gümüş böceklerinin yediği eşyalar
Gümüş böcekleri nasıl beslenir
20 Mart 2015
garantili gümüş böceği ilaçlama
Gümüş böceği ilaçlama fiyatları
20 Mart 2015
en etkili gümüş böceği ilaçlaması

gümüş böceklerinin ilaçlama şekli

Gümüş böcekleri ile mücadele açık ve kapalı alanlarda farklı yöntemler kullanılarak yapılabilir ancak hem açık alan ve apartman ilaçlama hemde daire içlerinde yapılacak kokulu yada kokusuz gümüş böcekleri ile mücadele ilaçları kullanılan en etkili ilaçlama yöntemleri ile yapılmalıdır. Açık alan ve apartmanlarda yapılacak uygulama şekli daha çok sırt pompası ile spreyleme şeklinde olup dumanlı yöntem biraz riskli olup tüm apartmanın önceden uyarılarak giriş çıkışların önlenmesi gerekeceği için oldukça zor ve riskli bir yöntem olup pek tavsiye edilmemektedir. Dairede gümüş böceği ilaçlama kapsamında sisleme yöntem çok daha etkilidir ancak dairenin belirli bir süre kapalı tutulması ve genel temizlik yapılması gerekmektedir.

Sırt pompası ile mekanik olarak kenarlara yapıldığı zaman kokulu ilaçlamada genel temizlik gerekmez ancak dairenin 1 -2 saat kapalı tutulması gerekirken kokusuz ilaçla gümüş böcekleri ile mücadele yapılırken dairenin kapatılması ve temizlik gerekmez ancak uygulanan ilaçlı yerlerin bir hafta silinmemesi gerekmektedir. Profesyonel olarak gümüş böcekleri ile mücadele yapılacak hizmetin kalıcılığı ve tekrar haşerelerin sorun olmasını önleyip hem gümüş böceklerinin giriş alanlarının ilaçlanarak önlem alınması hemde daire içindeki gümüş böceklerinin yok edilmesi ancak bilinçli bir uygulama ile mümkündür. Apartman ve sitelerde gümüş böceği ilaçlaması için kokulu ilaçlama yapılması daha etkili ve kısa sürede bu böceklerin yok edilmesi için daha elverişlidir.

Atlas ilaçlama olarak hem evlerde hemde toplu yaşam alanlarında gümüş böcekleri ile mücadele de yeni nesil böcek ilaçları ve etkili yöntemler ile hizmet vermekteyiz. Nem ve su çeken bölgelerde çok fazla görülen nem böcekleri arasında beyaz toz böcekleri ile nem böcekleri insanları en fazla huzursuz eden haşere türüdür. Gümüş böceği ile mücadele, hem kokulu hem kokusuz, hemde jel ilaçlar kullanılarak gümüş böceği ilaçlaması yapılabilmektedir. Gümüş böceklerinin zararları sağlık açısından olup insanları ısırmaz ve sokmazlar. Ev böcekleri içinde bazı türler ısırıp zarar verirken bazı haşereler ise ciltte alerjiye neden olur. Evde böcek ilaçlama yaptırmadan önce kısa bir araştırma yaparak bilgi alıp atlas ilaçlama firması ile çalışmak sizin için gümüş böcekleri ile mücadele açısından sorunsuz bir ilaçlama hizmeti almanıza büyük fayda sağlar.

Comments are closed.