Karıncalar nasıl yok edilir

Karıncalar nasıl yok edilir eve kalorifer peteklerine bağlanan doğal gaz boruları, kapı altları ağaçlar ve duvarlara tırmanıp çatlaklar ve açık buldukları küçük boşluklardan girerler. Evde ilaçlama yapılmazsa kısa sürede karınca kolonisinin eve adeta tek sıra halinde kenar ve köşelerden taşınmasını sağlayan öncü karıncalar sayesinde başta mutfak ve açıkta bırakılan şekerli gıdalar ve ekmek kırıntıları gibi şeylerin kokusuna gelen karıncalar nasıl yok edilir karıncaların eve girmeleri nasıl önlenir bu konuda birkaç kısa bilgi paylaşıp karınca ilaçlaması yaptıracak insanların nelere dikkat etmeleri gerekir evdeki karıncalar nasıl yok edilir ve karınca giriş yolları nasıl kapatılır bilgi vermeye çalışacağız. Karıncalar zararsız küçük haşereler olsa da zaman zaman çok fazla sayıda ev ve apartmanlara girdikleri zaman insanlarda ciddi rahatsızlıklar meydana getirirler.

Dairedeki karıncalardan kurtulmak için kokusuz ve kokulu ilaçların yanı sıra karınca jeli kullanılarak ta karınca mücadelesi yapılabilmektedir. Dış alanlarda yaşam süren karınca türleri evlere doğal gaz tesisatı bulunan yerler ve balkon gibi yerlerden rahatça girerler ev içinde genel olarak süpürgelik kenarları, kapı pervazları ve tezgah dolaplarının diplerinden hareketle tüm odalara yayılırlar. Karınca ekmek kırıntısı, şeker taneleri, yerlerde kalan yiyecek parçaları ve açık unutulan yiyeceklere gelerek kısa sürede evde çoğalır karıncalardan kurtulmak için evde karınca ilaçlaması yaptırılmalı zararlı karıncalar nasıl yok edilir diye kara kara düşünmeye son verilmelidir.zehirli karınca türleri

Kanatlı karıncaların ilaçlanma şekli

Karıncalar nasıl yok edilir diye arayan müşterilerimizin içinde en fazla karıncalardan sıkıntıya düşenler hiç kuşkusuz kanatlı karıncalar tarafından olup karınca türü arasında kanatlı karınca ile mücadele daha kapsamlı bir ilaçlama ister. Kanatlı karınca çocukları ve insanları uyurken ısırıp ciltte tahrişe sebep olduğu için hen daha zararlı hemde gerek uçması gerek daha iri yapılı olması yüzünden insanları daha fazla sıkıntıya sokar kanatlı karıncalar nasıl yok edilir kanatlı karınca duvar araları, parke altları, kapı dipleri ve dolap araları gibi çok çeşitli yerlere yuvalandığı için kokusuz karınca bazen yetersiz kalır bu gibi durumlarda kokulu karınca ilaçlaması ile uygulama yapmak hem kısa sürede karıncaların imhasını sağlar hemde karıncaların içeri girişlerini ilacın kalıcı etkisi sayesinde önler. En kısa sürede karıncalar nasıl yok edilir diyorsanız kokulu ilaçlama yaptırmalısınız. Böcek ilaçlama taleplerinize en etkili yöntemleri kullanarak hizmet sunuyoruz.

İlaçlama makaleleri

Bir cevap yazın

Yorum
İsim*
Mail adresi*
Website adresi *