Arı ilaçlama

Arı ilaçlama zorluk bakımından belkide en zor haşere mücadele şekli olup özellikle çatı ve tavan arasında petek yapan eşek arılarının imha edilebilmesi oldukça zorlu bir çalışma gerektirmektedir. Çatıda arı ilaçlama hem hareket kısıtlaması ve hemde rahat çalışma imkanından yoksun olmanın verdiği sıkıntı ile ilaçlama yapan teknisyen için büyük sıkıntı oluşturur. Arıların yaşam alanları olarak kullandıkları yuvaları olan arı kovanları arıların korunma iç güdüsü ile özellikle çatı ve tavan aralarında en dip noktalara bazı durumlarda asma tavan ve alçıpan arasına hatta kiremit döşemelerin altındaki tahta bölümlerin içlerine yapılarak ulaşılması çok zor olan bölgeler seçilmektedir. Arı ilaçlama firmaları sadece ilaçlama yaparak arılardan kurtulmanın mümkün olduğunu söylese de aslında bu son derece hatalı bir tutum ve insanların şikayetlerinin çözümü için yeterli olmayan bir uygulama şeklidir. Arı peteğini ilaçlama yapılarak bulunduğu bölgeden çıkarıp almak çok zorlu bir süreç olup pek çok arı ilaçlama servisi bu işlemi yapmadan sadece ilaç sıkarak yeterli olacağını söyleyip eksik uygulama ile insanları yanıltıp tekrar tekrar ilaçlama yaptırmalarına olanak sağlamakta şahit olduğumuz pek çok arı problemi konusunda daha önce başka ilaçlama şirketleri ile çalıştığın söyleyen ancak 2 -3 defa ilaçlama yaptırmasına rağmen arıların hala bitmediğini söyleyen çok fazla insanla karşılaşmış bir ekip olarak arı ilaçlama esnasında sokulan ilaçlama elemanlarının ücretini alıp ilaçlamayı yarıda kesip insanları yüz üstü bırakan insanların varlığına tanık olmuş bir arı ilaçlama servisi olarak biz bu konuda en iyi olduğumuzu net olarak söyleyebiliriz.arı kontrolü

Arılardan kalıcı şekilde kurtulmak

Arı ilaçlama hizmetleri bakımından en kalıcı ilaçlama uygulamaları yaparak insanların arı ile ilgili yaşadıkları sorunları ve sıkıntıları kalıcı olarak çözüme kavuşturan bir anlayışla arı ilaçlama hizmetleri sunuyoruz. Bireysel ve amatör arı ilaçlaması yapmak hem sorunların çözümünde yetersiz kalır hemde arılar tarafından sokulma riski çok fazla olduğu için ciddi sağlık sorunlarının yaşanmasına neden olarak istenmeyen üzücü durumların yaşanmasına sebep olabilmektedir. Garantili arı ilaçlama yaptırmak ve ciddi bir firma ile çalışmak istiyorsanız bizi tercih edebilir amatör ilaçlama yapmayan ve her elemanı arı ilaçlama uygulaması için sizin evinize göndermeyip sadece bu konuda en bilgili ve donanımlı özel yetişmiş arı imha teknisyeni ile sizleri özel olarak yetişmiş personelin arılardan kaynaklanan sorunların çözümünde gönül rahatlığı içinde hizmet alabilmeniz için adına kesin olarak arılardan kurtulmanız ve arı saldırılarından korunmanız için arıların kovanı olan yerlerin ilaçlanarak peteği ve kovanını imha ederek ilaçlama uygulamasını sorunsuz bir şekilde tamamlayarak arılardan kurtulmanızı sağlamaktayız.

Özel arı ilaçlama için kullandığımız çok hızlı öldürücü özelliğe sahip ilaçlar kullanarak arıların çevreye saldırmasını önleyip sorunsuz bir biçimde tavan arasındaki arıları imha ediyoruz. Unutmayın arılar tehlikelidir normal sağlıklı bir insanı bile 5 adet sokma hayatından edebilir alerjik reaksiyonu olan insanlar çok daha çabuk risk altına girer bu nedenle bilinçli, profesyonel ve kökten çözüm sunan arı ilaçlama şirketleri ile çalışarak kraliçe arının bulunduğu peteği yerinden çıkaran ekibimizle tanışmadan karar vermeyin ve kendinizi maceraya sürüklemeyin. Eşek arıları tehlikeli oldukları için profesyonel ilaçlama zorunludur.

İlaçlama makaleleri

Bir cevap yazın

Yorum
İsim*
Mail adresi*
Website adresi *