama yöntemleri ile yapılabilmektedir. Evde kırkayaklar ile mücadele yöntemleri sırt pompası kullanılarak kokusuz ve kokulu ilaçlar ile yapılabilir ancak bu yöntem ile yapılan mücadelede kırkayaklar hemen ölmez ve ilaç sıkılan alanların ilaç türüne bağlı olarak 3 gün ile 7 gün arasında ıslak temizlik yapılmadan beklenmesi gerekir. Daire içinde kırkayaklar ile mücadele yöntemleri içinde en fazla tercih edilen ve ani etkili özelliğe sahip sisleme kırkayak mücadele şekli en etkili yöntem olup aynı gün içinde kırkayakların yok edilmesi sağlanıp daire içinde olan haşere çeşitleri kısa sürede imha edilir. Sisleme kırkayak ilaçlama profesyonel bir uygulama şekli olup bireysel yada amatör kişilerin yapabileceği bir yöntem değildir. Kırkayaklar ile mücadele yöntemleri bilinçli olarak yapılmalı hangi mekanlarda ne özellikte haşere ilaçları kullanılacağı çok iyi bilinmelidir.

Atlas ilaçlama ekipleri olarak apartman ve bina bahçesi gibi alanlarda üreyen daha sonra evlere girip insanların huzurunu kaçıran böcek ve kırkayaklar ile mücadele yöntemleri konusunda en etkili haşere ilaçları ve yeni nesil uygulama teknikleri ile sizlerin mekanlarınıza girerek yerleşen ve buralarda üreyip insanlar için sıkıntı kaynağı olan zararlı böceklerin konutlardan arındırılması için garantili ve ekonomik böcek ilaçlama hizmetleri sunmaktayız. Haşere imhası bireysel ve basit böcek ilaçları ile yapılacak bir iş olmayıp bilinçsiz olarak yapılan bu tür ilaçlamalar sonrası haşerelerin azalıp yok olması beklenirken yanlış yöntemler nedeni ile haşereler daha fazla üreme noktasına gelmekte ve insanların canını daha fazla sıkma eğilimine girmektedir.

Kırkayaklar ile mücadele yöntemleri bakımından en etkili ve özel kırkayak ilaçları ile hizmet veren servislerimiz sizleri kırk ayaklardan kalıcı olarak kurtarmaktadır. Kırkayakların evlere girişlerini önlemek için açık yerlerin kapatılması ve lavabo giderlerinin geceleri kapatılması gerekir. Ayrıca bahçe ve bina etrafında kırkayaklara karşı önleyici ilaçlama yaptırmak çok ciddi önlem olur. Böcek ilaçlama bilinçli olarak ve kaliteli ilaçlar kullanılarak yapıldığı zaman çok daha etkili ve kalıcı sonuçlar alınmasına neden olur. Atlas ilaçlama olarak daima en iyi hizmet bilinci içinde haşere ilaçlama hizmetleri veriyoruz.