Hamam böcekleri zor ölür mü

Hamam böcekleri zor ölür mü evimde küçük küçük kahverengi ve anteni olan çok hızlı kaçan böcekler görüyorum geceleri ışığı açtığım zaman tezgah üzerinden onlarca böceğin sağa sola kaçıştığı na şahit oldum bu böceklerden nasıl kurtulurum hamam böcekleri zor ölür mü gibi pek çok sorular ile bizimle irtibata geçen müşterilerimizin evinde hamam böceği ilaçlaması yaparak böcek sorunlarının çözümü için yardımcı olduk. Apartman iş yerleri ve evlerde görülen hamam böcekleri insanların sandığı gibi kolay ölen haşereler değildir. Bir böceğin üzerine basılarak öldürülmesi bile o böceğin aslında tehlike anında derhal yumurta bırakmasına ve tek bir böcekten kurtulmak isterken onlarca yumurtanın kısa bir süre içinde yüzlerce böceğin oluşmasına sebep olabileceği elbette hiç kimsenin aklına bile gelmeyecektir. İstilacı hamam böcekleri zor ölür mü bu soruya profesyonel bir ilaçlama ile kolaylıkla imha yoluyla net bir cevap verilebilir ancak basit usuller ile be kendi çabanızla evde ilaçlama yapma girişimleriniz ile hamam böceklerinden kurtulabileceğinizi düşünüyorsanız kısa bir süreliğine evet gibi görünen bu sorunun aslına hiçte sanıldığı kadar mümkün olmadığına şahit olacaksınız.

Hamam böceklerinden kurtulmak

Atlas ilaçlama olarak bizi arayıp hamam böcekleri zor ölür mü diye soran müşterilere profesyonel bir hamam böceği ilaçlama ile kurtulmalarının mümkün olacağını söyleyip ilaçlama yaptığımız müşterilerimiz uzun süre hamam böceği sorunu yaşamadan rahat ettiklerini kendi başlarına defalarca ilaç sıkıp ilaçlama yapmalarına karşın giderek artan hamam böceklerinin ortalama 1 yıl civarında hiç görülmediğini bu süre sonunda tek tük böcek görülmeye başlaması ise tekrar ilaçlama servisi almak istediklerini belirtip sorun çoğalmadan hamam böceği mücadelesi yaptırmak için bizden servis talebinde bulunurlar.

Hamam böcekleri zor ölür mü diye düşünmeyin deneyimli bir ilaçlama ekibinden ilaçlama yardımı alarak bu sorunuza en doğru yanıtı alırsınız. Böcek ilaçlarına olan dirençleri ile bilinen böcekler arasında hamam böceği haşeresi bağışıklık kazanma yönü ile oldukça dikkat edilmesi gereken bir haşere türüdür. Hamam böceklerinin ortadan kaldırılması için kaliteli ilaçlar ve doğru ilaçlama yöntemleri kullanılması gerekir. Bireysel olarak yada amatörce yapılan hamam böceği ilaçlaması başarılı olamaz.

Sık Sorulan Sorular

Bir yorum var

  • Gamze Serin

    Hiç gerek yok.Annemin terliği karşısında hiç bir şey yapamıorlar..İlaçlamaya hiiiiç gerek yok.Onlar beni görünce değil de,ışığı açınca değil de;artık annemin terliğini görünce kaçıyorlar ama…Kurtulamıyorlar.Evde de zaten günden güne azalıyor… =D

    Cevapla

Bir cevap yazın

Yorum
İsim*
Mail adresi*
Website adresi *