İstanbul Dışı İlaçlama taleplerinin çok aşırı olması nedeni ile bu sayfayı oluşturmayı gördük. Pek çok şehirde daire ve bina ilaçlama gibi sorunlarda gerek bireysel çabalar sonucu, gerek başka ilaçlama firmaları ile çalışmalarına karşın bir türlü çözüm bulamadıkları bazı zararlı haşerelerin yok edilmesi için ciddi oranda talepler gelmektedir.

Özellikle pek çok blog ve portallarda insanların paylaştığı ve çözüm bulamadığından yakındığı beyaz nem böceği olarak bilinen minik beyaz böcekler ciddi şikayet sebebi olmaktadır. Sitemizde nem böcekleri ile ilgili detaylı bilgiler mevcut olduğu için bu konuda şikayet yaşayan insanlar şehir dışına hizmet verip vermediğimiz konusunda bilgi istemekte ve ilaçlama yaptırmak için ricada bulunmaktadır.

Beyaz nem böcekleri çok zor kontrol altına alınan böcekler olduğu için ciddi psikolojik sıkıntılara yol açıp insanların huzurunu kaçırmaktadır. Tür olarak mayt, mite, toz akarı, kum böceği, ve deri altı böcekleri yani uyuz böceği çok fazla benzerlik göstermesine karşın farklı yapıdadır. Mite ve maytlar gözle görülmesi çok zor olan ve insanlarda kaşınma, ciltte batmalara neden olup çok daha huzursuz edici böceklerdir.

Yatak ve koltuklarda, halı ve çocukların peluş oyuncaklarında bolca bulunurlar. Beyaz nem böceği olarak bilinen böcekler toz akarları ile aynı ama farklı tür minik böceklerdir. pek çok insan nem böceği hakkında bilgi sahibi olmadığı için bu böceklerin ilaçlaması hakkında yanlış yönlendirilmekte işin garip olan tarafı ise pek çok böcek ilaçlama firması bu böcekler hakkında en ufak bir bilgiye sahip olmadığı için çözüm bulmakta çaresiz kalmaktadır.özel ilaçlama talepleri

İlaçlama Yaptığımız Bazı Şehirler

İstanbul Dışı İlaçlama için gittiğimiz bazı iller arasında Ankara, İzmir, Tekirdağ lüleburgaz, Kocaeli, Bursa, Yalova gibi şehirlerde beyaz nem böceği ilaçlama hizmeti verdik. Elbette İstanbul ilaçlama fiyatları ile özel hizmet için gittiğimiz şehirlerde fiyatlar çok değişken olmakta ancak yaşanılan beyaz nem böceği şikayetleri sonucu çaresiz kalan insanlar pek çok ilaçlama yaptırmak zorunda kalmıştır.

Evde eşyalarını atmaktan tutun, kıyafetlerini atmaya, ev değiştirmelerine karşın yine aynı şikayetlerden bir türlü kurtulamamaya psikolojik sıkıntılardan çocuklarının sürekli solunum yolu enfeksiyonlarına kapılmalarından çektikleri onca sıkıntıya, defalarca ilaçlama yaptırmalarına karşın hiç bir sonuç alamayışları maddi açıdan zaten çok fazla kayıp yaşamalarına yol açtığı için insanlar fiyat farkını ödemeye razı olup tüm şartları kabul ederek ilaçlama hizmeti almaya çalışmaktadır.

Öncelikle hemen belirtelim çok uzak mesafede olan yerlere hizmet vermiyoruz. Hem yol mesafesi uzak olduğu için, hem konaklama ve geri dönüşler ciddi sorun oluşturduğu için daha çok günü birlik gidiş dönüş mesafeleri tercih sebebimizdir. Kullandığımız ekipmanların uçak ile yolculuk yapmaya müsait olmayışı şehirler arası otobüs yolculuğunu zorunlu kıldığı için çok uzak bölgelerden gelen taleplere sıcak bakmıyoruz.

Aslında İstanbul Dışı İlaçlama Hizmeti vermek bizim için hem yorucu, hem iş kaybına sebep, hemde masraflı olmasına karşın çok aşırı talep almamız ve insanların içine düştükleri çaresizlik ve evdeki eşyalarını tamamen atmayı göze alıp ciddi maddi kayıplar yaşamaları kıramadığımız bazı insanların evlerinde ilaçlama yaptıktan sonra yaşadıkları mutluluk ve böcekten kurtulmaları yakın illerde hizmet vermemizin uygun olacağı kanısına vardık.Astek Yardım

İstanbul Dışı Hizmet Şartlarımız

İstanbul dışı ilaçlama yapacağımız müşteri kararını verdikten sonra bizimle iletişime geçerek talebini iletir. Sadece hafta sonu pazar günleri şehir dışına hizmet verdiğimiz için 2 gün önceden kararını iletip ilaçlama yaptıracağını belirtir. Yola çıkıldıktan sonra iptal ettirme şansı olmayacağı için vaz geçilse bile ücreti ödemekle yükümlü olacaktır. Müşteriden ücreti önceden talep ettiğimiz için vereceğimiz hesap numarasına anlaşılan miktar yatırıldıktan sonra ilaçlama için yola çıkılacaktır.

Sadece çok zor kontrol altına alınan beyaz nem böceği, toz akarı, yada başka firmalara ilaçlama yaptırmasına karşın önleyemedikleri böcekler için hizmet talep edilmesi gerekir. Sıradan haşere şikayetleri için kesinlikle gelinmemekte bu durumlarda bölgenizdeki böcek ilaçlama firmalarından ilaçlama yardımı almanız önerilmektedir.Amacımız insanların çözemedikleri şikayetlerine çözüm bulmak olup bu işi sadece para kazanmak amacı ile yapmıyoruz.

Zaten şehir dışına verilen hizmetler hem çok zahmetli, hemde müşteri ve bizim açımızdan oldukça masraflı bir iş olmaktadır. Bir ilaçlama elemanı günde 5 iş yapmış olsa istanbul içinde ortalama getirisi 600 lira civarında olacağı için zaten ekstra bir kazanç peşinde koşmadığımız hemen anlaşılacaktır. İnsanların yaşadıkları ciddi sorunlara çok yakından şahit olduğumuz için çaresiz kalan kişilere zaten gerekli yardımı yapmaya özen gösteriyoruz.

Bizim amacımız tüm çabalara rağmen çözüm bulamayan ve sağlık sorunları yaşamaya başlayan insanlara yardımcı olmak defalarca böcek ilaçlama yaptırmasına rağmen hem maddi kayıp hemde aşırı rahatsızlık hisseden insanlara yardımcı olmaktır. Hizmetimiz sadece özel şartlar için geçerlidir. Normal böcek şikayetleri için ilinizdeki firmalardan destek talep etmenizi öneririz. Sadece bir türlü çözüm bulamadığınız sorunlarda bizi arayın.