gümüş böceği imha hizmeti
Gümüş böcekleri zor ölür mü
20 Mart 2015
gümüş böceklerinin yediği eşyalar
Gümüş böcekleri nasıl beslenir
20 Mart 2015
gümüş böceklerinin girişini önlemek

eve gümüş böceği giriş alanları

Gümüş böcekleri nereden gelir ev içlerinde zaman, zaman görülen ve kahverengi ile gri renkleri olduğu gibi ara sıra siyah renklerine de rastlanır.  İlaçlama yapılmayan yerlerde gümüş böceklerinin ana yaşam alanları hiç kuşkusuz dış ortamlar ve toprak yüzeylerdir. Peki ama evlere gümüş böcekleri nereden gelir ve ev içlerine nasıl girerek yuvalanırlar. Öncelikle gümüş böcekleri küçük yapılı olduğu için ve vücutları çok esnek bir yapıya sahip olduğu için en küçük aralıklardan bile kolayca geçerek yaşam alanlarına girebilirler. Asıl giriş alanları kapı altları, açık bırakılan pencere ve havalandırmalar, kalorifer peteklerine gelen boru girişleri, su giderleri ve çeşitli eşyaların arasına gizlenip bu tür yollar ile evlere rahat bir şekilde girerek yuva yaparlar.

Pek çok insanın bildiği gibi çok yüksek binalara gümüş böcekleri nereden gelir diye insanların böylesine yüksek yapılara çıktıklarını ve çatılarında yada teraslarında gümüş böceği sorunu ile karşılaştıklarını belirtip en yüksek binaların tepesinde bile nasıl yaşadıklarını pek anlayamayıp nereden geldikler hakkında ciddi şaşkınlık yaşamaktadırlar. İş yerlerine gümüş böcekleri nereden gelir ve evlerde olduğu gibi dışarıdan giren bu böcek türleri ofis ve arşiv olarak kullanılan alanlarda kitap yada dosyaların kemirilerek tahrip edilmesine ve kalıcı zararların ortaya çıkmasına neden olurlar.

Profesyonel ilaçlama firmaları gümüş böceği giriş alanlarının ilaçlanması ve daire yada iş yerlerinde sorun oluşturan gümüş böceklerinin ortadan kaldırılması için bilinçli gümüş böceği ilaçlama ile gümüş böcekleri nereden gelir diye insanları sıkıntı yaşamaları önlenip sağlıklı ortamlarda huzur içinde bir yaşam sürmeleri tek sefer yapılacak kalıcı bir ilaçlama ile mümkündür. Periyodik gümüş böceği ilaçlama gerekir mi? diye bizi arayan müşteriler daha önce ilaçlama yaptırdım, kendimde denedim ama bir türlü baş edemedim diyerek kaç defa ilaçlama yaptırılarak yok edileceklerini merak etmektedir. Gümüş böceği ilaçlaması yapan ilaçlama firmaları bu böceklerin çokta zor kontrol altın alınan bir böcek çeşidi olmadığını bilir. Böcek ilaçlama konusunda yeterli deneyim ve kalite bilincine sahip atlas ilaçlama gibi gümüş böceği ilaçlama servisleri tek bir ilaçlama yaparak bu böcekleri mekanlardan arındırmaktadır.

Comments are closed.