Karafatma ilacı

jel karafatma ilacı
04 Tem

Evlerde ve iş yerlerinde kullanılan karafatma ilacı farklı içerikte sıvı ve jel böcek ilaçlarından oluşan bir özelliğe sahip olup gerek kokulu yöntemler ve gerek kokusuz ilaçlar kullanılarak evlerde huzuru kaçıran kara böceklerin yok edilmeleri oldukça kolaydır. Hamam böceklerinin bir çeşidi olan ve renkleri siyah olan boyca hamam böceklerinden biraz daha iri görünüşlü olan karafatma böceği karanlık ortamlar ve nemli bölgelerde görülüp bu böcekleri yok etmede en etkili karafatma ilacı öncelikle dumanlı karafatma ilaçlaması olup kokusuz ve yumurta bıraktırmayan özelliğe sahip olan jel karafatma ilaçlama şekli kokusuz sıvı ilaçlara göre daha etkilidir. Karafatma böcekleri daha çok evlerin zemin katlarında ve binaların çatı araları ile sığınak, bodrum ve kazan dairelerinde çokça görülen pis böcekler olup yaşam alanları kirli bölgeler çöplük ve pis ortamlardır. Sıvı karafatma ilaçlarıı hem kokulu olup hemde kokusuz bir şekilde daire ve iş yerlerinde kullanılabilen bir özelliktedir.

En iyi karafatma ilacı

Jel karafatma ilaçları evlerde ve iş yerlerinde sıkça kullandığımız bir ilaç olup etkisi oldukça kalıcı olmasına karşın kokulu ilaçlara oranla daha yavaş öldürür ancak yumurta bıraktırmadığı için böcek yuvalarını dağıtarak çok etkili bir şekilde karafatma ve hamam böceklerini imha ederek tam sonuç alınmasını sağlar. Ruhsatlı böcek ilacı kullanmak hem insan sağlığını korumaya yardımcı olur hemde ucuz ve kalitesiz ilaçların piyasadan kaldırılmasına faydası olur bu nedenle birinci sınıf karafatma ilacı kullanmak insanların haşere sorunlarını çözmede çok daha etkilidir.

Uzun senelerdir böcek ilaçlama hizmetleri veren atlas böcek ilaçlama servisi hem karafatma ilacı hemde diğer böcekler için kullanılan haşere kimyasallarının en kalitelisini sisleme ve spreyleme şeklinde kullanmakta hemde daha pratik ve sağlıklı olan jel karafatma ilacı ile sizlere böcek sorunlarınız da çözüm ortağı olmaktadır. Evlerde gıda atıkları ve nemden kaynaklanan böceklerin ortadan kaldırılması için profesyonel olarak böcek ilaçlama yaptırmak hem insan sağlığının baş düşmanı zararlı böceklerden kurtulmanıza hemde mekanların hijyen bakımından ferah alanlar olmasına önemli ölçüde katkı sunar. Bu sebeple karafatma ilacı yada diğer haşere ilaçlama kimyasalları konusunda güvenilir firmalardan ilaçlama talebinde bulunmanız gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir