Karafatma böceği ısırır mı

pis böcek türleri
18 Mar

Karafatma böceği ısırır mı? evlere girerek insanların yaşamları için olumsuzluk kaynağı haline gelen karafatmalar zehirli ve insanları ısıran bir böcek değildir. İlaçlama yapılmasına sebep evde görülen ve bazıları oldukça iri vücutlu karafatmalar ısırır mı diye böcek korkusu ve böceklere karşı alerjisi olan insanları karafatmaların zararları hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmayıp hangi böceklerin ısırmaya daha yatkın bir yapıya sahip olduklarının en iyi ilaçlama firmaları tarafından bilindiği evdeki karafatma böcekleri ısırır mı sorusundan daha önemli olanın hiç şüphesiz karafatmaların bulaştırdığı hastalıklar nelerdir şeklinde bir araştırma yapmanın daha yerinde olacağı bilinmelidir. Binaların bodrum, kazan dairesi, kömürlük, sığınak ve çatı araları gibi atıl durumdaki insanların çok fazla görülmediği alanlarda dışarıdan girerek buralarda üremeye başlayan karafatma böcekleri gün geçtikçe artış gösterip belirli bir zaman sonra daire içlerine girerek insanlar için rahatsızlık sebebi olmaktadır.

Siyah renkli karafatma böceği ısırır mı şeklinde merak edilen konuların böcek ilaçlama öncesinde sitemizde takip edilerek gerekli ön bilgiye ulaşmanız hem böceklerden kaynaklanan bazı yanlış bilinenleri anlamanız hemde doğru bir ilaçlama yaptırmanıza olanak sağlamaktadır. Atlas haşere ilaçlama ekiplerimiz gerek karafatma böcekleri ve gerek pire, akrep, kene, çıyan, tahta kurusu benzeri her türlü haşere ve böceklerin yaşam alanlarınızdan sökülüp atılmasında sizlerin sağlığını riske atan böceklerin imha edilip sağlıklı bir yaşam süre bilmeniz için kokulu, kokusuz, ve jel ilaçlama yöntemleri ile hayatınızda sıkıntı sebebi olan tüm haşerelerin önlenmesine yönelik kalıcı ilaçlama çözümleri sunmaktayız.

Karafatma ısırması olmadığı için böcek ısırmasından korkmaya gerek yoktur. Ancak çeşitli hastalıklara yol açtıkları için insan sağlığı için oldukça risklidir,ler. Karafatma böceğinin evden temizlenmesi için bireyse olarak giriş bölgelerini kapatmak gerekir. Bu aşamadan sonra evde yaptırılacak karafatma ilaçlama sonrasında evdeki böcekler kalıcı olarak imha edilir. Jel ilaçlama ve sıvı böcek ilaçlama şekilleri karafatma böceklerini öldürmek için yeterli olmasına karşın yoğun böcek şikayetlerinde buharlı böcek ilaçlama yapılarak önlenir. Atlas ilaçlama firması olarak karafatma mücadelesinde yeni nesil böcek ilaçları ve en etkili böcek ilaçlama yöntemleri ile haşere mücadelesi veriyoruz.