0 542 799 13 13
0 212 631 23 45
0 216 330 41 27

Gümüş Böcekleri İle Mücadele

En iyi Böcek İlaçlama Firması 0 542 799 13 13

Gümüş Böcekleri İle Mücadele açık ve kapalı alanlarda farklı yöntemler kullanılarak yapılabilir. Ancak hem açık alan ve apartman ilaçlama hemde daire içlerinde yapılacak kokulu yada kokusuz yöntemler kullanılabilir. Gümüş böcekleri daha çok nemli alanları sevdiği için banyo ve mutfak asıl hedeftir. Buralarda en etkili ilaçlama yöntemleri ile gümüş böceklerine karşı mücadele yapılmalıdır. Açık alan ve apartmanlarda yapılacak uygulama şekli daha çok sırt pompası ile spreyleme şeklinde olur.

Dumanlı yöntem biraz riskli olup tüm apartmanın önceden uyarılarak giriş çıkışların önlenmesi gerekeceği için oldukça zor ve riskli bir yöntemdir. Buda aşırı böcek şikayetleri haricinde pek tavsiye edilmemektedir. Dairede gümüş böceği ilaçlama kapsamında sisleme yöntem çok daha etkilidir. Ancak dairenin belirli bir süre kapalı tutulması ve genel temizlik yapılması gerekmektedir. Şayet temizlik ve dairenin kapatılması istenmiyorsa spreyli kokusuz ilaçlama yapılması gerekir.

Gümüş Böceklerinden Kurtulmak

Sırt pompası ile mekanik olarak kenarlara yapıldığı zaman kokulu ilaçlamada genel temizlik gerekmez. Ancak dairenin 1 -2 saat kapalı tutulması gerekirken kokusuz ilaçla gümüş böcekleri ile mücadele yapılırken dairenin kapatılması ve temizlik gerekmez. İlaçlı yerlerin bir hafta silinmemesi gerekmektedir. Profesyonel olarak gümüş böcekleri ile mücadele yapılacak hizmetin kalıcılığı ve tekrar haşerelerin sorun olmasını önlemek esastır. Daire içindeki gümüş böceklerinin yok edilmesi ancak bilinçli bir uygulama ile mümkündür.

Apartman ve sitelerde gümüş böceği ilaçlaması için kokulu ilaçlama yapılması daha etkili ve kısa sürede bu böceklerin yok edilmesi için daha elverişlidir. Atlas Türk ilaçlama olarak hem evlerde hemde toplu yaşam alanlarında gümüş böceği mücadelesinde yeni nesil böcek ilaçları ve etkili yöntemler ile hizmet vermekteyiz. Nem ve su çeken bölgelerde çok fazla görülen nem böcekleri arasında beyaz toz böcekleri ile nem böcekleri insanları en fazla huzursuz eden haşere türüdür.

Gümüş Böceği İlaçlama Şekilleri

Gümüş böceği ile mücadele, hem kokulu hem kokusuz, hemde jel ilaçlar kullanılarak gümüş böceği ilaçlaması yapılabilmektedir. Gümüş böceklerinin zararları sağlık açısından olup insanları ısırmaz ve sokmazlar. Ev böcekleri içinde bazı türler ısırıp zarar verirken bazı haşereler ise ciltte alerjiye neden olur. Evde böcek ilaçlama yaptırmadan önce kısa bir araştırma yaparak bilgi alıp ilaçlama firması ile çalışmak sizin için Gümüş Böcekleri İle Mücadele açısından sorunsuz bir ilaçlama hizmeti almanıza büyük fayda sağlar.

Jel ilaçlama çok nadir olsada uygulanır. Kokusuz böcek ilaçları evi boşaltmaya gerek kalmadan güünün her saatinde uygulanabilir. Yoğun böcek sorunlarında böcekler koltuk içleri ve dolaplara kadar yayılır. Bu durumda kokusuz ve spreyli uygulama yetersiz kalır. Daha geniş kapsamlı bir ilaçlama şekli olan buharlama yöntemi yapılması gerekir. Böceklerin yayılma derecesi yüksekse tek çare sisleme yöntemdir. Ancak buda çok a-zahmetli ve evin kapatılmasını zorunlu kılar. kronik şikayetlerin en etkili çözümüdür. Gümüş Böcekleri Nasıl Beslenir? yazımızı okumalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir