Kalorifer böcekleri nasıl ilaçlanır

en etkili ilaçlama şelilleri
15 Mar

Kalorifer böcekleri nasıl ilaçlanır iç ve dış alanlarda görülen kalorifer böceği ve hamam böcekleri için kullanılan haşere ilaçları değişkendir.  İlaçlama türleri, kokulu ve kokusuz olmak üzere iki farklı yapıya ayrılıp kokusuz ilaçlar içinde en etkili olanı jel hamam böceği yemi olup jel ilaçlama ile kalorifer böcekleri nasıl ilaçlanır bu konuya biraz değinelim. Kalorifer böceği türleri hamam böcekleri ile aynı tür böcekler olup dış alanlarda yaşam süreler ancak buralardan ev ve iş yerlerine girerek şikayet nedeni olurlar. Yeni nesil ilaçlar ile kalorifer böcekleri nasıl ilaçlanır jel hamam böceği yemi olan jel yöntemi kokusuz olup tüm hamam böceği türleri için çok etkili bir yöntem olup kokusuzdur. Evde jel ilaçlama ile kalorifer böcekleri nasıl ilaçlanır öncelikle jel ilaç sıvı şeklinde olmayıp şırınga şeklinde ambalajı olup küçük damlacıklar halinde hamam böceklerinin ve kalorifer böceği, karafatma böceklerinin yuvalarına yakın yerlere, saklandıkları bölgelere ve hareket alanlarına küçük noktalar yani damlalar halinde bırakılarak hamam böceği ve kalorifer böceklerinin saklandığı bölgelere uygulanır.

Kalorifer böceği ilaçlaması hakkında

Kokusuz olması, temizlik ve her hangi bir hazırlık gerektirmemesi bunun yanında zincirleme reaksiyon gösterip tüm böcekleri imha ederek yumurta bıraktır maması bilinen en iyi kalorifer böceği ilacı olmasına neden olup uygulandığı alanlarda bu böceklerin yok edilmesini sağlamaktadır. Kokusuz ilaçlama ile kalorifer böcekleri nasıl ilaçlanır. Kokusuz ilaçlar sıvı özellikli olup böceklerin geçiş noktalarına ve saklandıkları alanlara uygulanıp bir hafta kadar temizlik yapılmaması gerekir yoğun böcek görülen alanlarda kokusuz ilaçlama ile uygulama yapmak sorunların çözümünde yetersiz kalıp şikayetlerin gelmesine neden olabilmektedir.

Kokulu ilaçlama kullanılarak kalorifer böcekleri nasıl ilaçlanır sisleme ve spreyleme yöntemle yapılabilen kokulu yöntem sisleme yöntemle çok daha etkili olup böcekleri saklandıkları yuvalarından çıkarıp kısa süre içinde imha olmalarına ve ani öldürücü özellikleri ile kalorifer böceği ve hamam böceklerinin imha edilmesine olanak tanımaktadır. Evinde hasta ve bebek olanlar kokusuz kalorifer böceği ilacı ile böcek ilaçlama yaptırabilir. yeni nesil hamam böceği ilacı jel bu böcekler üzerinde oldukça etkili olup böcek ilaçlama için en sağlıklı uygulamadır.