Çıyan ilaçlama yöntemleri

zehirli çıyan türleri hakkında
09 Mar

Çıyan ilaçlama yöntemleri nelerdir çıyanların evlerden arındırılması için uygulanan çıyan mücadele şekilleri arasında bilinen klasik sırt pompası kullanılarak yapılan çıyan ilaçlama şekli ve birde daha etkili ve genel amaçlı kullanılan sisleme çıyan ilaçlama yöntemleri en fazla kullanılan ilaçlama türü olup kokusuz çıyan ilaçlaması ancak çok özel durumlarda yapılmalı en kısa sürede çıyan kontrolü sağlamak için kokulu çıyan ilaçlaması yaptırılmalıdır. Garantili çıyan ilaçlama yöntemleri en çabuk etkiyi gösteren ve çıyanları saklandıkları yerlerden çıkarma özelliğine sahip yakıcı ve ani çıyan öldürücü etkiye sahip çok etkili çıyan ilaçları ile yapılmakta olup en etkili çıyan ilaçlama yöntemleri olarak bilinen dumanlı ve sisleme çıyan ilaçlama şekli insanların sıkça yaptırdığı bir çıyan imha yöntemidir.

Apartman ilaçlamasında kullanılan çıyan ilaçlama yöntemleri ile daire içinde kullanılan çıyan ilaçlama yöntemleri birbirinden farklı olabilir önemli olan çıyanlar üzerinde açık ve kapalı alanlarda en kalıcı çıyan imhası sağlayan yöntemin uygulanması asıl öncelik olmalıdır. Evlerde pak fazla görülmeseler bile çıyanların zararı bir hayli acı verici olup önlem alınmaları gerekir. Atlas ilaçlama olarak çıyanlara karşı mücadelede en etkili çıyan ilaçları ve profesyonel çıyan ilaçlama yöntemleri ile sizlerin çıyanlardan kaynaklanan şikayetlerinizi önlemek için kokulu ve sisleme çıyan ilaçlama hizmetleri vermekteyiz.çıyanların ilaçlanma şeki

Çıyanlar insanı sokarmı?

Pek çok renk ve farklı türü bulunan çıyanların çoğunda zehir bulunmasına karşın bu zehir insanları öldürecek kadar ölümcül bir özellikte olmayıp genel olarak çıyan ilaçlama yöntemleri için insanların sandığı kadar tehlikeli olmamalarına karşın yinede hassas ciltli insanlar, çocuklar ve alerjik rahatsızlıkları bulunan kişiler üzerinde çıyan sokmasının tehlikeli sonuçlara yol açabileceği gözden kaçırılmamalı ve çıyan görülen mekanlarda en kısa sürede çıyan kontrolü sağlayan çıyan ilaçlama yöntemleri ile çıyanlara karşı ilaçlama yaptırılmalıdır. çıyanlar çıplak ayakla üzerlerine basıldıkları zaman yada uyurken insan bedenine temas ettikleri durumlarda ciltte kızarıklık ve kabarmalar görülebilir buna bağlı olarak sızlama ve kaşınma belirtileri ortaya çıkabilmektedir.

Çıyan ilaçlama yöntemleri kapalı ve açık mekanlarda çıyanların yoğunluğuna ve yaşadıkları ortamın durumuna bağlı olarak sisleme şeklinde çıyan ilaçlaması yada mekanik sırt pompası kullanılarak spreyleme şeklinde ilaçlama yapılabilirler. Daire ve evlerde çıyan ilaçlama yöntemleri içinde en kısa sürede çıyan imhası sağlayan ilaçlama şekli hiç şüphesiz kokulu ve sisleme şeklindeki çıyan mücadele türü olup kısa sürede çıyanların yok edilmesini sağlamaktadır. Böcek ilaçlama konusunda uzun yılların verdiği deneyim ile hizmet veren ekibimiz sizlerin tüm haşere ve böcek sorunlarınıza en etkili çözümleri sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir