çıyanlar böcek yermi
Çıyanlar nasıl beslenir
25 Mart 2015
çıyan ısırması tehlikeli midir
Çıyan sokması öldürür mü
25 Mart 2015
çıyanların girdiği alanlar

çıyanlar evlere nereden girer

Çıyanlar evlere nasıl girer bilinmesi gereken bütün haşere sorunları aslında dış ortamlardan kaynaklanan bir sebeple ortaya çıkmaktadır. İlaçlama yapılan böcekler doğal üreme ve yaşam alanları olan yerlerde kurulan büyük çaplı yerleşim alanları ve yeşil alanlara yakın evlerde çıyanlara rastlanır. Çıyan neden olur diye düşünmek aslında yersiz olsa da giriş yollarının bilinmemesi nedeni ile insanların tedbir almaları zorlaşmakta ve ilaçlama yapılmadan evlere giren çıyan ve diğer haşerelerden kurtulmak mümkün olamamaktadır. Çıyan zararlısı binaların alt katlarında lağım kanalları ve atık su giderlerinin bulunduğu kuyularda çok yoğun şekilde bulunduğu için açık bırakılan sinekliği olmayan pencereler, havalandırma boşluklarındaki aydınlatma yerleri ve banyo mutfak gibi yerlere bağlantılı olan pis su giderlerine bağlı borulardan evlerin içine girerek üremeye başlar ve zamanla insanlar için ciddi tehlike oluşturmaya başlarlar.

Çıyanların eve giriş yaptığı yerler

Yüksek binalardaki evlere çıyanlar tırmanarak kolaylıkla girebildiği için çoğu insanın sebebini bilmediği yerlerden bina içlerine ve dairelere girerek panik yaşamalarına neden olan bu tür zararlılar için çıyanlar evlere nasıl girer sorusuna verilebilecek pek çok örnek bulunmaktadır. Çıyanların evlere giriş alanları kapatılarak önleyici tedbir almak önemli olsa da yinede arada bir görünen çıyanların ilaçlanarak imha edilmesi hem üremelerini önleyecek hemde dışarıdan girişleri belirli bir zaman ilacın kalıcı etkisi sayesinde önleyerek çıyan şikayetlerinin daha nadir karşılaşılmasına yardımcı olacaktır.

Atlas ilaçlama olarak gerek çıyanlar evlere nasıl girer yönündeki soru ve şikayetlerin çözümü gerek evlerde yuvalanan çıyanların yok edilmesi için kalıcı çıyan ilaçları ile hizmet vermekteyiz. Çıyanlar ile mücadele kaliteli çıyan ilacı kullanılarak çıyan ilaçlama şirketleri tarafından yapılmalıdır. Çıyan saklanma alanlarına nüfuz eden yakıcı etkili çıyan öldürücü ilaçlar kısa sürede çıyanları öldürür. İstanbul çıyan ilaçlama firması olarak daire ve apartmanlarda ortaya çıkan çıyan türlerini imha ediyoruz. Çıyan üreme şekli hızlı olduğu için erken önlem almak binaların etrafı ve bahçelerde çıyan ilaçlama servisi almak gerekir. Böcek ilaçlama taleplerinizde firmamız ani öldürücü çıyan ilaçları ve diğer haşerelere özel uygulama yöntemleri ile hizmet veriyoruz.

 

Comments are closed.