Güve ilaçlama yöntemi

güveleri öldüren ilaçlar
26 Mar

Güve ilaçlama yöntemi kapalı alanlar ve daire içlerinde dumanlı ilaçlama ile yapıldığı zaman daha kısa sürede etkisini gösterip ani bir şekilde güve ilacının aktif maddesi havaya karıştığı için güvelerin imhası çok daha kolay olmaktadır. Kokusuz güve ilaçlama yöntemi böcek ve haşerelerin yalama ve temas yolu ile zararlıları öldürme özelliğine sahip ilaçlar tarafından yapılır ve bir hafta kadar ilaç uygulanan bölgelerin silinmemesi esasına dayanır bu hem daha zayıf hemde insanların sabırsız davranmaları nedeni ile çoğu zaman sorun teşkil eder kokulu güve ilaçlama yöntemi ise daha çabuk etkisini gösterip kokusuz ilaca oranla daha erken kontrol sağlar. Spreyleme güve ilaçlama yöntemi yani sırt pompası kullanılarak yapılan ilaçlama sisleme güve ilaçlama yöntemi karşısında neredeyse 5 kat daha geç kontrol sağladığı için insanlar doğal olarak sorunlarının bir an önce sona ermesini istedikleri için daha çabuk hangi yöntem etkili ise onu talep etmekte ve dumanlı güve ilaçlama yöntemi en fazla talep gören bir uygulama olarak ilk sırada yerini almaktadır.

Güveleri ilaçlama şekli hakkında

Uçan güveler spreyleme yöntemle zor kontrol altına alınabileceği için zaten sisleme şeklinde ilaçlama yaptırmak en akılcı davranış olup hangi haşere ne tür bir şekilde yapılmalı hangi ilaçlar kullanılmalı çok iyi analiz edilmesi gereken bir durumdur. Atlas ilaçlama firması olarak diğer böcek türleri ve güveler ile mücadelede kalıcı özellikli düşürücü ve yakıcı etkiye sahip güve ilaçları kullanarak hem garantili hemde güve sorunlarınızı kısa süre içinde çözüme kavuşturup müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışla ilaçlama hizmeti vermekteyiz. En iyi güve ilaçlama yöntemi olarak dumanlı ve ulv uygulama şekli her türlü güve problemlerinin çözümü için rahatlıkla yaptırabileceğiniz ve böcekleri yada güveleri en etkili şekilde ortadan kaldıran birinci sınıf bir ilaçlama şeklidir.

Bilinçsiz bir şekilde yapılan böcek ilaçlama sonrası ölmeyen haşereler insanların başına dert olur. Bu nedenle haşerelerin yapısına en fazla etki eden ilaçlar kullanılmalı, güve ilaçları seçilirken kaliteli ve aralara sızarak güveleri saklandıkları yerlerden çıkaran özellikte güve ilaçlama şekli tercih edilmelidir. Kokusuz ilaçlar ile yapılan güve ilaçlaması yeteri kadar etki sağlamadığı için şikayet sebebi olmaktadır. Sisleme yöntemle güve mücadelesi daha etkili ve kısa sürede güveleri imha özelliğine sahiptir. Evde uygulanan böcek ilaçlama yöntemi ne kadar doğru olursa güvelerden kurtulmak o derece kolaylaşacaktır.