Karafatma böceği tek ilaçlama ile yok olur mu

Karafatma böceği tek ilaçlama ile yok olur mu apartman ve sitelerde zaman, zaman ortaya çıkan haşere sorunları düzenli aralıklar ile her sene yaptırılmadığı için görülmekte olup dış alanların sakinleri olan haşere türleri çöplük alanlar, kanalizasyonlar ve atık su bulunan yerlerde boş arazilerde üreyerek binaların içlerine ve buralardan evlere kadar gelmektedir. Eve giren karafatma böceği tek ilaçlama ile yok olur mu hangi özellikte haşere ilaçları bu böceklerin ortadan kaldırılması için en etkili yöntemler olup gerek kokulu karafatma böceği ilaçları ve gerek kokusuz karafatma böceği ilaçları kullanılarak bu haşere türlerinden kurtulmak mümkün olup önemli olanın böcek giriş alanlarının belirlenip ilaçlamadan sonra buraların kapatılması ve mekanda uygulanan haşere ilaçlaması sonucu imha edilen böceklerin dışarıdan haşere girişine bağlı olarak yeniden üremeleri önlenmelidir.

Hamam böcekleri ve karafatma böceği tek ilaçlama ile yok olur mu şeklinde acaba düşüncesi taşıyan insanların ya kendi imkanları ile yada daha önce başka ilaçlama servislerine yaptırdıkları uygulamadan sonuç alamadıkları buna bağlı olarak karafatmaların imha edilmesinde sıkıntı yaşamamak için önceki yaptıkları karafatma ilaçlama firması seçimindeki yanılgıya tekrar düşmemek için etkili bir böcek ilaçlama uygulaması yaptırmak istemeleri bunun en önemli göstergesidir. Profesyonel olarak ilaçlama hizmetleri vermekte olan tüm firmalar gibi bizde öncelikle müşteri memnuniyetini esas alan uygulamalar ile kalıcı ve ortamdaki karafatma böcekleri tek ilaçlama ile yok olur mu endişesi taşıyan tüm insanların mağdur oldukları zararlı böceklerden kalıcı bir şekilde kurtulmaları için hizmet veriyoruz.

Karafatma ilaçlama servisleri böceklerin sinir sistemlerini çökerten ilaçlar kullanarak evlerde görülen siyah hamam böcekleri ve diğer kahverengi böcekler için ilaçlama yapmaktadır. Kış ayına oranla yazın çok daha fazla böcek hareketliliği görüldüğü için böcekler ile mücadele yaz aylarında çok daha fazla yapılmaktadır. Atlas karafatma ilaçlama şirketi yaşam alanlarında üreyen ve insan sağlığını tehdit eden haşerelerin imhası için jel, kokusuz ve kokulu ilaçlama yöntemlerini kullanarak ilaçlama hizmetleri vermektedir.  Böcek ilaçlama profesyonellik ister ve klasik yöntemler her zaman böceklerin ortadan kaldırılmasına yeterli olmayabilir.

Sık Sorulan Sorular