Haşere ilaçlama yöntemleri

haşere ilaçlama türleri
06 Mar

Haşere ilaçlama yöntemleri gerekli alan belirlenip gerek açık ve gerek kapalı alanlarda böceklerin bulundukları alanlar dikkate alınarak en uygun olanları yapılmaktadır. Bu yöntemleri kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama olarak sıralayıp birde fareler için fare ilaçlama yöntemi mevcuttur.Size yardımcı olmamız için aşağıdaki konuları okuyarak böceklerin tehlikesi hakkında daha bilinçli olmanızı uygun görüyoruz. Genel haşere ilaçlama yöntemleri böcekler üzerinde ilaçlama türü ve haşere ilaçlarının özelliklerine bağlı olarak seçilmeli en etkili sonucu alabilmek için bilinçli haşere ilaçlama teknikleri talep edilmelidir. Tüm haşereler üzerinde etkili olan ilaçlama yöntemleri ve bu yöntem ile birlikte kullanılabilecek haşere ilaçları etkili olmalıdır. Bütün böcekleri etkisiz hale getiren özel haşere ilaçlama yöntemleri için kullanılan ilaçlar aktif maddeleri çok kaliteli ve yüksek oranda haşere imhası sağlayan özellikte olmalıdır. Özel böcek öldürücü kimyasallar uygulandıkları alan için en etkili haşere kontrolü sağlayan bir özellikte olup gerek böceklerin saklanma alanları ve böcek yuvaları için çok etkili bir imha yeteneğine sahiptir.

Geniş kullanım alanı bulunan ani etkili ve uzun süre böcek kontrolü sağlayabilen farklı içerikteki kimyasalların titizlikle bir araya getirilerek yakıcı ve ani öldürücü etkiye sahip olması sağlanmaktadır.  Böcekleri yuvalarından çıkarıp öldüren ilaçlar profesyonel haşere ilaçlama bilgisi gerektirir. Profesyonel haşere ilaçlama yöntemleri uygulama yetkisi olan gerekli eğitimlerden geçmiş donanımlı ve uzman haşere ilaçlama ekiplerince yapılması zorunlu olan en etkili haşere ilaçlama yöntemleri olan bu uygulamalar insan sağlığının korunması ve böcek kontrolünün tam sağlanması için şarttır.haşere mücadele servisleri

İstilacı  böcekler için etkili yöntemler

Haşere ilaçlama yöntemleri içinde hamam böceklerini imha eden ilaçlar birden fazla olup az miktarda hamam böceği yoğunluğu olan mekanlarda kokusuz hamam böceği ilaçlaması yeterli olabilmekte çok yoğun ve pis mekanlar olarak tabir edilen çöp bırakılan yerler ve bina altları, çatı araları ve bina etrafları gibi yerlerde kokulu hamam böceği ilaçları uygulanmalıdır. En etkili ilaçlama yöntemleri olarak bilinen kokulu ve sisleme yöntemi tüm böcek çeşitleri için kullanılmakta özellikle akrep, kene,tahta kurusu, toz böceği, kertenkele gibi zararlıların imha edilebilmesi için en etkili özelliktedir.

Yeni nesil haşere ilaçlama şekilleri içinde son yıllarda giderek çok kullanılmaya başlanılan jel haşere ilaçlama yöntemleri özellikle hamam böcekleri, kalorifer böceği ve karafatma böcekleri için özel olarak üretilmiş son derece etkili ve kokusuz olup her hangi bir hazırlık yada temizlik gerektirmediği için oldukça fazla tercih edilmektedir. Atlas ilaçlama firması olarak tüm açık ve kapalı alanlara yönelik böcek ilaçlama teknikleri ile gerek yürüyen haşere türleri ve gerek uçan haşereler için ani etkili haşere ilaçlama yöntemleri ile garantili ve kalıcı ilaçlama çözümleri üretmekteyiz. Sizde ev ve iş yerlerinizde karşılaştığınız böceklerden kurtulmak istiyorsanız haşere ilaçlama yöntemleri için istekte bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir