Fare ilaçlama fiyatları

Fare ilaçlama fiyatları böcek ilaçları ile karıştırılmaması gereken bir uygulama olup bazı fare yemleri daha uygun ücretle yapılabilirken özellikle istasyon uygulama şeklinde fare ilaçlama metrekareden daha ziyade alanın büyüklüğüne göre konulacak fare istasyonu adetleri ile bağlantılı bir fare ilaçlama fiyatları uygulanmasını esas almaktadır. Fare istasyon yöntemi hem açık alanlarda hemde kapalı alanlarda rahatlıkla kullanılan nemden fare ilaçlarını koruyup yağmurlu havada bile içine bırakılan fare zehirlerini ıslanmaktan koruyan bir özelliğe sahiptir. Yemleme fare ilaçlaması için sadece yem bırakılarak yapılan fare ilaçlama fiyatları daireler için 90 ile 100 lira arasında değişirken fare istasyonları ile birlikte adet miktarına bağlı olarak değişecektir. Bir örnekle açıklayacak olursak 2 odası bir salonu olan evde mutfak ve banyo dahil toplam 5 adet bölme olacağı için daireye 5 tane fare istasyonu bırakılması gerekir adet miktarı esas alındığı zaman bir dairenin fare ilaçlama ücretleri fare istasyonları ile ortalama 100 lira bir maliyete gelmektedir.fare ücret tarifesi

Sadece yemleme yöntemi daha uygun olmasına karşın fare istasyonları hem güvenlik hem fare ilaçlarının daha uzun süre korunması hemde farelerin rahat bir şekilde ilaçları yiyerek etrafa fare zehri dağıtmalarını önlediği için oldukça güvenilir bir özelliğe sahip olup ortalama normal bir ilaçlamadan daire başı 20 lira gibi bir miktar daha yüksek fiyat uygulanır. Fabrika ve iş yerlerinde fare ilaçlama fiyatları konulan fare istasyonlarına göre farklı ücret ile belirlenip esas olan metrekare ölçüleri için alana kaç fare istasyonu bırakılması gerekir bu hesaplanarak uygun miktar belirlenip  ona göre fiyat çıkarılır.

Periyodik fare ilaçlama fiyatları ilk uygulamada daha yüksek fiyata olsa da diğer uygulamalarda yem ve fare zehri takviyesi yapıldığı için daha ekonomik olmaktadır. Ucuz fare ilaçlama fiyatı veren ekiplerden sakınmak gerekir. Ekonomik fare ilaçlama fiyatı ile hizmet vermek başka, kalitesiz ucuz fare ilaçları ile uygulama yapılması çok başkadır. Ucuza fare mücadelesi çok mümkün olmadığı için düşük fare ilaçlama fiyatları ile hizmet veren ekipler iyi analiz edilmelidir. Böcek ilaçlama ve fare ilaçlama taleplerinizde bizi arayarak yaşadığınız sorunlara en kalıcı çözümleri alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular