Karafatma böcekleri nasıl ilaçlanır

Karafatma böcekleri nasıl ilaçlanır apartmanlarda karafatma ilaçlama yapılacak yerler zemin katlar ve bina koridorları ile çatı araları olup ayrıca apartman bahçesi varsa bu alanların karafatmaları önlemek için kaliteli bir şekilde haşere ilaçlamasına tabi tutulması dış alanlarda hızlı bir şekilde çoğalan karafatma böceklerinin bina içlerinde üremesinden sonra zaman içinde dairelere yayılması ve tüm binada karafatma böceği ilaçlama nasıl yapılır diye bina sakinlerinin panik içinde ilaçlama talebinde bulunmasına neden olmamak için apartman ve site yönetimi yılda en az bir defa normal olarak ise 6 ayda bir bina etrafı ve ortak kullanım alanlarında karafatma ilaçlaması yaptırması buna bağlı olarak diğer böceklerinde imha olmasına ve binalarda böcek oluşumunun önlenerek daire içlerine girmelerinin durdurulmasına önemli faydası olur.

Evlerde karafatma böcekleri nasıl ilaçlanır. Daire ve müstakil evlerde görülmeye başlayan bir iki adet karafatma böceği görünüşte ortada sorun olmadığı ara sıra görülen böceklerin gelip geçici sorun olduğu düşünülebilir. Ancak ihmal edilen bu durumların bir kaç ay sonra giderek artan böceklere davetiye çıkarması ev yumurta yapan bir karafatma böceğinin bile yüzlerce böceğe neden olduğu çok iyi bilinmelidir. Karafatma böcekleri nasıl ilaçlanır en etkili karafatma ilaçları arasında yeni nesil karafatma ilaçlama yöntemleri olarak kullanılan sisleme yöntem ve jel karafatma böceği ilaçlaması en kalıcı çözümü üreten birinci sınıf karafatma ilaçları olarak sık olarak kullanılmaktadır.

Atlas ilaçlama firması olarak tüm yürüyen ve uçan haşerelerin yok edilmesi için sağlık bakanlığı onaylı halk sağlığı alanında yüksek haşere kontrolü sağlayan uygulandığı yüzeylerde lekelenme ve deformasyon yapmayan sentetik özellikli birinci sınıf böcek ilaçlarıdır. Karafatma ilaçlama hamam böcekleri ile aynı ilaçlar kullanılarak yapılır. Böceklerin yoğunluğuna göre kullanılacak ilaçlama şekli ve haşere ilaçları belirlenir. haşereler ile mücadele ve karafatma böcekleri ile mücadele bilinçli olarak yapılmalıdır. Bireysel olarak sıkılan haşere ilaçları böceklerde bağışıklık kazanma durumuna yol açtığı için ilaçlama firmaları ile görüşülerek böcek ilaçlama servisi almak şarttır. Atlas ilaçlama olarak böcekler ile mücadelede en etkili yöntem ve ilaçları kullanarak ilaçlama yapmaktayız.

Sık Sorulan Sorular