Garantili tahta kurusu ilaçlama nasıl yapılır

garantili tahta kurusu mücadele
14 Mar

Garantili tahta kurusu ilaçlama nasıl yapılır pek çok tahta kurusu mücadele ekibi tahta kuruları ile başa çıkabilmek için iki defa tahta kurusu ilaçlama yaptırılması için daha ilk görüşme esnasında tahta kuruları ilk ilaçlama ile ölür ancak yumurtadan çıkan tahta kuruları ilaç işlemediği için 15 gün sonra tekrar ikinci bir ilaçlama yapılması gerektiğini aksi takdirde tahta kurularının tekrar üremesi gerçekleşeceğini söyleyerek manipülasyon yapmakta ve zayıf ilaçlar ile yapılan tahta kurusu mücadele hizmetinin tüm sorumluluğunu müşteriye yüklemek gibi bir sorumsuzluğa baş vurdukları bilinmektedir. Atlas ilaçlama ekipleri tarafından garantili tahta kurusu ilaçlama nasıl yapılır hangi durumlarda garanti verilir ve ne gibi olumsuzluklarda ikinci bir ilaçlama için ücret talep edilir tüm müşterilerin bilek hakkı olduğunu düşünerek kısa bir açıklama yapmayı uygun görüyoruz.

Bilinçli tahta kurusu mücadele

Evlerde garantili tahta kurusu ilaçlama nasıl yapılır müşteri ile telefonda görüşülüp servis belirlendikten sonra gerekli açıklama ve bilgilendirme eşliğinde tahta kurusu mücadele sırasında gerekli tüm hatırlatmalar yapılıp dairede gerekli kontrolleri uygulayan ekibimiz tahta kurularının sisleme yöntemi ve kokulu özellikte tahta kuruları için özel olarak hazırlanmış çok kaliteli ilaçlar ile yapılan tahta kurusu mücadelesinden sonra çok yüksek ihtimalle ilk uygulamadan sonra tahta kuruları yok edilmiş olacak ve ikinci bir uygulama için gerek kalmayacaktır. Olası başarısız sonuçlarda şayet ilk uygulama öncesinde evdeki tahta kurusu sorununun belirlenip ikinci bir ilaçlama yapılması gerekebilir.

İkinci böcek ilaçlama yapılabilir uyarısı yapılmış ise evde ikinci ilaçlamada ücret talep edilir ancak bu çok nadir olup aşırı derecede tahta kuruları her yere yayılmış ve çok zor alanlara yuvalanmış tahta kurlarının olduğu yüzde birlik bir alanlar için geçerli olup onun dışındaki tüm dairelerde şikayet durumunda ücretsiz ikinci uygulama yaptırılacaktır. Biz garantili tahta kurusu ilaçlama nasıl yapılır diye düşünen tüm müşterilerin haklarına saygı duyan ve en iyi hizmeti vermeyi görev edinmiş bir firma olarak asla insanların aldatılması ve mağdur edilmesini hoş karşılamayız. şikayetin devamı durumunda en geç 10 gün içinde yoğunluğun durumuna göre ücretsiz böcek ilaçlama servisi verilecektir.