Apartman ilaçlama fiyatları

Apartman ilaçlama fiyatları nasıl belirlenir
18 May

Apartman ilaçlama fiyatları yapılacak alanların büyüklüğü ve uygulanacak haşere türünün cinsine göre değişebilmektedir. Apartmanların ortak kullanım alanlarına yönelik ilaçlama çalışmalarında fiyatlandırma genel olarak apartman bahçesi, bodrum, çatı ve merdivenler için farklı bir ilaçlama ücretine tabi tutulup kısmi yada komple apartman ilaçlamalarında daha farklı bina ilaçlama fiyatları ile ilaçlama servisi sunulmasına sebeptir. Sadece kömürlüklerin ilaçlanması apartman ilaçlama fiyatları bakımından 80 ile 100 lira arasında bir maliyet tutarken çatı bodrum merdivenler ve kömürlük yada bahçe gibi alanlarında ilave edilmesi ile fiyatlandırma doğal olarak daha yüksek olacaktır. Ancak apartman ilaçlama fiyatları ilaçlanacak alanların toplu şekilde yapılması ile daha ekonomik hale gelecek sadece merdiven boşluklarının bile apartmanın büyüklüğüne göre 100 lira civarında bir ücrete yaklaşacağı hesap edilirse çatı arası, kazan dairesi yada sığınaklar gibi alanların ilave edilmesi ile bu oran toplu ilaçlama fiyatları için yarı yarıya daha uygun ücrete tabidir.

Apartman ilaçlama fiyatları nasıl belirlenir ?

İnsanların bireysel olarak hareket etmeleri aslında daha yüksek ilaçlama ücretleri ödemelerine sebeptir. Şöyle ki tek daire ilaçlaması 80 – 100 arası ücretlere yapılırken apartman için birlikte karar alınıp toplu ilaçlama yaptırılsa 6 daire ve üzeri ilaçlama fiyatları için ortalama maliyet daire başı 40 ile 50 liraya kadar düşebilmektedir. Bu nedenle ucuz apartman ilaçlama fiyatları için birlikte hareket edilmesi en mantıklı yoldur. Atlas ilaçlama olarak apartman ilaçlama fiyatları konusunda ekonomik bir fiyatlandırma uygulayarak sizlerin yaşam alanlarınıza girerek sorun çıkaran haşerelerin imha edilmesine ve toplu ilaçlama uygulamaları ile böceklerin bina ve dairelerden arındırılmasına etkili bir uygulama ile uzun süre etkili çözümler sunulmasına öncülük etmekteyiz.

Ekonomik ilaçlama fiyatları ile sizlere en kaliteli böcek ilaçlama tekniklerini sunmaktayız. Apartman ve konutlardaki böceklerin buralardan arındırılması için profesyonel apartman ilaçlama ekiplerinden yardım almak gereklidir. Amatör olarak gerekli eğitime sahip olmayan kişilerden alınacak böcek ilaçlama hem insan sağlığının riske atılmasına hemde yaptırılacak haşere ilaçlama uygulamalarının etkisiz kalmasına sebep olacağı bilinerek hareket edilmeli ve ucuz apartman ilaçlama fiyatları verenlerden daha çok bu konuda uzman ekiplerden profesyonel hizmet alınmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir