Farelerden nasıl kurtulurum

Farelerden nasıl kurtulurum eve giren farelerin kaçırılması için neler yapılır. İlaçlama konusunda oldukça fazla soruyla karşılaşan firmamız farelerin yaşam alanlarından uzak tutulması için alınacak önlemler olduğu gibi evde ki farelerden nasıl kurtulurum diyenlere öncelikle dairede fare ilaçlaması yaptırmanın gerekli olduğunu daha sonra ise ilaçlama yapan görevlinin farelerin giriş alanlarını gösterip zayıf noktalar varsa kapatılması açık bırakılan pencere ve kapıların dikkatlice kontrollü bir şekilde açılıp kapatılması gerekir. Fare türleri çok farklı şekilde evlere giriş yolu bulabilmektedir. Evin havalandırma boşlukları, pencereler, tuvaletin klozeti gibi yerlerden evlere girebilmektedir. Lağım kanalları farelerle dolu olduğu için atık su boruları içinde pek çok lağım faresi dolaşır bazı durumlarda bağlantı borularını kemirip evlere girerler.

Fareleri önlemenin yolları

Özellikle zemin kat ve giriş katlarda oturanların fare şikayetleri ile daha fazla karşılaştıkları bunun nedeni olarak zemin katlarda dolaşan farelerin daha fazla rahatsız etmesi olup bina bodrumunda yada binanın etrafında lağım bağlantısı olan kapaklar ve yerler varsa buralarda daha fazla fare görülür ve bu farelerin evlere girmesine daha sık rastlanır. Farelerden nasıl kurtulurum diye çaresiz kaldıysanız bizi arayın. Atlas ilaçlama firması olarak fare mücadelesi kapsamında yemleme ve istasyon içinde fare zehri bırakılarak farelerin kontrol altına alınması konusunda gerek daire içlerinde gerek apartman ve siteler ile iş yerlerinde farelerin neden olduğu sorunların ortadan kaldırılması için etkili fare mücadele yöntemleri uygulamaktadır.

Sizlerin yaşam alanlarınıza girip sağlık ve maddi yönden sıkıntılara sebep olan kemirgen farelerin imha edilmesi için fare blokları ve değişik özellikte fare ilaçları kullanarak fare ilaçlaması yapmaktayız. Sizde farelerden şikayetçi iseniz ve farelerden rahatsız olup bir an önce farelerden nasıl kurtulurum diye çare arıyorsanız bizimle iletişime geçerek fare ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. Farelerden kurtulma yolları içinde en etkili olanı ilaçlama yaptırıp farelerin yok edilmesidir. Ancak dışarıdan devamlı fare girişi olması durumunda farelerden kurtulmak mümkün olmayacaktır. Böcek ilaçlama servisimiz sizlerin fare ve böcek şikayetlerinizde en kısa sürede kalıcı çözümlere kavuşmanız için ilaçlama hizmetleri vermektedir.

 

Sık Sorulan Sorular